S nekonečným elánom, stále hladným žalúdkom a sľubom sebe samému, že tento rajón ochráni, sa predstavuje Paul Blart - policajt z obchoďáku. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James) vždy sníval o tom, že sa stane policajtom. Namiesto toho pracuje ako ochranka v miestnom nákupnom centre. So svojimi úzko strihanými fúzikmi, osobným vozidlom a nákazlivým nadšením sa zdá byť tým jediným, kto svoju prácu berie vážne. Všetko sa ale mení, keď obchod obsadí banda lupičov a zajme rukojemníkov. Blart - bez výcviku a bez zbrane usudzuje, že nastal pravý čas ukázať ostatným, že je tým najväčším policajtom v celom nákupnom centre. (TV Markíza)

kingik

Příjemná komedie, ve které tlouštík Kevin James hraje ňoumovitého dobráckého "losera", kterým by byl pravděpodobně navždy, nebýt toho, že právě přepadli obchodní centrum, ve kterém je hlídačem. A dál už to znáte. Po vzoru Smrtonosné pasti a všech podobných filmů se padouchům postaví neohroženě na odpor, zlikviduje jejich početnou skupinu a získá si i srdce milované Amy (Jayma Mays). Nechybělo by mnoho a mohlo by se to zvrtnout v pěkný trapas, ale Kevin James to ustál. Najdou se i scény originální, a těch vyloženě trapných je minimálně, ačkoliv se jedná o akční komedii z produkční dílny Adama Sandlera, je to celkem umírněná až seriozně podávaná komedie. Zkrátka nuda se tím dá zabít spolehlivě. 50% ()

hrona

Ačkoli, nejsem milovník takovýchto amerických praštěných komedií, musim přiznat, že to jedno podívání za to určitě stojí. Velmi příjemná odreagovačka, jednoduchý, příjemný a velmi vtipný zážitek. Fajn parodie na klasické trháky jeden (malinko při těle) proti skupině teroristů, po jednom likvidovaných až po zákeřného šéfa. ()

TheMaker

Chtěl jsem dát jen 3 ***, ale nemohu, měl bych pak výčitky. Je pravda, že je to průmerná komedie na jedno podívání, ale já jsem si jí užil a příjemně jsem se u ní pobavil.Taky mám radost, že byl film komerčně úspěšný. Jde vidět, že i dnes může uspět film, který se de-facto odehrává na jednom místě, a takové filmy já mám prostě rád, (viz. třeba Gauneři, Telefonní budka, Sniper, Smrtonostná past nebo Flákači). Stačí prostě jen aspoň trochu kvalitní scénář. Dávám 4 **** i když vím, že už se na film asi podruhé nepodívám, ale rád si dám premiéru v TV. ()

Martin741

Americka prastena komedia jak ma byt .. ja som vedel roku 2009 ze to vyslo .. len som nemal cas na to. Teraz som chybu napravil a musim uznat ze je to prijemna komedia, navyse zarobila na seba fajne. Nejdem riesit IQ US publika, mne tsaci ze tvorcovia si napakovali vrecka a film bol uspesny : 70 % ()

misterz

Slabšia komédia, kde pobaví naozaj iba máločo. Navyše ide o typický príklad už hodne vychodenej dejovej línie komédií s Kevinom Jamesom. Dá sa to zhrnúť do vety: "Ako tučnučký ale zato dobručký looser k šťastiu prišiel, pričom zistil, že vlastne nie je looser ale hrdina, a ešte pritom získal aj srdce spanilej devy." Niečo podobné ako sme mali možnosť vidieť napr. v Zoošetrovateľovi (2011) alebo v Profesorovi v ringu (2012). Zabaviť sa na obrázkoch trochu dá, ale nečakajte žiadne zázraky. 40/100 ()

• Kevin James se obešel bez kaskadéra. (HellFire)
  • V jedné scéně podá Paul Blart dítěti tašku s nákupem. Jeho matka i sourozenec jsou rodinou Kevina Jamese. (Janko666)

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (viac)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (viac)