Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

Ixi

Jsou skvělé filmy, dobré filmy, slabé filmy, špatné filmy, hodně špatné filmy a brak. Mega Shark versus Giant Octopus patří do kategorie brak, ovšem natolik moc, až se musí člověk u každé scény smát, nemůžete pronést "Dont love the ocean to much, it wont love you back" naprosto vážně - vlastně můžete, ale vyvolá to jen smích, a to právě dělá tenhle film. Skvěle jsem se pobavila. ()

my38k

Prehistorické příšery žralok, chobotnice a Lorenzo Lamas si to rozdávají a to kdo bude pánem sedmi moří a ubozí pozemšťané nejsou nikde v bezpečí. Žralok a chobotnice obstarávají zábavu ničením všeho, Lamas na rozdíl od předchozích dvou nestrávil miliony let v ledu, a tak už není tak akční. Navíc to zjištění, že ani v letadle není nikdo před žralokem v bezpečí a výzkum ve stylu jakou barvičku to mám ve zkumavce. ()

Astu.

Lorenzo Lamas, baby! ___ Záleží na tom, s jakým očekávám na tenhle skvost jdete. Na tomhle filmu je příšerné prostě vše - trio dementních vědců, které BOLÍ sledovat, kamera (některé záběry jsou použity až 5x !), digitální triky, prostě vše. Guilty pleasure, už dlouho jsem se takhle nepobavil. Přesto kadence (neúmyslných) vtipů mohla být vyšší, místama jsem se nudil a to dialogový bahno mě občas přivádělo do stavu apatie. ______ ****SPOILER**** Žralok půlící Golden gate nebo strhávající dopravní letadlo do moře...... Fucking epic. ()

LIVINGDEAD

Ale, pár triků tam bylo - když žralok překousl loď, sežral letadlo, překousl most v San Franciscu - chobotnice napadla vrtnou plošinu........Zas tak katastrofické to nebylo. A navíc, docela slušné dialogy. Snad jen to, že Lorenzo Lamas, přesto že má ještě vlasy a culík, je stará vražda!Kaliformské pobřeží je terorizováno dvěmi prehistorickými nestvůrami. Ty navíc spolu bojují o dominantní postavení v moři. Film je další projekt společnosti Asylum. Hlavní role jsou dány hvězdičce pop music Debbie Gibson a známému herci béčkových filmů Lorenzo Lamasovi. ()

Okara

Nejlacinější možná zábava, která ke dnu klesá nejen dějem, ale i kvalitou. Samozřejmě jsem se obrnil tolerancí díky ohlasům těch, co tento "snímek" viděli a nakonec to tak hrozné nebylo, dokonce jsem se i dost nasmál. Japončík jim asi přivezl nějaké asijské halucinogeny, protože ať jsem se díval, jak jsem se díval, tak na tom obrázku, nad kterým se rozplývali jsem viděl jen černý fleky a základnu hlídající vojáci s brýlemi od Gucciho taky zaslouží úsměv. Velice špatné triky a dialogy, nad kterými se dá jen kroutit hlavou by se daly přehlédnout, avšak ke konci mě štvalo, že mnoho záběrů divák dostane příležitost prohlédnout si minimálně desetkrát. Ale sečteno podrtženo, jako déčková zábava obříci pobaví a na rozdíl od nadprůměrných filmů, tento alespoň utkví v paměti díky šíleným scénám, na žraloka skákajícího stovky metrů vysoko jen tak nezapomenu . A mimochodem pro ty, co nevěří, že mohli zamrznout při zápase - důkaz, že film je pravdivý!!! 40% ()

váca

Absolutní blbost, u který se ale člověk k smrti pobaví.Shlédnutí doporučuji s partou kamarádů a hodně litry alkoholu, pak má film ten správný efekt...;-) ()

SOLOM.

Asylum mě tentokrát celkem překvapilo. Film je sice podprůměrně natočený, ale vyložený odpad to není. Dokonce se přiznám, že v určitých pasážích se mi film líbil až moc. Horší už to bylo ovšem se scénámi, kde se objevili obě naše obří monstra. Zatímco Octopus ještě ušel a to asi i díky tomu, že jej tvůrci moc často nevyužívali až ke konci,- tak žralok byl katastrofální. Už jsem viděl hodně blbostí, ale aby sežral letadlo, most atd... to už bylo i na mne moc. Docela jim vyšel i tah s účastí dvou známých tváří, Lorenzo Lamase asi netřeba představovat a popovou zpěvačku Debbie Gibson rovněž. ()

eraserhead666

Podobné filmy plné meganěčeho proti superobřímu něčemu jinému jsem tak nějak vždycky nechával plynout kolem mně, aniž bych o to zavadil. Pak mě ale z trenek vystřelilo masakrózní Sharknado, tak jsem si řekl, že je čas zjistit, jestli je to taky taková prdel. A není. Chobotnice je v pohodě, žralok naprostá tragédie (i když se postará o docela zajímavé kousky, jako je odchyt dopravního letadla v letu apod.). Zápletka dost mělce bizarní. Zaujala mě prakticky vlastně jen ta chobotnice a Debbie Gibson, iritovaly nápisy, kde se děj zrovna odehrává - nechápu, když se děj už 15 minut odehrává na jednom a tom samém místě, proč tvůrci cítili potřebu to tam třikrát po sobě v pětiminutových intervalech napsat. A střihač asi frčel na nějakém ultralevném matroši, protože ty jeho hrátky s čb/barevným obrazem by snad uspěly v halucinogenních šedesátých letech. Nečekal jsem nějakou extra duchaplnou podívanou, ale namlsán Sharknadem jsem čekal trošku více. ()

fallangell

Pobavil jsem se a to je hlavní. Občas když už nebylo opravdu čím vyplnit těch 90 minut tak přišlo na řadu mluvení opravdu o ničem. Což je škoda, sněděný vlak by byl určitě vítaným zářezem ať už pro parybu, nebo hlavonožce. ()

(mOnkey)

Ou jé! Lorenzo Lamas opět neskutečně lamí, ale tentokrát musí zapojit i šedou kůru mozkovou, poněvadž obří žralok s chobotnicí terorizují planetu Zemi a k snídani chroupou letadla a mosty. Vzhledem k tomu, že tato krvelačná monstra jsou k nezastavení, musí hlavní aktéři vymyslet důmyslný plán, který poštve obě stvůry proti sobě. Neskutečný nářez a povinnost pro všechny, kteří ohrnují nos nad kvalitními filmy. Tohle vám otevře oči! ()

Angelic-77

Perfektní déčková zábava na pondělní večer :-). Jedna z mnoha hlášek filmu by Lorenzo Lamas: ,,Kdo ovládne oceán, ovládne svět." :D ()

Ilhan

Film, který si, jak se zdá, ten odpad dvakrát pojistil. Nejdříve spojením dvou mořských příšer, poté přidáním jedné suchozemské příšery a to Lorenzo Lamase. Naštěstí to tak špatně nedopadlo, viděl jsem i mnohem horší filmy. I přesto by se však Lamas měl radši držet svého bojového, nežli hereckého umění. Samozřejmostí je pár děr ve scénáři, několik naprostých blbostí a průměrné herecké výkony, ale kdo tohle nečekal. Na druhou stranu film dokáže občas celkem slušně navodit atmosféru a může se pyšnit i slušnou hudbou. ()

Prochy38

Jako hodně se teď míjím s mými zásadami o hodnocení filmu, protože tohle si ** nikdy nemůže zasloužit. Ale!! Film má fakt solidní myšlenku, pominuly vojenské experimenty. Nikdo z nás neví, co se v ledovcích může skrývat. I když jaká je šance, že to přežije, to je nám všem asi jasné. Chvílemi jsem si myslel, že to bude film na úrovni. D. Gibson je kus krásné ženské, i když toho moc neukázala. Moje ** jsou 0,5* za myšlenku a 1,5* za výkon L. Lamase, a to jako vážně. Poprvé jsem viděl, že fakt hodně hrubě herecky převyšoval všechno kolem sebe. A moc mě bavil, jako fakt. Film byl na 3*, když byl LL na scéně. Jinak ale shit největší. Totální neherecké výkony ostatních, v roce 2009 sračkózní efekty a bože, tak debilní scénář, to jsem nezažil. Všechno mi přišlo tak nějak mimo. Jako myšlenka, že tihle tři "vědci" chtějí ty dva živé, mě fakt dostala. To není normální, že? Akce vojenských jednotek, to byla jedna velká komedie. Japonský, nebo čínský neherec to hrál jako v nějakém středověkém mystery filmu, to jsem se musel smát. A hlavní myšlenka, kterou nepochopím už nikdy. "ZABIJÍ SE NAVZÁJEM!!!" Co to je za kravinu?! A verze, že by jako třeba jeden zabil druhého a užíval si moří vůbec nepadla. To je vtip!! Pardon, že jsem se tak rozepsal, ale tohle byl extrém. Mrzí mě, že někdo tomuto dává 5* jen proto, že se fakt smál... Blbost, pak to má 20%, která si nezaslouží!!!!!! ()

Kissak

Naprosto šílený a neuvěřitelný děj, kdy žralok rychlejší něž tryskáč sundá skokem z moře letadlo atd. Docela sexy hlavní hrdinka, levné efekty, ale přesto mě tenhle film docela bavil. ()

vlado90

Tento film mal urcite velky potencial no ten zostal nevyuzyty vdaka prehnanym skokom a rychlosti oblud mam namysli hlavne tu s lietadlom je to fakt smiesne ale aka sa odmyslia tie nezmyselne pasaze tak sa na to celkom dalo pozerat. ()