Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

Flopik

Neviem čo sa stalo, ale dokonca ani mne to nesadlo. Tak ako Flash fungoval v JL, tak vo svojom vlastnom filme nefunguje vôbec. Určite tomu nepomohlo ani to, že od začiatku boli veľké problémy vôbec dokončiť tento film a to nehovorím ani o Ezrovi (ktorému preplo). Napriek tomu si ma však ako Flash získal, aj jeho dvojrola a preto je veľká škoda, že ten film dopadol takto zle. Vizuálne to je proste slabé, akcia miestami poteší ale na Flasha to je také, nijaké. Celý príbeh fajn, ale príde mi, že Zod, SuperMan (Super Girl) a Batman sú tu čisto len na vyplnenie priestoru, a hlavný príbeh tým upadá. Finále veľmi nevýrazné a najväčšie mínus. V seriáli som si vypestoval ohromný vzťah k Barrymu a príbehu o zabití jeho matky, tu ma to nechytilo skoro vôbec. No a hudba, tá je úplne o ničom, snáď ani jeden motív sa mi nepáčil. Chcel som dať 4* ale za mňa to nefungovalo. Veľká škoda, verím, že raz uvidíme poriadneho Flasha. ()

Gulde

V jádru to není špatný, i když začátek fakt moc přesvědčivej není, pak už to docela nabere spád. Samozřejmě je to ale stále ten klasickej superhrdinskej film jak přes kopírák. Ale ta tragická animace (např. ty novorozenci)... no už dlouho jsem neviděl nic tak strašně nepovedenýho u takhle velkýho filmu. ()

majec4

Nic som necakal a dostal som o cosi viac :). Miestami ma to bavilo, ale celkovo mi to pride ako dost zbytocne. Nemam rad filmy, kde hlavna zapletka vznikla kvoli tomu ze hlavna postava nieco zvrza a potom sa to snazi napravit dve hodiny. Keaton potesil, aj ked jeho Batman je uplne ina liga ako protivnici. Takze ok, videl som to, ideme dalej. ()

Illy

Twl, co to bylo?! Po prvních minutách, po scéně s lítajícími nemluvňaty jsem měl sto chutí to vypnout. Fakt jsem jen čekal kdy se objeví Frank Drebyn a vysměje se mi do xichtu. Ježíši... Dokoukal jsem to. A co je horší... já se s postupem času začal i trochu bavit. Takhle... rozporuplný a neustále můj názor měnící film jsem dlouho neviděl. Jednou poskakuju radostí nad M.Keatonem a za chvilku kroutim hlavou nad nějakou kokotinou nebo strašným CGI. Hele...dávám průměr. A ještě si to rozmyslím, páč si nejsem jistý jestli neuberu. ()

kamil.i

Flash je neskutočne rýchly a zároveň chaotický, tak to dám v jeho štýle: výborný námet, scenár akoby sa trieštil na "potrebách" tínedžerov, zopár adolescentných vtipov pobavilo, réžia napriek šialenému materiálu zvládnutá, top je Ezra Miller, herecky zvláda viacero rôznych rolí, v podstate nezlieza z plátna a poteší, zaujímavá otázka, či to zvládol vďaka resp. napriek svojej genderovej pluralite alebo mu táto životná rola priamo ovplyvnila sebavnímanie, srdce zaplesá z rôznych cameo roličiek, Michael Keaton klasicky nadštandard, ale nemá čo hrať, v podstate je tam len väčšie cameo, Sasha Cale absolútne nevýrazná akoby ju vygenerovala AI, hudbu som si všimol, čo je v súčasnom komiksovom filme skôr výnimka, čiže fajn, oči najviac rezalo otrasné, až amatérske CGI, pred 20 rokmi sa robili kvalitnejšie efekty, evidentne nadčasy a časový tlak (mrk mrk cestovanie v čase) nie sú problematické iba v Marvele, z Flasha mám celkovo dobrý dojem napriek tomu (alebo vďaka), že to vlastne nie je film, ale obrí fan service, navyše škoda nízkej návštevnosti v kinách, nezaslúžil si. ()

Muel

| Warner Bros. Pictures | Príjemné prekvapenie. Úprimne som čakal vyslovene strašný film, ale dostal som príjemnú komiksovku síce s hrozným CGi, ale zas to má srdiečko a relatívne veľa fakt vtipných momentov, ktoré to dosť zachraňujú. A aj tá záverečná katarzia s matkou na mňa aj pomerne slušne fungovala a hovoril som si, že takto som sa u komiksovky dlho necítil, hlavne u Flasha. Ezra veľmi v pohode, Keaton trocha drevenejší a celkovo to CGi film dosť potápa. Inak síce priemer, ale neurazilo ma to, čo mi príde vlastne ako úspech. Viac TU. | Hodnotenie: 5/10 | ()

ROCK,THE

Tak a mám za sebou Flashe a měl jsem tu čest vidět ho jako jeden z prvních lidí v Česku a znovu za to děkuji @vertical_entertainment že jsem ho mohl vidět na slavnostní premiéře. Ale začněme tedy mou recenzi, snímek je od začátku nabitý neskutečnou akcí kde dochází opravdu k feelingu něco mezi The Dark Knight/Snyder Cut tak bych to nazval, rozhodně se jedná o za mě jednu z nejlepších akčních sekvencí vůbec, zhruba v první půl hodině. Poté se film přehoupne do emociální stránky a věci rozhodnutí co je správné a co ne. Dynamika snímku se tedy zhruba od půlky filmu změní a mírně zpomalí ale za to dostáváme extrémní nostalgii a fan servis na který všichni DC a hlavně Batman fans čekali. Všechno co jste od toho filmu chtěli jste dostali obzvlášť co se týče té nostalgické stránky a zároveň se film přehoupne do opět skvělé akce a zkrátka baví. Nevšiml jsem si snad ani jednoho hluchého místa. Co musím opravdu vypíchnout a vychválit až do nebes je hudba Benjamina Wallfische která tomu filmu dodala tu správnou hloubku a emoce zejména pak v nostalgických chvílích kdy slyšíme známé melodie zejména Batmanovo legendární téma. Co je velkým opravdu velkým zádrhelem filmu je CGI, při každé scéně kdy jsou oba Barry Allenové vedle sebe tak vždy jeden z nich je jasně viditelně dělán CGI a špatným CGI protože to vypadá jak z nějaké špatné hry, to ale bohužel není vše, při každé CGI scéně jsou vidět nedostatky někdy horší někdy lepší ale nedostatky tam jsou pokaždé a většinou hodně do očí bijící a nepřirozené což je velká škoda ale je to pro mě jinak jediné mínus u filmu, jelikož jinak je film opravdu naprosto skvělý. Takže pokud máte rádi DC a komiskový filmy a skvěle nabitou akci, vyvážené emoce, dojemnost a dobrodružství tak neváhejte a navštivte hned tento film, já jsem naprosto nadšený ale vylévat na sebe chemikálie a běhat venku v bouřce aby mě zasáhl blesk bych tedy nechtěl, ikdyž by ze mě pak mohl být… THE FLASH… Mé hodnocení: 9/10 ()

Cermbo

První recenze Flashe označovaly jako jeden z nejlepších DC filmů, nebo dokonce jeden z nejlepších komiksových snímků. Další vlna recenzí naopak Flashe dost shazovala, jako chaotický, klišoidní snímek plný digitálního bordelu. Pravda se nachází někde na půli cesty, protože na poměry posledních DC projektů je určitě Flash jeden z nejlepších a pokud se jedná o tečku za aktuálním univerzem, tak jsme se dočkali parádního rozloučení plného fan servisu, nostalgie, odkazů a suprových cameí. Jak tu někdo psal, Flash působí jako směs Raimiho a Snyderovo tvorby, která si toho zároveň dost bere z Dr. Strange 2 (se kterým se dá i celkem Flash srovnat), Spiderman No Way Home nebo Back to the future. Inspirace Návratem do budoucnosti je opravdu značná, což mě osobně dělalo radost, tyhle hrátky s cestováním v čase a paradoxy mě prostě baví.  Flash sice funguje jako tuctový komiksový film, který možná zaujme spíše mladší publikum, ale ve výsledku se jedná o příjemnou podívanou, která určitě překonává většinu Marvelovek. Poměrně zdařilý příběh, legendární Batman Michael Keaton, nebo skvělý soundtrack, já byl spokojený. Dokonce i Ezra Miller svojí dvojroli zvládl skvěle, na druhou stranu pokud už ho v roli Flashe neuvidíme, tak osobně ho postrádat nebudu. Vytknul bych občas na sílu tlačený trapný humor a totální přepal CGI, kdy spoustu scén vypadalo opravdu digitálně hrozně, nepřirozeně a odporně. Flash si tedy ke svému dokončení uběhl dlouhou cestu a přestože výsledek mohl být ještě lepší, tak já si tuhle podívanou celkem užil. Každopádně jsem zvědavý, jak DC své univerzum uchopí dále. 75 % ()

Aurus

5/10. Trailery byly výborný a čekal jsem od toho minimálně výborný film a když sem si koupil lístek do kina a seděl sem tam a za 10 minut to začínalo tak sem se nemohl dočkat, no a to co sem viděl mě šokovalo. DC sem nikdy nemusel ale poslední půl rok sem se do něj zažral a miloval sem temnější superhrdinský filmy, i když třeba ve Wonder woman byly vtipy tak ale nebyly trapný a smál sem se jim ale tady bylo 80% vtipů trapný a měl sem pocit že sleduji nějakou Marvelovku ze čtvrté fáze (nějaké filmy že čtvrté fáze mám rád jako třeba Spider-Man No way home, Doctor Strange 2). Ale nejdříve bych šel na pozitiva kterejch tu ale moc není. Ezra Miller jako Flash a Michael Keaton jako Batman sou skvělý, efekty jsou výborné, Ben Affleck a Gal Gadot na to Jak málo ve filmu byly tak byly skvělý a akce byla taky docela výborná. Ale teď negativa. Jako první humor který byl z 80% trapný, záporák z Man of Steel nebyl moc dobrej (i v Man of Steel se ho nemusel), od Super Girl sem čekal něco více a když se na konci vrátil do té dimenze tak sem si myslel že se vrátil zpátky a já byl nadšený ale když se objevil Bruce a byl záběr Jak vylézá z auta tak sem si řekl to není jeho dimenze a měl sem pravdu. Kdyby se do té své dimenze vrátil tak bych dal hodnocení vyšší něco mezi 6-7/10 ale bohužel se tak nestalo. No já sem zklamán. První 15-20 minut bylo perfektní ale potom to šlo dolů. No nic až bude v kině druhý díl z hercem jménem Jason Momoa tak to bude poslední film na který půjdu do Kina. Nový DC mě nezajímá a nejsem rád že DC bude restartováno. Potom jediné filmy které mě budou zajímat tak to Aquaman 2, Joker 2 a The Batman Part two. ()

warrenur

S paralelnymi realitami a casovymi paradoxami sa roztrhlo za poslednych cca 5 rokov v kinematografii vrece. Prvy raz, ked filmari poculi, nie vzdy vsak pochopili, tuto fyzikalnu zalezitost, ponuklo im to iste "scenaristicke moznosti". Preto vsak mnohokrat tie scenare stoja za uplny...prd. CGI Nick Cage - the Superman :) ma pobavil. A tradicne, ako v poslednych par filmoch sa Gal Gadot ukaze len na par sekund. Tentokrat to spravil v potitulkoej scene i Jason Momoa. Zenska "supermanka" je taktiez nieco, co zrejme niektori potrebovali "zhmotnit", aby sa i v komixovom svete "zrovnopravnili pohlavia Kryptonianov". :) Strata casu. Neodporucam. 30% ()

kesty

To CGI bolo asi najhoršie aké som v komiksovkách videl (a to som videl Green Lanterna), Kid Flash otravný až moc a koniec nie celkom uspokojivý. Na druhej strane emočne v závere prekvapivo silné, úvod s Trinity veľmi fajn, Keaton taktiež a aj keď to príbehovo nieje žiadna sláva, má to fajn tempo a napriek dĺžke som sa nenudil. Zabavilo. Ale už som celkom rád že tento DCEU vesmír skončil. Tri a pol hviezdy (keby neboli tie cameá také hnusné, dám 4) ()

TaanStari

Pokud se vám nelíbil multiverse z Doctora Strange, tak se připravte.... na mnohem horší vyobrazení multiverza v podání DC. Je to prostě digitální bordel, tentokrát i včetně ksichtů. Jako sledovat cutscény z Injustice 2. Příběhově je to tak nějak průměrně OK a Batman a Supergirl a nakonec i oba Flashové se dokonce i povedli. ()

AndreyCSFD

Nebudu řešit, co pan Miller dělá doma a jestli si myslí, že je výhybka či co. Film se mi líbil, měl všechno, co komiksovka má mít. Fajn příběh, soundtrack, vyvážený humor, Ezrovi role dokonale sedla, jen závěr byl holt neamerický, a to se zřejmě spolu s osobním životem hlavního hrdiny neodpouští. Pro mě to bylo super překvapení tohoto roku, které vyčnívá nad ostatními DC filmy a posledními Marvelovkami. Potěšil Michael Keaton jako jediný pravý Batman, pobavil Nicholas Cage a po příchodu z kina jsme si museli udělat špagety. ()

Chundys

Mě je uplně jedno co Ezra dělá v soukromym životě! Nás taky nikdo nesleduje a udělali jsme různé věci! Já se od toho odprostil. Odprostil jsem se i od toho, že je to občas trochu digibordel, kterej se ale v měřítku Aquamana dá opravdu přežít. Bohužel v jádru je film zbytečný, když se DC zase restartuje, ale co už, film jsem si svým způsobem prostě užil!!! ()

molcan2

Toto je definícia zmiešaného filmu. Po prvé, odkedy bol tento film ohlásený, bol to môj najnedočkavejší film za posledné desaťročia. Michaela Keatona ako Batmana som miloval a páčila sa mi vyhliadka, že sa vráti. Nakoniec mu dávam 5, a to z jedného hlavného dôvodu; Ezra Miller. Nevie hrať. Nemajú žiadnu charizmu a sú jednoducho otravní. Prvých 20minút filmu som sa mrvil a škľabil v sedadle nenávidiac ho a len dúfal, že príde Michael Keaton. Teraz to ešte zhoršil Ezra Miller, ktorý sa vracia v čase a stretáva svoje tínedžerské ja, ktoré je akosi nekonečne otravnejšie. Doslova si predstavte Jar Jar Binksa a máte takú úroveň, na akej to bolo hrané. Tento Jar Jar Binks je v celom filme. A teraz k tomu všetkému pribudlo poznanie skutočnej kriminality Ezru Millera a všetkého, do čoho bol zapletený. Úprimne, keď som ho videl, mal som pocit, že sledujem epizódu Mindhuntera. Nebolo to príťažlivé. Film mal byť natočený nanovo a Flasha mal hrať niekto iný. Nebolo to tak, že ''oni'' sú dobrí herci. Po hodine som sa úprimne takmer zdvihol a odišiel z kina. Potom prišiel Michael Keaton a najprv som si pomyslel, že to Warneri pokazili. Toto sa ani náhodou nevyrovná mojim spomienkam. Čoskoro sa to však zmenilo a Michael si film úplne ukradol. Čo poviem aj na úvod k Supergirl. Pri tom som tiež vzdychal, keďže ju prvýkrát videli ako maličkú, kožu a kosť. V duchu som si hovoril, že toto má byť Supergirl. Prečo Warnerovci obsadzujú do úloh superhrdinov práve takýchto ľudí. Musím sa však nesmierne ospravedlniť za to, že som si to myslel, pretože hneď ako si obliekla oblek, zmenila sa jej reč tela, charizma a správanie a ja som si pomyslel "wow, ona je vlastne veľmi dobrá Supergirl". Takto to dopadne, keď niekto skutočne vie hrať. Dokáže ľuďom spôsobiť ten šok z toho, čo predvádza. Nakoniec mám vážne zmiešané pocity - milovala som, nesmierne, Michaela Keatona a milovala som Supergirl. Ale nenávidel som Flasha. Teraz, keď sa celý film volá Flash, som zaseknutý. Preto dávam 5. Malo sa to však volať Supergirl a mali tam byť len Batman a Supergirl. Keby film bol Supergirl a Batman jej pomáhal, tak by som tomu dal 8. ()

Lucretius

Jasně, že se zde realizuje stejná idea jako posledním Spidermanovi. Taktéž syntéza parodické a žánrové roviny není provedena příliš s citem. Ale v zásadě s tím nemám až takový problém, když to beru tak, že superhrdinský žánr je mrtvý a tohle jsou jedny z jeho posledních instancí. Snad lidé jak z DC, tak Marvelu konečně akceptují, že musí najít nový směr pro vysokorozpočtovou popkulturu. ()

B.Wilde

Je tento film tak trochu ujeťárna? Ano. Bavilo mě to? Rozhodně! Nejsem zrovna DC znalec a filmy, co jsem od nich viděla, bych spočítala pomalu na jedné ruce... asi i proto jsem od toho neměla žádná velká očekávání, kromě toho, že mě na první dobrou zaujal trailer. A víte co? Skvěle jsem se v kině pobavila a při jedné scéně jsem se smála až k slzám, což se mi moc často nestává. Nevadí mi, když je film tak trochu mišmaš humoru, vážnějších scén a akce, když to do sebe zapadne... a tady to podle mě funguje. Letošní kino novinky jsou ve velké většině opravdu super, jen tak dál. ()

CaptainCzech

Celkem až schizofrenní snímek. Zhruba u poloviny jsem si říkal jak je to cool a zábavný, poté na druhou stranu cringe a trapný. Ve výsledku ale nutno říct, že převažuje to dobrý a u filmu jsem se bavil. Leč nemusím Ezru Millera (po herecké stránce), tak tady mě dostal a ve dvojroli mě bavil. Michael Keaton výborný návrat k Batmanovi a představitelka Supergirl se mi líbila. Bohužel škoda kolikrát tragických efektů a spousty netrefných vtipů. Doufám, že závěrečná scéna se staronovým Batmanem bude využita i do budoucna. :D Za mě silnější 3* ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start