Za roky, čo uplynuli od tragédie, ktorú spôsobil monštrózny krokodíl, sa ospalé mestečko pri jazere príliš nezmenilo. Nový miestny šerif James Riley (John Schneider) však legendu oživí, keď jedného dňa z člna krokodíl stiahne do vody jedného výskumníka. Do mestečka pricestuje newyorská paleontologička Emma Warnerová (Sarah Lafleurová), s ktorou šerif kedysi prežil búrlivú romancu, aby tieto tvrdenia vyvrátila alebo potvrdila. Spoločne idú k jazeru, kde Emma nájde odtrhnutú hlavu nezvestného muža. Cestou späť sa zastavia u bláznivej starej ochrankyne zvierat Sadie Bickermanovej (Cloris Leachmanová), ktorá odmieta akékoľvek ich výstrahy. Šerif s Emmou už mieria k mestu, keď ich loď napadne obrovský krokodíl, ktorá zničí šerifov čln. Čoskoro zistia, že ich nenapadol iba jeden gigantický krokodíl, ale dokonca štvorica nenažraných monštier, ktoré už stačili naklásť gigantické krokodílie vajcia... (TV JOJ)

Gilmour93

Tak jak amatérismus vždycky kráčí ruku v ruce s nadšením, může se pokusit žánrová rouška komedie zakrýt monumentální technické nedostatky. Tady se to podařilo tak napůl a protože autor nezapomněl na nezbytnou nutnost těchto filmů ukázat prsa, přihazuji navíc jednu pěticípou zmáčenou krokodýlími slzami smíchu nad speciálními efekty a do očí bijícími nesmysly. A vězte, že takový skok z lodi do zakaleného brčálu a následný podvodní záběr pořízený v chlorovaném bazénu jsou jen špičkou ledovce, číhajícího na váš Titanic filmového vkusu.. ()

Pythonator

Trapné pokračování s trapnými digitálními efekty. Krokodýli jsou sice fakt velcí a fakt milí, ale tak nějak málo děsiví a moc animovaní. Zatímco u prvního filmu šlo poznat, že si tvůrci dělají prdel z žánru a baví cíleně, tady už to vypadá, že jsou tvůrci tak blbí, že svou blbostí baví nechtěně. To jestli se má divák smát nebo plakat už je záležitostí jednotlivců. Já to nějak přežil až do konce spíše z únavy, protože se mi nechtělo vstát a vypnout to. ()

corpsy

LAKE PLACID je pre mňa kultovkou. Humorná žánrovka, ktorá sa nebála ísť proti zavedeným pravidlám. Pri tunajšom videnom hodnotení tohoto voľného pokračovania, som vlastne ani nič nečakal. A bol to dobrý ťah, pretože som sa svojím spôsobom aj celkom bavil a hlavne veľmi nenudil. Pokiaľ sa ten CGI krokodýl neukázal, malo to občas aj nádych profesionálnosti. ()

pend

Pokud jste viděli jedničku, tak tohle je prakticky to samé, akorát v poněkud horším provedení. Krokodýlů je víc, větší je bodycount, uvidéte i nějaké ty bradavky a spoustu digitálních krvavých efektů. Bohužel krokodýl není tak dobře udělán jako v jedničce, útoky jsou neuvěřitelně rychlé, takže se často nevejdou před kameru, herecké obsazení nic moc. No a poslední půlhodina - škoda mluvit. ()

kaylin

„Jezero 2“ je jeden z těch naprosto zbytečných filmů, něco, co stojí 2 milióny a má zaplácat ani ne hodinu a půl v televizi, aby tam neběželo jen zrnění, nebo jen reklamy. Tohle je podle mě hodně špatná investice, ale budiž. Oni si ti vybrali. Série by podle měla mít společného víc než jen krokodýli, ale on ani třetí díl nepřinese nic nového. Kdyby se ty peníze raději vložily do něčeho, co má alespoň trochu smysl. ()

• Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)