Megakrokodíl verzus superanakonda

• Česko Jezero vs. Anakonda (viac)

Obrovský krokodíl ohrozuje obyvateľov Lake Placid z jednej strany, z druhej obrovská zmutovaná anakonda. Miestny šerif musí nájsť spôsob, ako zničiť tieto dve príšery skôr, ako zabijú celé mesto. (TV Markíza)

hladass

Ne, tady nemá smysl psát sáhodlouhý komentář, jedná se totiž o klasickou blbost ze stáje SyFy, která může být pro fanoušky žánru zajímavá jen a pouze přítomností hororové legendy nejtěžšího kalibru, Robertem Englundem, který je po událostech v Lake Placid 4 vylepšen o pásku přes oko, protézu a háku místo ruky... Prostě frajer, který ale stejně jako v předchozím díle hraje spíše křoví, ale i tak patří k tomu nejlepšímu z celého filmy... Další za zmínku stojí hlavní roztleskávačka, něco tak odporně otravného jsem snad ještě neviděl... A zbytek je už jen vata... Včetně digitální hadice a krokouše a rádoby drsňácké Yancy Butler... Při vzpomínce na parádní první Jezero, zůstává jen nepříjemná pachuť... ()

korbitch22

Ehm, hned první strašlivá věc kterou uvidíte je xicht Yancy Butler.Tahle kdysi krásná a roztomilá dračice má pytle pod vočima, že v nich snad měla i nasráno a pleť zdravou jako čtyřicetiletá šlapka s několikaletou závislostí na heroinu.Těžko říct, jestli měli tvůrci tak málo financí, že chudák Yancy neměla ani makeup, ale předpokládám, že tahle herečka už nějakej ten pátek prostě kurefsky chlastá.Další věc je Corin Nemec, ten dopadl od Hvězdné brány na takové dno, že když spláchnete doma hajzl, tak všechny sračky dopadnou k němu před barák, on se v nich pak začne rochnit a z těch opravdu nejlepších kousků si vybírá, čim že nás to zase v televizi potěší příští víkend.Příběh je ubohá somařina, herci jsou strašný, výkony zoufalý a efekty odporný.Typický totálně nulový shit, který parazituje na dvou povedených béčkách, jejiž první díly byly platným přínosem do filmového průmyslu.Tyhle televizní vředy bych vyoperoval za živa všem zůčastněním.Všechno je tak strašně přeafektovaný, že nevěříte svým očím.Tak např. šéfka dívčího spolku je taková píča, že všechny píči ze všech filmů a všech omega, beta, gama atd. píčách nesahají téhle ultramega svini ani po růžový ponožky Hello Kitty.Zástupce šerifky je tak moc vymaštěnej, zbrklej a zoufalej, že ani Martin Short a Pierre Richard dohromady by nestačili na jeho demenci.Šéfka multimiliardové společnosti přijede na místo činu v teplákách, s jednou krabicií na vejce, třema přesteroidovanejma komparzistma co maj air softky a jdou lovit dvacetimetrového hada a to vše v lese za režisérovou chatou někde ve Wyomingu......za pár scén a partu polohanejch kurev dám jednu *, ale asi už fakt měknu.15%. ()

George Stobbart

Typická SyFy somarinka, ktorá tento krát predstavuje stret piatych častí dvoch polomŕtvych, béčkových „animal terror“ sérií, resp. ich monštier. A podľa očakávania ich z biedy ani nevytrhne, ani nepredstaví žiadne ich dôstojné uzavretie, o čo tu však (samo)zrejme ani nešlo. Ako to však bohužiaľ býva u takýchto filmov zvykom, o niečo viac než krokodílom či hadom (btw. tradične slabo spracovaným) sa to venuje zbytočným ľudským postavám a ich opotrebovanému deju. Dokopy nič moc. ()

Campbell

Bohužel moc mě to nenadchlo. I když co čekat od takovýhleho filmu. Jen mě už udivuje do čeho Englund leze. Tohle je prostě další béčko od SYFY. Problém je v tom že i když se to tváří suprově díky názvu tak to suprový není. Akce je tu málo a dost často hodně špatná. Efekty tu jsou horší než v ostatních Lake placid a Anakondách, a samotný Englund se tu moc nepředře. Bohužel slabota i pro člověka který tyhle typy filmů vyzdvihuje. ()

Guran odpad!

Robert Englund už po natočení své životní role Freddyho Kruegera přešel do béčkové kategorie. Jeho poslední film, kde hrál mini zápornou roli ho nikterakt nevyzdvihne a pro mně navždy zůstane hereckým břídilem. Tento film je hloupý už od samého začátku. Ke scénáři je zbytečné se vyjadřovat, poněvadž je to jedno větší klišé vedle druhého. Efekty jsou legrační, charaktery postav předvídatelné, hudba příšerná a herci slouží jenom jako kořist pro hady a kdokouše. Nastává jen soutěž o to, která z těch krásných žen to schytá, jako poslední. Pěkné holky v plavkách by stály za bod, ale film má tak hloupé zápory, že ani tu hvězdičku za ty holčiny dát prostě nemůžu. Odpad žánru svého žánru a výsměch pro trikově dech beroucí filmy. Já myslím, že Spielberg to může brát jako parodii na sebe samého. Film se snaží nalákat diváky svými sexuálními scénami a holkami v plavkách, nikoli svou vizuelní stránkou, což i chápu. Naprostý zhovadělost na kterou jsem se mrknul jen proto, že jsem už dlouho neviděl žádný odpadový snímek. Na tento film jsem se díval s tím účelem, že mu dám stejně hodnocení odpad a nemýlil jsem se. ()

• Natáčelo se v Bulharsku. (Terva)