Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

Chrustyn

Hodně povedená a chvílemi až nebezpečně vtipná akční komedie utahující si z akčních trháků se skvěle padnoucí ustřední dvojicí a navíc okořeněná notnou dávkou brutality. Ale možná by to chtělo trochu ubrat na délce. Ale rozhodně se nestalo, že bych se nudil. ()

Tommy987

Veľká Británia tento rok válí a po skvostnom Sunshine sa na nás rúti táto rozkošne bizarná a PEKELNE zábavná "akčno-kriminálna" paródia s výborným vizuálnym spracovaním a zabíjajúcimi hláškami a nápadmi. Nemá zmysel pokračovať a vlastne KevSpa už celý film vystihla vo svojom obsiahlom komentári :-) ()

klerik

Napriek mojim obavám ostali tvorcovia SÚMRAKU MŔTVYCH verný hororovému žánru, aj keď to tak s počiatku nevyzerá. Začiatok umiernený (ak nerátame režisérsko-kameramanskú zbesilosť), stred pekne krvavý, koniec akčne nabušený. Skvelé uctenie si vyvražďovačiek, hororov o "prekliatych" mestečkách a až v treťom rade buddy filmov... Skvelá práca... ()

LaciLC

To, že Edgar Wright vie točiť výborné filmy dokázal už pred dvoma rokmi svojím Súmrakom mŕtvych. Dovolím si tvrdiť, že v Jednotke príliš rýchleho nasadenia prekonal sám seba. Vynikajúca komédia o svedomitom a najlepšom seržantovi Londýna (Simon Pegg), ktorého však prevelia do zdanlivo najbezpečnejšieho miestečka v celom Anglicku. A tu sa začnú diať veci! Celý film je preplnený originálnymi postavami a samozrejme tradične suchým britským humorom. Všetko v ňom funguje na jednotku a tie dve hodinky ubehnú tak rýchlo, že na pojem nuda si pri pozeraní ani nespomeniete. ()

korbitch22

dvojice pegg a frost se osvědčila už v soumraku mrtvých a musim říct že anglickej humor pod jejich taktovkou opravdu šlape.totálně ujetá šílenost u které se bavíte od první do poslední minutky.navíc si film bere na paškál spoustu známých hollywoodských akčních hitů.škoda unylého tempa na záčátku a až přílíš divnému stylu psaní venkovských postav,chvílemi film neparoduje akční filmy,ale vraždy v midsomeru a to je dost nuda,na druhý shlédnutí hvězdu ubírám a po třetí se na to koukat radši nebudu ;) ()

Ghoulman

Akční, svižné a brilantně natočené (jako ostatně všechno, co zatím Wright dělal). Vše funguje jak má, od rýpání si do žánrů, přes temnější scény až po rychlé akční sekvence. Navíc pokud vám navíc sedí Peggův humor a máte rádi Soumrak mrtvých či Spaced, rozhodně na nic nečekejte ;) ()

packa

Jedna z nejzábavnějších komedií posledních let! Pokud mě zákazník požádá, abych mu doporučil nějakou "fakt dobrou komedii" (tenhle dotaz jinak bytostně nesnáším), vím po čem sáhnu. Jinak Simon Pegg tradičně exceluje, stejně jako zbytek superhvězdného britského hereckého ansámblu, ve kterém mi chybějí snad jen Monty Pythoni. Jasná volba, 5* ()

Šandík

Příjemné překvapení v podobě výborně natočené parodie. Ano, ve druhé polovině toho bylo "až moc", ale cožpak filmy (a především seriály) které to paroduje, nemají podobně neuvěřitelná rozuzlení? Celkový dojem: 75% Zajímavé komentáře: gudaulin, Radek99, Marigold ()

heyda

Tak tohle byla opravdu akční jízda, která se jen tak nevidí. Já ani nevím, co bych vychválil jako první, asi všechno. Prostě parádní film, který vás už od první minuty začne nabíjet energií a po skončení musíte mít chuť jí někde vybít. Já bych si šel teď třeba zařádit s autem nebo si zastřílet s mojí vzduchovkou. 5 hvězd jak vyšitých! :))) ()

mat.ilda

Tato údajná komedie je všechno, jen ne typicky britská, působí spíš jako pocta americkým taškařicím z policejního prostředí, byla jsem tak otupělá, že už nebylo v mých silách pobrat celou zapletenou zápletku. NEJTRAPNĚJŠÍ SCÉNY: Všechny, vyjma finální. ()

jojinecko

Skvelá čiernohumorná akčno-zábavná úchylárna, aké mám fest rád. Duo Wright a Pegg potvrdilo vysoko nastavenú latku predchádzajúceho diela a podarilo sa im ju ešte aj prekonať. Už dlho som sa tak nepobavil a takú ujetú akčnú poslednú polhodinu som nezažil od vzhladnutia Komanda:) ()

Oktavianus

Nestává se mi právě často, že bych se podíval na nějaký film a měl neodolatelné nutkání si ho okamžitě pustit ještě jednou. Co si ale vzpomínám, stalo se tak s Shaun of the Dead - a stalo se tak i s Hot Fuzz (i přes otřesnej českej překlad názvu). Mám pro výmysly Wrighta a Pegga prostě slabost, je to nejčistší esence mimořádně inteligentního britského humoru, skvěle vymyšlené parodie a zároveň svébytné žánrové dílo, které funguje i samo o sobě. Prostě paráda, ve všech směrech. ()

evulienka3

Nehovorím, že to bol zlý film, pre mnňa to pokazili tým americky akčným prehnaným koncom. Trištvrte filmu bola v pohode - vtipná, dynamická, tajomná - a potom toto...no ale nejako to asi ukončiť museli! ()

sharky

70% Znáte takový ten pocit, když samopalem střílíte na tchýni - nesnášíte ji, ale přecejen je to součást rodiny!? tak podobný rozpor mám s tímhle hodnocením, prvních 90 a závěrečných 30 minut filmu spolu nemají vůbec nic společného. Sledovat tenhle film je jako jíst palačinky s hořčicí. První část je dějově dost nudná a rozvleklá, klipovitě sestříhaná pro mě ne moc vtipná komedie, říznutá za vlasy přitaženou detektivkou. V momentě, kdy si říkate, že je konec filmu, vytáhné nebohá vetchá stařenka pořádnou brokovnici a nastane nejhustší akční filmový nářez všech dob, který cituje snad všechny známé akční scény (od leoneho westernů až po mizery). Chce to vidět tak aspoň třikrát, abyste to všechno vstřebali. Film je zajímavý experiment, který určitě stojí za vidění. ale ten 90minutový rozjezd ho bohužel strhává dolů a na číistě 4 hvězdičky to v mých očích není, možná časem, po dalších zhlédnutích. ()

Flego

... a tak som sa prichytil, veď sa neustále smejem, či len usmievam. To je dobrý dôvod k najvyššiemu hodnoteniu. Anglický humor, akčný nárez, inteligencia ale aj nadsadená prepáčená stupidita... to sú atribúty tejto krimi - komédie. ()

honajz

Něco málo mi k dokonalosti chybí, ale jinak výborná suchá komedie, trochu ve stylu švédských Kopps, s větší akcí a triky v závěru - všechny tradiční postupy krminálek jsou zde postavené na hlavu, a přesto tenhle snímek skvěle funguje. ()

anais

Z počátku velmi vtipný film postavený na kontrastu "velmi výkoný polda / zapadákov kde se nic neděje". Ale když na konci dojde na akci ala tolikrát zmiňovaní Bad boys 2, tak nějak vyjde najevo, že to je všechno jenom jako, a že Bad boys 2 je vskutku jen nedostižný vzor (co se akce týče). Krom toho působí závěrečné odhalení zločinného vesnického komplotu ve srovnání s předchozím dost inteligentním scénářem poněkud lacině a odbytě. Berte to tedy spíš jako varování, že je lepší nečekat dokonalé skloubení akce s komedií jak o tom mnozí píší. Spíš nadprůměrnou komedii s průměrnou akcí. Potom můžete být jen mile překvapeni. ()

hrona

Neskutečná jízda parodující vše, nač si člověk jen vzpomene. Skvělá zábava a vynikající humor. Zkrátka brilantní záležitost. ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)