Krokodíl zabijak

• Česko Krokodýl zabiják (viac)

Smrt čeká v džungli... Je velký a hladový. Neprostupná džungle je velmi vhodným nelegálním úložištěm radioaktivního odpadu. Ten má ale dopad na vše kolem - včetně jednoho krokodýla, z nějž se tak vyvine dokonalý gigantický zabiják. Jeho hlad je úměrný jeho velikosti, proto vyráží na krvavou pouť za čerstvým masem! (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone

Videl som veľké množstvo filmov o vraždiacich zvieratách, ktoré agresívne útočia na ľudí. Takže mám už skúsenosti aj so zabijáckymi krokodýlmi. V prevažnej väčšine to boli americké, béčkové, nízkorozpočtové snímky. Môžem kľudne napísať, že to boli takmer všetko braky, ktoré to ledva vytiahli na jednu hviezdičku. Teraz som si však pozrel krokodýla zabijaka (Killer Crocodile), ktorý je súčasťou klasickej horrorovej talianskej školy z konca osemdesiatych rokov minulého storočia. Je to lacné béčko, ale poviem vám pravdu, že mi táto stará talianska pizzovina chutnala omnoho viacej ako novodobý digitálny americký popcorn. ** ()

duklak2

Krokouš zmutoval a žere každého, kdo vleze do jeho teritoria. Čekal jsem horší film. Model krokodýla není zas až tak špatný, tedy do té doby, než otevře tlamu. Rozhodně ale působí děsivěji než v dnešní době různé počítačově upravené obludy. Toto zjištění je k zamyšlení a já nabádám režiséry, aby se vydali jinou cestou, než tou, kterou se rozhodli jít. ()

LION-MR.T

.Náš mazlíček,nechutně velký mazlíček se zjeví v celý svý nádheře ještě tušem,že před úvodníma titulkama. Napětí tedy padá,protože tady nečekáme. Kdy se už objeví,jak bude vypadat? Je to krokodýl,ale jeho maketa,pokud jste prvně neviděli někde ukázku na tenhle film. Krokodýl se jako spusta maket pohybuje a otevírá tlamu nějak křečovitě a není tak aktivní kromě jedení svých obětí jako normální krokodýli. Snad v tom,že né všichni jsou tak obrovští. Pár ekologů se vydává do džungle,najde nebezpečné sudy s radiodpadem,víme tedy,kde se tu bere ten zelenej požírající obr. Scéna na mola je taky zajimavá,jestli molo bylo stavěno chatrně ano nebo né to je jedno,protože malá holčička se drží,krokouš hltá na prázdno a ten kdo jí chce zachránit,leze dolů a chce jí vystrčit na horu,je jasné,že tenhle skončí v jeho tlamě. Zkuste mu do tlamy vrazit kus dřeva a narazíte na plachtu co má v puse a z té se začne valit krev. Samotné provedení krokodýla je jak jsem nahodil obrázky jak si můžete představit obrázek sami je docela solidní,ale nemůže se zbavit dojmu,že je nepřirozený a jeho oči vypadají úplně bez života. Hudba,no většina zvířecích hororů se hudebně snaží napodobit Čelisti,nevadí. Zatím to vypadá,že to jen kritizuju a dávám za pět hvězd jak to u mě,už většinou bývá zvykem,ale to si mi právě líbí. Krokodýl tu hltá jednoho po druhým,postavy se chovají někdy logicky a někdy nelogicky,scéna s molem,ale bylo by přece dobré,kdyby krokouš v týhle scéně zase někoho schramstnul. Přeju Vám dobrou chuť,tedy vlastně aby jste to byli schopni strávit tenhle brak a on krokouš zase Vás. Čaute. ()

giallo

Bídná 80.léta v italské horrorové kinematografii přinesla mnoho špatného, ať už zmutované krokodýly, přerostlé žraloky a nebo nenažrané kanibaly. Do těchto vod patří i zdejší krokodýl zabiják, který reprezentuje špinavé dno téhle stoky. Dějové snesitelné, jinak ale neskutečně debilní výplach, kterému nasazuje korunu na hlavu těžce nesnesitelná poslední třetina. Hořícího krokodýla s kůži z kevlaru, který miluje surfing, jsem teda vážně ještě neviděl... ()

Campbell

Na tenhle film jsem se dost těšil, Angelis který si udělal krokodýla prakticky sám ho udělal pěkně, jo každej může namítat že je divnej a špatnej, ale každej musí uznat že ho udělal šikovně. Jen bych možná čekal více atmosféry která se nekonala, a hlavní hrdina mi přijde jak neohrožený krokodýl Dundee. Ale co já se bavil, i když dvojka je taková více divočejší. ()

• Snímek byl natočen současně s jeho pokračováním Killer Crocodile II (1991). (hladass)