Annabelle 3: Návrat

• Česko Annabelle 3 (viac)

Príbeh o zlovestnej bábike zo sveta filmov V zajatí démonov prichádza vo svojom treťom pokračovaní. Tentokrát sú démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci pevne odhodlaní zabrániť ďalšiemu nešťastiu a zlom posadnutú bábiku si prinášajú do svojho domu. V uzamknutej izbe, plnej artefaktov, ju s požehnaním kňaza bezpečne uložia za posvätené sklo vitríny. Čaká ich však nekonečná noc hrôzy, lebo Annabelle prebudí zákerných duchov v miestnosti, ktorí si vyhliadli novú obeť – desaťročnú Judy, dcéru Warrenovcov, a jej kamarátky. (Continental film)

Larikazka

Trošku mi vadilo to dlouhé navozování atmosféry na začátku. Hodinu se skoro nic neděje, a pak přijde rychlý zvrat se "kde se vzali tu se vzali příšeráci". Je však škoda, že netrvá moc dlouho. No a najednou happy-ending. Nic víc a nic míň. Rozhodně hororový nadprůměr, ale slabší. ()

martinh8

Jednoznačně nejslabší díl. Každá scéna je předvídatelná. Ono se, ale není čemu divit. Ani kouzelník nemůže předvádět jednou kouzlo (ne úplně kvalitní) furt dokola. To se prostě časem omrzí. Film bych pouštěl žákům na základní škole, aby měli představu, že tak nějak ne/vypadá horor. Lepší využití mě bohužel nenapadá…hlavně se na něj znovu nedívat. ()

soukyd33

Vyloženě blbost. Takhle odvážné mladé holky jsem ještě neviděl. Je to tedy spíše komedie. Nic méně, je zde několik hnusných a lekavých scén. 👍 Z filmu mám spíše negativní pocit. Poznámka: Už by se na to měli vykašlat. Hvězdiček 1 ()

Mark1983

Po pravdě řečeno nejpovedenější díl celé série Annabelle byl ten druhý - dle mého úhlu pohledu. Trojka byla povedená, ale dvojku však nepředčí. ()

Feacher

Tak i třetí Annabelle ohodnotím 4 hvězdami. Každý z dílů měl své plusy i minusy a v kvalitě, strašidelností a provedením se příliš nelišili. Zlepšení u trojky oproti předchozím dílům je dle mého v tom, že děj se tentokrát odehrál během jednoho dne, a ne, že se ono "zlo" zesiluje každou další nocí. Některé věci dané logikou příběhu mi ale zase seděli daleko méně než u předchozích filmů a po zhlédnutí všech dílů je už v lekacích scénách viditelná trochu ta ohranost. Zde se to scénář/režie snažili vyřešit přidáním bílých šatů nebo jakéhosi brnění či lidmi s mincemi na očích a docela se jim to povedlo logicky hezky zakomponovat. Celkem příjemná hororová série, ale na 5 hvězd ani jeden díl určitě není... ()

Světloslav

Když něco překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete a pak to překombinujete, tak máte Annabelle 3. () (menej) (viac)

Bogrant

Stagnácia na mieste. Už od úvodnej časti je Annabelle na tom v podstate rovnako a málokedy prišla s naozaj originálnymi nápadmi a jej tretie pokračovanie v tom len utvrdzuje. Občas sa tu zjaví niečo na prvý pohľad strašidelné, no v zápätí sa to hneď vytratí, bez zachovania pocitu strachu s ohľadom na ďalšie dianie. Nepomáhajú ani sterilné herecké výkony, ani všadeprítomná tma. Unudené zavŕšenie tejto trilógie, ktorá dúfam, že definitívne už skončila, nemá sa totiž kam už posunúť. ()

BorisBlade odpad!

Čekal jsem dobrý matroš ve stylu Conjuring, starou dobrou duchařinu a nějakou pořádnou vymítačku s rodinným balením krucifixů. Bída, zkáza, zoufalství a velké zklamání. Tři mladé uřvané labilní hysterky lítající po baráku, ve kterém rodiče zapomněli zaplatit elektriku. Všudypřítomné vrzající dveře, podlaha a panenka teleportující se ze sklepa pod peřinu. Iritující utahaný sranec rozbitých sklínek a kutálejících se mincí s očekáváním, že už konečně musí přijít scéna, po které bude nutné vysvětit nebo aspoň vymalovat barák. Nic. Piece of shit. ()

Little_Sawy

Při téhle posledný série všech Bell jsem myslela, že usnu a už se nikdy neprobudím. Nestalo se tak a já musela koukat na túhle tragysračk a říkat si ,,Co to mrtě jako má bejt? To už ani horší být nemůže" a poserte se, může..Nuže, otravná, nervyžeroucí děcka, která najdou opět Bell a opět se to musí cele zesrat. Jak jinak. Předchodzí díl mě alespoň bavil, když to tenhle je megasračkou roku, při kterém jsem si měla sto chutí vydlabat nechtama oči z dulků. Alespoň to má u mě plus že se to točilo na štýl Warrenových, kde jsem mohla nakouknout do sklepa, kde měli ti úžasný kousky z vyvolávaní. A mrdám to!.., proč tam drbli vlkodlaka, kterýho stačí mrdnout kytarou a vlkodlak je rázem fuč? Žeby dochádzela scenáristům fantázie? Zřejmě.. tady teda skoro žádne bubu scénky fuckt nebyli .. ()

Colomba666

"Čeho jsi se ještě dotkla?" "Všeho." Aneb když jsi pubertální pi*da, které když se řekne, ať na nic nešmatá, tak just chmátne i na posvátný výkal mumie.  Nepřítomnost titulní dvojice po většinu děje tomuto filmu velmi uškodila, nezachránila to ani jejich demonologie znalá dcerka, bohužel. S politováním tento díl ponechávám s ubohou osamocenou hvězdou, a doufám, že pokud se dostaví nějaké další pokračování, tak se opět objeví na scéně titulní dvojice, a nikoliv trapné puberťačky. ()

ronyyy

Takže manželé lovci duchů si odjedou z města a doma, kde mají zavřené všechny svoje polapené démony, nechají svou malou dceru s náctiletou chůvou úplně samotné. Do toho se jim tam vecpe chůvina ne moc inteligentní kamarádka, které se povede najít jen tak pohozený klíč od místnosti s duchama, vleze tam, všechno tam ošahá, děsivou panenku pustí ven a pak se diví, že se dějou ošklivý věci. Všechny démony ale trojice vylekaných holek záhadně porazí a když se manželé vrátí zpět, tak dělají, jakože se vlastně nic nestalo.... Jo, to dává smysl. ()

Simex_

Film se úspěšně začleňuje do "The Conjuring Universe" a poskytuje fanouškům další pohledy do rozsáhlého příběhového světa, který si budou užívat. "Annabelle Comes Home" efektivně propojuje příběh s předešlými díly série, což uspokojí fanoušky a vytváří soudržnost v rámci franšízy. Přestože je film součástí rozsáhlého filmového univerza, může působit nedostatečně originálně a nepřinášet mnoho nového do žánru hororu. Tempo filmu může být nerovnoměrné, což může některé diváky vyvést z příběhu nebo jim znepříjemnit sledování. Celkově lze říci, že "Annabelle Comes Home" je solidním příspěvkem do franšízy "The Conjuring Universe", který nabízí fanouškům očekávané hororové prvky a dává jim další pohledy do světa, ve kterém se děj odehrává. Nicméně, film nemusí vynikat originálností a některé prvky mohou být předvídatelné. Každopádně, pro milovníky hororových filmů a fanoušky série může být stále zábavným zážitkem. ()

Bohdy67

O něco horší než druhí díl. Celkově se dá říci že série Anabelle není tak dobrá, jak se jeví zbytek kontinua... ZAjímavá scéna u hřbitova... jinak v celku nic moc... 50% ()

luciferrus

Conjuring universum mám rád, ale i přesto jsem šel na třetí Annabelle trochu s obavou, která se částečně vyplnila. V některých scénách již opakující se klišé a jakási nesourodost postav mi moc neseděla, na druhou stranu příjemně mrazivá a stupňující se atmosféra byla super. 73% ()

DominikMH

Atmosféra dobrá 7/10, lekačky 2/10, prožitek 5/10 a všeobecně děj furt jen to a to samý, ale stejně furt koukatelný. Daniela samozřejmě krásnej kus, ale bohužel natolik blbá, aby vlezla do místnosti, kde jí všichni zakázali chodit, ale kdo by to samozřejmě neudělal, kdyby to pro něj znamenalo, že uvidí svého otce. Po luxusní 1 a průměrné 2 jsem čekal slabší díl, ale nakonec to bylo v některých částí docela dobré. Každopádně doufám, že nepřemýšlí o dalším dílů, kde by to začínalo zase tím, že by dcera Mary a toho kluka opět otevřela komodu s Annabelle a neopakovala se to celé znovu dokola. Už by to chtělo natočit něco nového, co by postrčilo hororové filmy hodně dopředu. ()

mek.jan

Jelikož mi verbálek už mi začínal chybět a v soukromých zprávách si navzájem lichotíme, tak jsem se rozhodl, že se sem vrátím. Annabelle mi nepřijde lepší než dvojka ani horší jak jednička. Je to takový lepší průměr. Strašení je tam dost a hlavním tahákem, dle mého názoru byli hlavně Warrenovi a jejich dcerka která to celkem tahala. Jinak celkem zklamání a doufám že Conjuring 3, bude něco úplně jinýho než tohle. 6,5/10 ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (viac)

Pokračování Annabelle má název

Pokračování Annabelle má název

18.03.2019

Třetí díl hororového spin-offu k sérii V zajetí démonů o panence Annabelle má již oficiální název. Film vstoupí do kin pod titulem Annabelle Comes Home. Název pak odkazuje na fakt, že se třetí díl… (viac)