Strachopud Scooby-Doo a jeho priatelia sa vyberú výletnou loďou na plavbu do legendami opradeného Bermudského trojuholníka – a na ich veľkú smolu sa ich spočiatku príjemne oddychová plavba zakrátko zmení na ďalšie mysteriózne dobrodružstvo! Na lodi sa totiž zjavia duchovia dávno mŕtvych pirátov, ktorí pátrajú po zdanlivo bezcennom poklade, ku ktorému má kľúč ktosi na palube – niekto z posádky či množstva hostí! A tak Scooby a jeho partia musia čo najskôr odhaliť všetko o tajomnom poklade a legende, ktorá sa k nemu viaže – inak budú musieť prejsť po neslávne známej lávke smrti a stanú sa potravou pre morské ryby! (TV Markíza)

Carol Pifková

Začnem teda pirátmi. Tí vyzerali naozaj skvostne, radosť sa na nich pozerať. Celkom dobre by zapadli k zombíkom zo Scooby-Doo on Zombie island. Celkom dobrý príbeh a zaujímavý nápad s tou tajomnou plavbou do Bermudského trojuholníku. Len tak mimochodom ten boháč, nebol len tak náhodou inšpirovaný Tonym Starkom?! Či videla som to len ja? ()

Stanislaus

Jedna z mnoha dalších záhad notoricky známé party, která se tentokrát vydává do všemi tajemstvími obehnané oblasti - do samotného Bermundského trojúhelníku. Opět nechybí staré známé fórky Scooby-Dooa a Shaggyho, a myslím, že si zde najdou své hlavně menší děti. Zkrátka průměrně natočený animák, který je skvělý na zaplácnutí volného dopoledne. ()

blackrain

Bermudský trojúhelník je obestřen různými tajemstvími a někdo jich chtěl využít ke svému prospěchu. Scooby a jeho kamarádi všechno vyřeší, a to si mysleli, že jedou na odpočinkovou plavbu bez záhad. Dnes jsem viděla tenhle film úplně prvně a velmi mile mě překvapil. ()

stration

Další povedený Scooby! Tentokrát se celá parta vydává do Bermudského trjúhelníku, kde se dějí překvapivě překvapivé věci. Úpně s klidem jsem to viděl se synkem třikrát a klidně ještě uvdím. Mně se to líbí. ()

filmmovier

Scoobyho parta opět naprosto neskutečně válí a tentokrát proti pirátům! Super příběh ze života jednoho z nejlepších psů na světě. 80%. ()

keoma26

poctivý mix dobrodružství, humoru a hororu, ta klasická animace hezky ladí s klasickým příběhem, jednoduché vyprávění se doplňuje s komiksovou "retro" kresbou - pro vyznavače mořské romantiky, lodí i pirátských příběhů, včetně kanonického Ostrova pokladů, je to skoro povinnost, ale samozřejmě nejlíp se film sleduje s dětmi, bez kterých bych se k tomu stejně asi ani nikdy nedostal. ()

ostravak30

Tentokrát si parta Záhady s.r.o. musí poradit s piráty a Bermudským trojúhelníkem. Vlastně se děj neodlišuje příliš od jejich běžných příběhů. Nevím, zda toto záhadné místo světa se již v seriálu někdy objevilo, ale pokud ne, tak se to nabízelo, a už velmi dlouho. Neřekl bych, že je to špatný film, své vtípky si tam asi každý najde, je to vlastně standart této skupiny hrdinů. Na druhé straně nic objevného. Ovšem hudba se povedla. ()

blondboss

Opäť ďalšia Scooby-Doo celovečerná klasika, ktorá si ide vo svojich zaužívaných koľajách a v zásade nesklame. Pokiaľ máte radi zombiekov, Scoobyho hlášky a celkovo túto partiu, tak si prídete na svoje. Je to podobné Zombie Islandu, ale o niečo horšie a menej zaujímavé. Na jedno pozretie ale fajn. 65 % ()

Manarit

Jeden z nejlepších dílů s novější a dle mého lepší animací. Zábavné, akční a u tohoto dílu jsem opravdu skoro do konce netušila, jestli se film bude držet odmaskovávací šablony či ne : ) ()