Scooby-Doo na ostrove Zombiov

• Česko Scooby-Doo a ostrov zombií (viac)
všetky plagáty

Najustrašenejší hovoriaci pes na svete menom Scooby-Doo a jeho priatelia Shaggy, Velma, Daphne a Fred sa ocitnú na ostrove duchov hlboko v močiaroch Louisiany. Hoci počítali s tým, že tu natrafia na ducha pirátskeho kapitána Moonscara, dosť ich zaskočí, keď zistia, že sa to na tomto tajomnom a vskutku desivo pôsobiacom ostrove hrôzostrašnými stvoreniami len tak hemží! (TV Markíza)

AloeB

Nakolik je to nejhorší, či nejlepší Scooby-Doo film asi neposoudím, nicméně je trochu škoda, že ty příšery tam jsou zde skutečně jenom příšery - Scoobyho seriály dost sází na paradoxní humor, kdy i ta nejabsurdnější příšera je ve skutečnosti nějaký vexlák v kostýmu, tento film se ovšem vydává jinou cestou. V rámci žánru těžce překvapivou. Atmosféra je ovšem úžasná. Strašidelné scény také. Americký jižanský dialekt některých postav mě velmi bavil, byť jsem se samozřejmě styděl za to, že to sleduju v originále. Fantasmagorický závěr je i přes svoji netradičnost těžce k pomilování. Jen nedoporučuji koukat se na to uprostřed noci, protože to množství jídla, které tam ti dva anorektikové sežerou, je prostě až příliš svůdný a lednička je od postele naštěstí daleko. ()

darkrobyk

Z dílny H+B jsem jako kluk miloval psa Filipsa s neodolatelným hlasem J.Brudera, stejně jako Méďu Béďu. Rošťárny Scooby-Doo mě poněkud minuly. Ovšem tenhle film mě velmi potěšil. Už úvodní scéna jak vystřižená z hammerovského hradu odehrávající se uprostřed půlnoční bouře příjemně naladila. Na setkání se zombie příšerami bylo nutné chvilku vyčkat, ale příšery vstávající z hrobů, vynořující se z močálů a kostry obalující se masem neměly chybu! A což proměna v kočičí démony! Kam se hrabe královna měnící se ve stařenu ve Sněhurce, která mě ještě několik nocí po zhlédnutí v kině děsila. Zkrátka perfektní strašidelný film v pravých chvílích odlehčený humorem. Co jediné mně vadilo - četné konzumace jídla, co konzumace, přímo orgie! V půlce už mi kručel žaludek do rytmu a ještě před koncem jsem zvládl krátkou trasu TV-špajs-lednička-TV. Není divu, že celý film je přímo elektrizující, když jeden z tvůrců se jmenuje Fukushima... ()

SOLOM.

Než schrastím všechny díly seriálu (seriálů), poohlédl jsem se i po samostatných filmech a jako první padla volba na případ odehrávající se na „ostrově zombií“. Jak už jsem poznamenal, animované zpracování Scooby-Doo se mi líbí víc, než to zfilmované, takže jsem zavzpomínal na dávné dětství, kdy jsem si to coby dítě užíval a nechal se i po letech vtáhnout do humorného děje. Nejvíc si mě kromě hlášek získala samotná hudba Stevena Bramsona a spol. I ona dopomohla k navození slušné hororové atmosféry. Samozřejmě nesmím opomenout ani prostředí močálů, plantáží feferonek a kupodivu mi absolutně nevadila přítomnost „zombíků“. ()

matthew.17

Jeden z mojich obľúbených filmov o Scoobym (ak nie najobľúbenejší) Film sa drží svojej seriálovej predlohy, zároveň sa ale posúva ďalej s oveľa strašidelnejšími záporákmy. V Scoobym sú akési "zvraty" rarita, ale tu naozaj nečakáte ako ten filn dopadne a to čo od začiatku vyzerá byť ako klišé na ktorom filme stavia je úplne iné ako by sa zdalo =) 5* ()

štísko

Takto laděné filmy bych za rodinné, potažmo dětské vůbec nevydával. Jako horor to není špatné a kdo si chce užít pár šoků, tak určitě nebude zklamaný. Já bych ale filmi s polorozpadlými zombiky svoje děti nekrmil. Dávám jednu hvězdičku, protože tenhle díl rozhodně mezi filmy pro děti nemá co dělat. Kdyby to bylo určeno čistě pro dospělé, tak bych dal víc. ()

• V tomto filme šoféruje "The Mystery Machine" po prvý krát niekto iný ako Fred. (riso677)
  • Film je venovaný Donovi Messickovi, ktorý ako prvý prepožičal svoj hlas postave Scooby Doo. (riso677)
  • Natočené podľa nedokončenej epizódy série Swat Kats (1993) od Glenna Leopolda s názvom "The Curse of Kataluna". (riso677)