Kráľ Škorpión 3

• Česko Král Škorpion - Bitva osudu (viac)
všetky plagáty

Keď vražedná epidémia, ktorá ho pripravila i o jeho životnú lásku, vyženie hrdého Mathayusa (Victor Webster) i z jeho domoviny, stane sa osobným strážcom egyptského kráľa Hora (Ron Perlman). Odmenou za jeho služby má byť ruka princeznej Sildy (Krystal Vee) a magický medailón, ktorý svojmu nositeľovi prepožičia nadprirodzené schopnosti. Má to však malý háčik – Mathayus najprv musí nájsť spôsob, ako krásnu princeznú oslobodiť. Tú totiž väzní Horov brat Talus (Billy Zane)... (TV Markíza)

PANKY71 odpad!

Nuda, nuda, nuda ...... Král škorpion ve mě evokoval maximálně Sandokana.., a měl jsem co dělat, abych u toho neusnul.... Druhý díl Vzestup říše jsem neviděl a po tomto utrpení nevím, jestli dobrovolně podstoupím další soukromou torturu.... Aspoň, že představitelka Kobry byla hezká. ()

Patt1

Videl som prvu cast...velmi dobre..zaujimavy dej, skvela akcia. Tak trochu mi to pripadalo ako take male pokracovanie Mumie, kde sa kral Skorpion predviedol, aj ked len na chvilu, alo bojovnik. Celkom som sa tesil na druhu cast, kde som cakal trochu blizsie rozuzlenie o samotnom kralovi, no toho som sa akosi moc nedockal a tato cast ma uplne polozila na kolena, kde som zacal lutovat peniaze na vstupne do kina. Cely dej roztahany do zbytocnosti a uplne o nicom. Cely cas som sa snazil prist na to, co vlastne pozeram ()

Miiro

Řekl bych, že tento film jsem bral spíše jako komedii než akční film a proto jsem se náramně bavil. Radím vám neberte tento film vážně a uřčitě se pobavíte ;-) ()

+sfinx+

"Posunutí na novou úroveň" (oficiální text distributora :) ? Ale vždyť vykrádačka není ničím novým. Stejně tak jako laciná béčka s kartonovými kulisami a speciálními efekty pouze v podobě zpomalení a přehnaného nalíčení jedné nejmenované, blonďaté.. ()

jan152

Fakt bída, od scénáře po poslední klapku. Dostaly mě třeba válečné scény, kdy do sebe řežou dvě armády vyzbrojené slony a katapulty, a hlavní hrdinové se po válčišti s nezájmem prohánějí "vřavou" jako kluci, aniž by jim někdo jednu vyťal. ()

Velen88 odpad!

Jak tomuto, já to snad ani neumím popsat, protože film to rozhodně nebyl, někdo mohl dát byť jen jednu hvězdu... To nechápu.. Je to tak laciné, až to bije do očí. hlavní hrdina postrádá všechno. Děj je tragický, přehláškováno, ještě k tomu trapně. Překombinováno, geograficky špatně, a pak ninjové? A Germán? A chudák Batista... ()

mafianis

Velmi prijemné prekvapenie. Od filmu od ktorého som absolutne nič nečakal sa vyklul naozaj velmi strhujúci príbeh. Po neuspechu predchádzajúceho filmu Zrod bojovníka si tvorcovia uvdomili že sa musia vydat do budúcnosti a nie do minulosti deja. Billy Zane, ktorý sa ešte pred pár rokmi plavil na Titanicu, je teraz velký urastený bojovník, ohánajúci sa mečom a s krásnou novou milenkou. Hned na začiatku vidíme smrt Cassandry v podaní Kelly Hu...čo bol dost aj šok ale pochyboval som že Kelly sa nechá obsadiť do tohoto filmu takže ma to ani neprekvapilo že ju nechali zomriet. Zane vdýchol postave Matthyausa nový dych, dal tomu šarm, temperament a nového bojového ducha. Film ozaj velmi prijemne prekvapil a preto si zasluži 4 s piatich hviezdičiek...ale samozrejme ten legendárny a originálny Král škorpion zostane navždy v podaní Dwayneho The Rocka Johsona ()

mikla

Aké je to vrtkavé. Ešte pred pár rokmi sa Billy Zane plavil na Titanicu a dnes sa ohána mečom a snaží sa nahradiť The Rocka v tejto sérii. A musím povedať že velmi úspešne, aj ked samozrejme The Rock je The Rock a nech je Zane akýkolvek dobrý herec, nikdy nebude ten pravý Král škorpion. Inak je film pre mna velmi príjemným prekvapením a ani ja som sám nečakal predtým ako som ho išiel pozerať že dám 4 hviezdičky... ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ty ses koupal ve velbloudím trusu?" - "Tohle je vůně bojovníka!" Krkající Germán Olaf, římští legionáři, bojoví sloni, nindžové, thajské chrámy... Je tu překombinováno... I příběhově se tady se plácá páté přes deváté. Akční a bitevní scény jsou podprůměrné. Victor Webster se své role zhostil opravdu dobře, i když samozřejmě Dwayne Johnson je Dwayne Johnson a nechť je Webster jakkoliv dobrý herec, nikdy nebude ten pravý Král škorpion. Jinak ani zde nechybí polonahé ženské, i když nejsou moc atraktivní. V samotném závěru Tai-chi na vodopádu s trochou té srandy. - 30%. ()

Fuego

První hvězda za Rona Pearlmana, druhá za Davea Bautistu, třetí za Kevina "Kimba" Slicea, čtvrtá za nádhernou Selinu Lo a pátá za divukrásnou Krystal Vee. ALE: první mínus hvězda za pekelněně příšerné fighty, druhá za absolutně nedotažené a nedůvěryhodné VFX a další efekty, třetí za kreténský mix všech možných dob, počínající akkadskou civilizací a konče renesancí, čtvrtá za diletantskou kameru a akce na placech a pátá za úplně strašného, vyžraného, jako hovado se hýbajícího a herecky absolutně nedůvěryhodného a celkově odporného Bostina Christophera (jakože Germán Olaf). To by mne zajímalo, kolik ptáků musel tenhle sobí hnusec přeblafnout, aby se dostal alespoň do takovéhoto Déčka. Nicméně, z toho by vycházela nula, tedy odpad. Ale jednu hvězdu dám - za dobrý kecy. Jinak strašná ztráta času a koukal jsem na to jen abych měl "splněno" ve Škorpióní sérii. ()

Johny203

Rimania, Indovia, Ninjovia, Akádčan, bojové slony či trebuchety sa tu vzájomne mastia. Ron Perlman je tu zbytočný, podobne ako jeho postava ale očividne potrebovali relatívne veľké meno ktoré k tomuto projektu priláka pozornosť. Billy Zane si ale úlohu užíva, rovnako tak Bostin Christopher ktorý hrá Jacka Blacka. Dave Bautista, na začiatku svojej filmovej kariéry, ostáva nevyužitý. Davové scény tu točia skutočný ludia a nie sú len výplodom digitálnych trikov, rozhodne však nedosahujú prezentovanú masívnosť. Scenár je peklo ale lepšie ako ohavná dvojka to rozhodne je. ()

PORTER44

Slabý jak v akcích tak v hereckých výkonech jak mohli vybrat za společníka ke Škorpiónovi takového tlusťocha nevábného už od pohledu,efekty slabota nepomohli ani 3 probuzení válečníci,vydržel jsem to až do konce ale stačilo. ()