Scooby a jeho parta se opět vrací, tentokrát ovšem ve 40minutových dílech, ve kterých řeší různé záhady. V každém díle jim pomáhají speciální hosté (např. Batman a Robin, Addamsova rodina nebo Dick van Dyke). (helloween93)

blondboss

Nástupnícky seriál po origináli, v ktorom Scooby hostí zaujímavé rozprávkové postavičky. Každopádne mi to neprišlo veľmi vtipné a ani tie príbehy neboli nič moc. Akurát je to obzvláštené tými hosťujúcimi postavičkami, ale tvorcovia sa mohli trošku viac vyhrať so samotnými zápletkami. Scooby je ale proste super a jeho hlášky môžem. Vo všeobecnosti ale veľmi priemerný seriál a čakal som viac. 55 % ()

helloween93

V tomto seriálu Scooby-Doo byl jeden díl dlouhý 40 minut, takže byl kladen větší důraz na "vyšetřování" jednotlivých případů. Navíc v každé epizodě hostovaly nějaké známé postavy např. Laurel a Hardy, Addamsova rodina, Dick van Dyke nebo Batman & Robin. I přes delší stopáž jednotlivých dílů velice povedený seriál, a to hlavně tou spoluprácí s dalšími hosty. ()

fiLLthe3DD

Vypatlaný blonďák Fred postrádající jakýkoli orientační smysl, přechytralá intelektuálka Velma (která se mezi feťáky z dodávky ocitla buď omylem, anebo byla unesena a nyní trpí Stockholmským syndromem), kráska Daphne, Shaggy trpící neustálým hulihladem a pes Scooby, o jehož existenci si teda troufám pochybovat (a dle mého je to beztak halucinace té party hipíků) :D A teď vážně. Koncept epizod zůstává stejný, jakotomu bylo i u předchozích Scoobyho dobrodružství, akorát s tím rozdílem, že každý díl trvá nikoli dvacet, ale čtyřicet minut a v každém hostuje nějaká „slavná" osobnost - buď se jedná o celebrity, které byly kdysi slavné, anebo o smyšlené postavy jako Batman či Addamsova rodina. Díky delší stopáži je také veliký důraz kladen na „vyšetřování" a obstojné komediální sekvence. Celkovou atmosférou a teatrálností pak seriál připomíná naivitu černobílých hororů z 30. a 40. let, což ostatně platí pro všechny „kriminálky" se Scoobym natočených mezi lety 1969-1976. PS. Kuriozitou je, že jako jeden z mála seriálů o psím detektivovi se tento nedočkal žádné reprízy. Vzpomínám, že jej kdysi vysílala Prima ve všední dny (!!!) okolo 7 ráno a já do školy odcházel v 7:20, tudíž mi půlka epizody pokaždé utekla. Proč jsem si to tenkrát nenahrával je mi záhadou (video jsme měli a prázdné VHS se v obchodech též ještě prodávaly). K mému štěstí někdo obě dvě série s českým dabingem nahrál na ulozto a já nyní mám v pc všechny díly :) Nejoblíbenější epizoda The Secret of Shark Island ()

Carol Pifková

So strašným sklamaním dávam iba jednu hvízdu. Toto hosťovanie ma vôbec nezaujalo, mnohých som ani nepoznala a vôbec to nemalo tú dobrú strašidelnú atmosféru ako v iných Scooby-Doo seriáloch. Niektoré epizódy som ani nedopozerala nechala som si to len pustené a robila som popritom niečo iné. Proste mňa to fakt nenadchlo. Nezachránil to ani Batman. Nechápem to nadšenie zo vraj starého dobrého Scoobyho, pretože toto má od neho fakt ďaleko. Zrejme mnohí ani nevedia čo ohodnotili. ()

AxusNalim

Už asi nejsem správná věková skupina pro tenhle seriál, ale díval jsem se na něj z nostalgie. Některé díly byly lepší (s Addamsovic rodinou, Globetrotters nebo Sonny&Cher), jiné se mi moc nelíbily hlavně díky účasti mně neznámých celebrit ze 70. let, po kterých dnes ani Scooby neštěkne. Navíc je to pořád dokola o tom samém - "Pomóc, duch!" ...po 40 minutách (což je pro tuhle show přehnaně moc) "Byl to ten a ten v masce, to bylo jasný od začátku." ...a v dalším dílu znova. ()

• Seriál nemohl v USA vyjít na jednom DVD nosiči, protože s tím někteří herci, kteři v seriálu vystupují, nesouhlasili. (CrypzzXD)