Technici operačného strediska ukrytého v podzemí spúšťajú akciu - tajomný rituál. Aj napriek varovaniu špecialistky, že ich experiment sa môže vymknúť spod kontroly, pokračujú v práci. Medzitým do zdanlivo opustenej chaty v horách prichádza partia mladých ľudí, ktorí si chcú užiť chvíle slobody v divočine. Netušia, že priestor je pokrytý sledovacími zariadeniami a technickými vychytávkami. V pivnici objavia podivné predmety vrátane starého denníka sadistickej rodiny Brücknerovcov. Jedna zo študentiek vysloví latinské zaklínadlo a vzápätí sa romantický pobyt v prírode zmení na peklo. Na mladých ľudí zaútočia vlkolaci a sadistické zombie a všetci musia bojovať o svoje životy. (TV JOJ)

Allein4

Rozhodně vydařená věc; tradiční nacpání party mladých lidí do chaty v lesích daleko od civilizace s hororovým postupným vyvražďováním je víceménně zažitá věc a nijak už asi nemůže překvapit. Tady to ovšem bylo namícháno s geniální zápletkou, díky které se do snímku vešla i nezanedbatelná dávka osvěžujícího humoru, přičemž napětí (a strach o hrdiny) nebylo poškozeno. Velmi se mi to líbilo, nemám námitek. ()

pájap

málo platný...nemůžu jinak...lepší horor jsem dlouho neviděl.....těch vyvraždovaček už bylo až běda ale...tohle je jiný.....super....had byl božííí..a když na konci na scénu napochodovala sigourney....byl jsem v rauši.........jooooooooooooooooooooooooo ()

zjs

Hodně slabé provedení už předem špatného nápadu. Kostka je mnohem lepší film. Film je plný blbostí, které nejsou humorné a rozhodně netvoří horor. Film porušuje žánrová pravidla čím - že je to blbost? Takové blbosti chce na plátně? ()

Raziel811

Po 10-12 letech snad první slasher, na který se dá koukat a má i nějakou "hlubší" myšlenku, než jen o vraždícím magorovi. konec mi hodně připomíná starou PC hru Nocturne :) ()

2rady

//80%// A to horory vôbec nemusím. V podstate čím menej človek na začiatku o filme vie, tým si ho viacej užije. Nesmierne dobrý nápad a ten WTF koniec! ()

endoskop

Film na prvý pohľad sa tváriaci ako klasický horor - niečo (nebudem prezrádzať) vyvražďuje prítomné postavy až kým nezostane len pár z nich, ktoré odhalia niečo, čo dáva filmu nový zmysel a veľkú dávku originality. Príbeh už od začiatku sprevádzajú náznaky, že neni všetko tak, ako by malo byť, ale záverečné vyústenie vás aj tak prekvapí. A na úplný záver filmu zostanete sedieť s otvorenými ústami a sledovať maximálne neklíšoidné správanie hlavných postáv. Bodaj by sa takto ukončovalo viacej filmov. ()

schindler

Přiznám se že jsem si film vychutnal na plno až po druhém shlédnutí. Protože než člověku dojde co má skupinka mladíků společného s hláškujícíma chlapíkama někde ,,ve studiu" chvíli to trvá. A koho neuspokojí tato zápletka tak zaručeně bude spokojen s asi poslední 20minutovkou, která musí nabažit každého hororového fanouška. Společně s Tucker a Dale vs Zlo nejoriginálnější horory poslední doby. ()

MachPavel

Naprosto originální scénář a pro každého fandu hororu s humorem / viz . Evil Dead / ...povinnost aspoň skouknout . Jasný plný počet , už jen proto, že originál jsem zakoupil !!! :D :D ()

reccal

V záplavě více či méně povedených hororů, se kterými se poslední dobou roztrhlo hned několik pytlů (a většinou bohužel méně povedených), je Cabin in the Woods originálním osvěžením, na které budete čučet s otevřenou hubou, a to doslova. Už po Cloverfieldu bylo jasné, že Goddard nebude jen tak někdo, ale takovýto nářez jsem nečekala. Od začátku do konce není ve filmu snad jediné hluché místo a nakonec do sebe všechno krásně zapadá. Coby hororový fanda vrním blahem, jeden z nejlepších filmů daného žánru. ()

DrobnohledX

Tak tohle je vskutku hodně pitoreskní horor. Tvůrci nejdřív předhazují klasické schéma hororu kdy pět študiózů jede na odlehlou chatu chlastat a souložit a pak umírat. No v podstatě to tam takhle je... ale..... ()

P@\/EL

Horor, který se podle mého moc nepovedl. Film začíná jako klasický horor, nicméně postupem se mění v jednu velkou slátaninu. Ač chtěli být u tohohle kousky tvůrci originální, což se jim bohužel povedlo, tak dějové je film opravdu nicotný. Změt, alespoň na oko efektních scén, v druhé půlce působí spíše tragikomicky než strašidelně. ()

Paulie2

Kravina. Nevím, proč tomu všichni dávají tak vysoké hodnocení, já se rozhodně na 90% nudil. Vůbec mi to nepřipadalo strašidelné a lekačky byly dokonale predvídatelné. Hodnoťte si, jak chcete, jedna za pěkný baby (2), jedna * za sympatického zhulence. Celkem 2*, možná i s náběhem na třetí. ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (viac)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (viac)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (viac)