Scooby-Doo, ako sa máš?

• Česko Co nového Scooby-Doo? (viac)
Animovaný / Komédia / Rodinný / Mysteriózny
USA, 2002, 25 min

Parta mladých zkoumavých dětí, nebo i puberťáku a jeden hafan Scooby vyrážejí pokaždé na strašidelná místa. A tam vždy objeví záhadu. Tak se ji snaží rozlousknout a vždy se jim to povede. Když pátrají, tak se vždy rozdělí... Dafne, Velma a Fared jsou vždy statečný. Ale Scooby a Shagi, to jsou strašpytlíkové a všeho se bojí. .. (kohout08)

soarka odpad!

Když tenhle seriál vidíte poprvé, tak to není tak hrozné. Ale když už máte za sebou druhou podívanou, zjistíte, že je to vše na jedno brdo. Něco zjistěj, hrozně se bojej, pak se navzájem honěj a nakonec příšeře sundají masku. Pak přijde závěrečná žranice. Že už to té čtveřici s totálně trapným čoklem, co se nenaučil ani pořádně běhat, není trapný. Je takových Scooby-doo, že se divím, že to ještě někoho baví. ()

BigDeal

Zo začiatku sa zdá, akoby sa tvorcovia snažili nadviazať na pôvodný seriál a na prvý pohľad tu veľa odlišností nie je. Problém bude asi ten, že Scooby sa do našej doby proste nehodí. K nemu patrí tá retro atmosféra, stará animácia, humor a naivita. Pamätám sa ako mi pri sledovaní tejto novoty išla "súčasnosť" na nervy. ()

ostravak30

Scooby-Doo ožívá v nové grafice, která je oproti původním seriálům jistě pestřejší. Nicméně se mi z toho tak nějak ztratil ten humor, kterým seriál v počátcích oplýval nebo se o to alespoň snažil. Tak jako tak vidíme jasné změny vyplývající z 21. století. Tvůrci postavy obohatily o mobily a moderní přístroje. Také sledujeme pár nových sportů jako snowboarding, skateboarding a další. V neposlední řadě tým docela cestuje po celém světě, přijde mi, že víc než v původních seriálech, ale to přiznávám, že se můžu mýlit, jen to jen můj dojem. Ale co je nejzajímavější je to, jak se příběhy částečně zaměřily na ekologii - ochranu přírody a převážně tedy živočichů. To vítám jako plus. Tak jako tak musím rychle dodat, že už to ale zároveň, svým stylem vyprávění, druhem epizod a celkovým pojetím, nepůsobí jako seriál pro děti, ale spíše náctileté když už. Řekl bych tři hvězdy s odřenýma ušima za to ekologické vnímání, ve kterém ale tvůrci na pilu netlačí, spíše poukazují. Jinak ale byly původní příběhy zajímavější a humornější. ()

ivishka

Někdy tvůrci nevědí,že podobným dalším adaptacím trošku odzvonilo. Zase jde jen o jakýsi pokus o senzaci,která se nezdařila. Mé hodnocení okomentuji tím,že jsem skutečně člověk co hned nepřepne když běží podobná "klasa", ale občas mi to příjde až přehnaně naivní ze stran těch tupečků Scooby-doo a Shagiho(a to se raději nevyjadřuji o filmovém zpracování). ()

unclejack

Niežeby som bol vysadený voči Scoobymu - hoci žiaden seriál s ním som nikdy neobľuboval a jednotlivé zápletky sú patrične jednoduché a občas riadne naivné - ale Scooby Doo Ako sa máš? predstavuje pre mňa skôr pokus o to čo najviac vyťažiť zo známej značky. Takže seriál radím kamsi medzi Tučniakov z Madagaskaru a Kung.Fu Pandu. ()