Scooby-Doo je neobyčajný pes s výnimočnými schopnosťami a chuťou vylúštiť každú záhadu spolu s jeho tímom (Shaggy, Fred, Velma, Daphne). Každý z nich je niečím jedinečný a spolu tvoria nerozlučnú partiu. Po cestách i necestách stretávajú mnoho záhadných bytostí, vecí i ľudí, no nik im neprekĺzne cez rozum. Samozrejme, z času na čas im k vylúšteniu záhady dopomôže aj menšia dávka šťastia. (tommmy89)

Gustik5

Scooby byl kdysi mou častou ranní podívanou, před tím, než jsem musel jít do školy, a to i přes dosti podobný děj většiny dílů; jízda někam (např. na dovolenou, výlet, apod.), děvědění se o nějakém strašidle či monstru, pátrání, finále, past (která i přes svou neprohlédnutelnost skoro nikdy nevyjde :), rozuzlení, zatčení, tradiční hláška: "Bylo by se mi to podařilo, nebýt vás, prašivých děcek!", vděční obyvatelé postiženého místa, šťastný Scooby s Shaggym (obvykle díky jídlu), konečná hláška: "Skúby důby důů!", KONEC). Seriálu dávám čtyřy *, protože i přesto, že se mi líbil, jsou podle mě i větší pohádkové legendy mého dětství. ()

Madsbender

Scooby Doo nikdy nepatril medzi moje srdcovky a ani tento seriál, ku ktorému som sa po rokoch vrátil, mi nepriniesol sľubovanú zábavu. Nevýrazné prípady často úplne bez atmosféry, strašidlá a monštrá, ktoré nevystrašia ani batoľatá, zato naivné a hlúpe hlavné postavy, ktoré akoby vypadli z lacného hororu (rozdeľme sa, utekajte, rýchlo sa sem skryte, tu nás nenájde...) áno. Ale Scooby-keksy mám rád. Pre mňa nevtipný, podpriemerný animák, ktorý mi nič nedá. 30% ()

Paity

Stejně jako hromada lidí tady jsem na Scooby-Doo vyrostl a trochu je paradoxem, že se mi to ani nikdy nijak zvlášť nelíbilo, ale prostě na Cartoon Network nic jiného nešlo, tak jsem se prostě koukal. Když pominu stále stejnou dějovou linku v každém dílu trochu obměněnou, mohou být se sebou tvůrci poměrně spokojeni. Jen upozorňuji, že mluvím jen o animované verzi.... ta filmová... no, chci být slušný. ()

Brinkley

Osobně jsem za mlada neměla tu čest, nicméně za spoustu minut oddechu v rámci hlídání dětí dávám čtyři hvězdy. Pokud se mrňousové opakovaně baví nad Scooby-Dooem v náručí Shaggyho a naopak, honičkám, převlíkačkám a následném odhalení padoucha těmi "všetečnými dětmi" a navíc jsou ochotny vidět jednotlivé epizody znovu, a znovu, a znovu, přičemž já u toho nelezu zoufalstvím po zdi, pak je to asi povedený seriál pro danou cílovou skupinu. ()

• Během úvodního intra poté, co se objevuje Merlin, je možné zahlédnout Shaggyho po dobu 1 až 2 vteřin bez rukou. (helloween93)