Scooby-Doo a lochnesská príšera

• Česko Scooby-Doo a Lochnesská příšera (viac)

Scooby-Doo a partia Záhad s. r.o. cestuje do Škótska na prázdniny a neočakávane sa ocitne tvárou v tvár najväčšej záhade všetkých čias- s Lochnesskou príšerou! Naozaj existuje? Početné dôkazy naznačujú, že áno! Dokáže Scooby a jeho partia vyriešiť jednu z najväčších záhad histórie? (TV Markíza)

Carol Pifková

Scooby-Doo a jeho partia znova prišli na koreň ďalšej záhady. Alebo nie? O Lochnesske si vždy rada niečo pozriem či už dokument alebo rozprávku. No a keď je tu ešte aj Scooby, tak nemôže to byť predsa až tak zlé. A veru ani nebolo. Som spokojná. A Nessie tu vyzerala naozaj skvelo. Lepšie 4* ()

strougy

Kvalit ostrova zombie sice lochneska nedosahuje, přesto se v rámci novodobých filmů se Scooby-Doo jedná o lepší průměř okořeněný několika povedenými vtipy trefujícími se do neustále se opakujících klišé pocházejících už z dob klasického seriálu. ()

Stanislaus

Scooby Doo, Skotsko, dávná legenda o bájné nestvůře z jezera Loch Ness a opět jedna velká záhada. Typický Scooby Doo, který ničím nepřekvapí ani neohromí. Zkrátka pohodových sedmdesát minut u kresleného filmu. ()

Lilith03

Jeden z nejlepších SD filmů a nejlepší práce Joe Sichty. Krásný film pro děti i dospělé, bavila jsem se, měla jsem tu pohádku vždy ráda. Nessie miluji! A ikdyž jsem zvědavá jako opice, tak souhlasím s Velmou - některé záhady by měli zůstat nevysvětlené - a já doplním, že to je na nich to nejkrásnější! Jestli lochneska existuje? Naše civilizace není schopna prozkoumat alespoň z nějaké menší části moře, tak proč by nezvládla ani tohle jezero, není zrovna nejmenší, takže Nessie třeba je, ale ikdyby ne, je to kouzelný příběh. V podání Scoobyho to nemělo chybu, vtipné, kouzelné, opravdu zajímavé a sympatické postavy, krásné nahlédnutí do kořenů rodiny Daphne a krásná ukázka určitého koutu světa pro malé diváky. ()

• Loď, na které se parta plaví, se velmi podobá „Kosatce“ z filmu Čelisti (1975). (LUKICKK)
  • Poprvé je odhaleno, že Daphne Blake je skotského původu. Je zde gag, který naznačuje, že její náchylnost k nebezpečí je něco, co se dědí v rodině. (LUKICKK)