Scooby-Doo a legenda o fantosaurovi

• Česko Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi (viac)

Pohodová dovolená v lázních se promění v prehistorickou paniku - Scooby-Doo a jeho parta totiž vykopou strašlivého Fantosaura a prastará legenda ožije, aby chránila skrytý poklad, pohřbený v tajných pouštních jeskyních. Děsivá příšera ale nemá šanci, když je tu Shaggy (kterého namluvil Matthew Lillard z hraného filmu Scooby-Doo), který s pomocí new-age hypnózy objevil svého vnitřního hrdinu. Což například znamená, že má víc odvahy a míň chuti k jídlu! Je tu ale i spousta jiných zajímavých podezřelých, třeba gang odvázaných motorkářů, hrabiví investoři nebo fanatičtí vědci. Tahle záhada je složitější, než se zdá! Usaďte se do své bahenní lázně a nechte Záhady s r.o. vykopat tuny legrace pro celou rodinu! (oficiálny text distribútora)

MMR

Tak jako každý film se Scoobym má i tento něco do sebe. Sice bych to nezařadil mezi to lepší, přesto to nebylo špatné. Na mě teda na konci až příliš moc akčních scén. Nápad s dinosaurem je celkem fajn, ale podle mě by to chtělo zajímavější zpracování. Pro mě slabší 4 hvězdičky. ()

Stanislaus

Mám rád dinosaury, dokonce i ty animované, a proto když jsem našel film se Scooby-Dooem a Fantosaurem, tak jsem prostě nemohl odolat a nechal jsem se svézt na vlně nostalgie vůči Záhadám s.r.o. Vcelku jde o sympatický a průměrný rodinný film, který nijak nepřekvapí. Hodně se mi líbila animace a výtvarné řešení dinosaurů. Zkrátka další případ pro "odvážnou" pětku, který se nese v prehistorickém nádechu. ()

vander19

Tvorcom kvitujem zanechanie pôvodných postáv. Inak to nebolo až také srandovné a miestami som sa dosť nudil. Proste Scooby je cool pes a tákeho by som veľmi chcel mať alebo skôr, aby môj bol taký ako Scooby Doo...Sa mi aj celkom lúbilo zavedenie moderných technológií do tejto už legendárnej rozprávky...Možno moje hodnotenie by bolo vyššie, keby to nebolo zbytočne dlhé. Takto je to len priemer 55% ()

blondboss

Tak tento snímok zo Scoobyho univerza sa mi veľmi páčil. Malo to gule, dalo sa na tom zasmiať, príbehovo to bolo celkom pekne rozvetvené a aj ten Fantosaurus ako monster mal niečo do seba. Navyše animácie sa podľa mňa oproti poslednému filmu posunuli o level vyššie. Samozrejme je tu stále cítiť isté infantilné chvíľky, ale to ku Scoobyho filmom jednoducho patrí. Za mňa spokojnosť. 75 % ()

blackrain

Shaggy a Scooby se samozřejmě opět starají o veškerou legraci. Vždycky se tak stane, když se dostanou do nějakého maléru a že jich tu nebude málo. Věděla jse, že Shaggy je blázínek, ale že mu strach může způsobovat těžkou psychickou újmu, to jsem nevěděla. Ale co, každý má něco. Bitka s drsnými motorkáři v motorestu neměla chybu. Ta měla také nečekané následky. Miluju, když partička okolo Scoobyho dokáže všemu přijít na kloub. ()

• Okolo 54. minúty, keď Scoobyho tím naháňa vedcov, Dafné so Shaggym a Scoobym sa zastavia na dlhú chvíľu pri horkovzdušnom prístroji, a Vilma s Fredom bežia ďalej. Avšak v ďalšej scéne ako prví dobiehajú Fred s Dafné. (Sticks)
  • Winsorova věta Velmě: „Did you get those at Specmasters?“ („Koupila jsi je u Specmasterů?“) je parafrází sloganu Specsavers: „Should have gone to Specsavers.“ („Měli jste jít do Specsavers.“). (LUKICKK)