Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení

• Česko Policejní akademie 6: Město v obležení (viac)

Mesto zachvátila vlna zločinu. Polícia je bezmocná v boji proti gangu "Wilson Highs". Guvernér i starosta sú nespokojní a žiadajú nebezpečných zločincov čo najskôr zneškodniť. Kapitánovi Harrisovi (G. W. Bailey) preto prichádza na pomoc komandant Lassard (George Gaynes) so svojimi "hviezdami" z akadémie. (TV Markíza)

Tommassi3 odpad!

"Spousta lepidla, ale ani gram lásky.." ;) Spousta pokusů o vtip, ale zábava žádná.. Režisér Peter Bonerz coby veterán televizní grotesky a estrády se možná mohl zdát Warnerům jako dobrá volba pro tohle zbabělé tahání dávno chcíplé kravky za cecíky, zvláště když většina zástupců téhle série stojí na skutečně banálním gagu, nicméně gag bez pointy bohužel nikdy nebude k smíchu, a tak když ten vyzvracený scénář Stephena Curwicka - Vskutku příhodné jméno !! ;) - nenabízí opravdu zhola nic, protože zejména dialog tentokrát naprosto žalostně postrádá smysl, těžko mohlo spatřit světlo filmového světa něco jiného než osmdesátiminutová jalová hlušina.. Už ani trapná, pouze velmi ubíjející, příšerná a jen těžko popsatelná šmíra !! ()

Prochy38

Po minulém dílu jsme asi zůstali tak nějak na hraně mezi podprůměrem a průměrem. Občas se člověk zasměje, ale občas kroutí hlavou, jakou trapárnu zase vymysleli. Všechny vtipy se pořád dokola opakují a tady tomu není nijak. Sympatice opět získaly záporné postavy. Jinak stejné jako díl minulý... Tradičně se z Harrise stává víc debil než prevít... ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Pánové, slíbili jste mi už před čtrnácti dny, že gang bude v base. Místo toho z nás dělají, no... Jak se jim říká? Jsou velmi směšní. Králové je mají, no... Zavolejte šaška! Ano, vypadáme jako šašci." Policejní akademie vs. parta záporáků z kanalizace. V tomhle dílu začíná kvalita série viditelně upadat. Zasmál jsem se jen jediné scéně - Hightower při bitce s Oxem, když začal odtahovat hlavu a šklebit se. "Ha, už nemůžeš. Jsem silnější." - "To ne, smrdí ti z huby." Plus Lassardův nesympatický synovec nemůže nahradit Mahonyho. - 10%. ()

RAFT

Dosti natahovaná kravina, děj ve filmu asi žádnej nebyl.Herci ani snad ve filmu nehrály.Academie už není co bývala ,herci to snad točili jen pro prachy.Matt McCoy náhrada za Mahoneyho bežte stím doprdele, ve filmu byl k ničemu.Harris a Proctor vše posrali . Tackleberry , Hightower , Hooksová dosti zaostávají nic moc ,už to není co bejvávalo.Policista Jones se furt opakuje kung-fu stilem ale karate ,který už na první pohled nudí.Na co se ve filmu dalo dívat ,tak na herečku : Leslie Easterbrook alias Callahanovou,tot vše. ()

Zix.

Oproti předchozím dvoum dílům se mi tenhle výrazně víc líbil. Na první tři filmy to ale samozřejmě ani zdaleka nemá, nebýt některých trapných scén, tak by to byla celkem povedená akční komedie s dobrou zápletkou. Slabinou jsou samozřejmě neustále se opakující nebo podobný vtipy a až trapná debilita kapitána Harrise s Proctorem. ()

• V klubu komiků Comedy Pub dělá Jones (Michael Winslow) na pódiu do mikrofonu beatbox právě ve chvíli, kdy je město bez elektřiny. Mikrofon se zesilovači je funkční i bez ní. (ČSFD)
  • Banka, kterou vykrádá gang z Wilson Heights, je stejná banka použitá ve filmu Spider-Man 2 (2004), kde ji vykrádá doktor Octopus (Alfred Molina). (HellFire)
  • Vo filme sa objavil známy monster truck “Bigfoot“. (Drtic)