Oddelenie diaľničnej polície sa má zrušiť, pretože nemá uspokojivé výsledky. Jasné, že pätica odhodlaných strážcov zákona, ktorí svoju prácu berú nadmieru vážne, chce oddelenie zachrániť. Dobrou príležitosťou sa im javí objavená zásielka drog. To by však nesmeli byť v spore so svojimi úhlavnými nepriateľmi – mestskými policajtmi. A tak sa ženú priamo do katastrofy. Celá situácia sa ešte väčšmi skomplikuje, keď v karavane pri diaľnici objavia mŕtvolu ženy. Super poliši chcú za každú cenu vyriešiť prípad, zachrániť svoje miesto v polícii a poraziť nenávidených miestnych policajtov... (TV JOJ)

yVANs

Já se u toho fakt skvěle bavil...Možná jsem poprvé pochopil jak nekteří jedinci film, který mě příjde naprosto dementní/odporný/trapný mohou hodnotit nejvyšším možným počtem hvězdiček. Nekdy to někomu třeba prostě sedne. Nejde opravdu o nějaký duchaplný příbeh. Uvidíte řadu po sobě nasledujících vtipů o policajtech, který jste z drtivé většiny neslyšeli. Troška se s Kameňákem může jít zahrabat. ()

PenelopaW

Supertroopers jsem kdysi chytla v televizi (bude tomu již tak 15 let), a i když to byla békovina, tak se mi to líbilo a i přes pozdní hodinu jsem to dokoukala. Chyběl mi tehdy ale začátek, takže celý film jsem shlédla v angličtině s titulky díky kolejní síti. Broken Lizard mě zaujali, takže jsme s kamarádem sjeli ještě Beerfest a mnohé hlášky v našem slovníku navždy zdomácněly. Tehdy se mi líbil Erik Stolhanske a jelikož internet byl v plenkách, ke svému idolovi jsem se mohla přiblížit jen založením účtu na My Space... Když jsem nyní v kině viděla Free Guy, kde Keys zvolil herní postavu poldy s úchylným knírem, vzpomněla jsem si na Superpoldy a pustila si je znovu. Světe div se, smála jsem se jako kdysi. Jako ano, vrchol kinematografie to věru není. Některé fórky jsou pitomé, některé trochu na hraně (obzvlášť z dnešního pohledu), znám i lepší filmy, ale svého času to bylo docela osvěžující, poměrně originální a fakt vtipné. Rabbit už moje srdce nerozbuší, ale Steve Leme coby Mac je k sežrání. Vůbec jsem netušila, že je i dvojka (na My Space jsem se už dlouho nepřihlásila, ehm...), takže je jasné, na co budu o víkendu koukat. ()

kolodej1

no, tedy, tohle je docela průser. Jedna hvězdička za snahu. Tohle téma je docela vděčné a i vícekrát zpracované, ovšem tohle se vážně nepovedlo. Nebylo to o moc lepší než hrůzostrašný český pokus o policejní akademii alá major Maisner. Jinak hlavním problémem tohoto dílka je to, že vzhledem k tomu, že by se mělo jedna to komedii, měly by tam být vtipné scény, alespoň občas. Zato pocit trapnosti za neúspěšné pokusy o humor, ty se dostavovaly opakovaně. Ubohá sračka a dějově prostoduchá slátanina bez jediného pořádného nápadu, která je silně nadhodnocena, přitom by si zasloužila být v černých procentech. ()

Ivoshek

Je to trochu nablblé, ale rozhodně velmi, velmi vtipné. Připomnělo mi to kousky jako Eurotrip, Harold & Kumar go to White Castle (Zahulíme, uvidíme) nebo třeba Beerfest. Film, který se naprosto nesnaží tvářit jako umění, ale v drtivé většině času baví. Jen tak namátkou vybírám pír scének - už podle nich si každý může udělat obrázek, jestli je to film pro něj.....Ukázečky: dálniční policista masturbuje v autě namísto měření rychlosti, strážník obcuje s medvědem, jiný strážník zběsile mlátí obsluhu ve fast foodu za to, že mu naplivali do burgru a drze odmítají pochopit výraz "litre o ´cola", soutěže o drzejší chování při silniční kontrole (10x mňau, chickenfucker, močení na auto)...... Strážník Farva je absolutní král. ()

jondzavid

Ako človek, ktorý nikdy nevidel žiadny diel policajnej akadémie viac ako 5 minút som sa veľmi nehrnul do podobnej žánrovky. Našťastie táto absurdno-fekálna komédia disponuje svojráznejším humorom a aj keď doterajšie počiny hereckej skupinky "Broken Lizards" sú mi absolútne neznáme, pri tomto priblblom kúsku som sa celkom pobavil. ()

• S názvem filmu přišla jedna z matek herců. (griph)
  • Mac (Steve Lemme) nosí hodinky značky Bell & Ross Professional Type Demineur a kapitán O'Hagan (Brian Cox) nosí hodinky Swatch.
    (dyfur)
  • Scéna s "neprůstřelným šálkem" byla natáčena přímo vedle opravdové vesnice. Zatímco Mac (Steve Lemme) stál a měl na sobě právě pouze onen "neprůstřelný šálek", vězni se mačkali u plotu a celou dobu na něj pokřikovali. (SFalconJ)

Čo chystajú "Jašterice"?

Čo chystajú "Jašterice"?

07.09.2005

Komediálne-recesistická skupina Broken Lizard, stojaca za takými výplachovými (i keď vcelku zábavnými) komédiami ako Superpoldové či Klub hrůzy uzavrela trojročnú zmluvu so spoločnosťou Warner… (viac)