Keď sa Spojené štáty americké dostanú do územného sporu so susednou Kanadou, tím amerických superpolicajtov znova povolajú do služby a do zbrane. Svojrazni policajti, ktorí sa pre svoje netradičné pracovné metódy ocitli mimo hry a boli suspendovaní, trávia svoj voľný rybárčením. Guvernérka však tímu ponúkne druhú šancu, a tak americkí policajti vycestujú do susednej Kanady, aby dohliadli na to, ako sa majú miestni kanadskí policajti správať po pripojení územia k Spojeným štátom. Miestny starosta, ktorý vedie verejný dom, spočiatku pôsobí dojmom pohodového chlapíka, ale postupom času sa vyjaví, že v skutočnosti je to pašerák a drogový díler. Tím superpolicajtov sa ho pokúša chytiť, ale proti nemu stojí miestna jazdná polícia, ktorá si myslí, že hľadanými pašerákmi sú v skutočnosti práve oni – svojrázni americkí policajti. (TV JOJ)

Malarkey

Je pravda, že první díl superpoldů jsem viděl snad ještě na škole. Je to už sakra dlouho a tak jsem doufal, že by to v podobném duchu mohlo i být. A ono jo. Chlapi tu rozjížděj neskutečný teorie a často si bouchnou do Kanady, což určitě není na škodu. Co já vím, tak z Ameriky to dokázal snad už jen seriál South Park a taky to byla legrace. Klasickej pubertální humor, kterej je natolik trapnej, až po chvíli začne bejt docela i vtipnej. Jednou hvězdou bych to asi nehodnotil. Občas jsem se fakt zasmál. ()

pilarius

Jednička mi vůbec nic neříkala, tohle byla vcelku příjemná podívaná. Jestli jsem přišel na chuť tuposti, nebo jsem měl jen lepší náladu, těžko říct. Ve filmu byla spousta tváří, u nichž jsem měl pocit, že je znám, ale pořád jsem si nedokázal vybavit, odkud. I ta zápletka byla vlastně docela zajímavá. Každopádně udílím velký plus za pravého méďu. Povedlo se to. ()

bourec odpad!

K mýmu překvapení jsem zjistil,že první Superpoldy jsem odmítnul sledovat,a tudíž nebyl důvod koukat na dvojku.Takže jsem si to s něčim spletl,a nebo mě recenze v Cinemě něčim zaujala.Každopádně hrozná srajda,kterou sem pro absenci nějakýho příběhu,akce a alespoň minima herectví vypnul po hodině.Děs.0%. ()

eraserhead666

Výborná ukázka, jak lze stejně dobře po celých 18 letech navázat s pokračováním. Tenhle humor mám prostě rád. Trošku slabší než jednička, ale pořád dost zábavné. Sjetý děti pobavily. A z Emmanuelle Chriqui se stává přesně ten typ ženy, kterým věk jen a jen přidává. "Klíčem k životu je šoustat do vašich řití." 3.5* ()

B!shop

Prvni dil si pamatuju hodne matne, ale ono je to vlastne jedno. Tohle je proste film o bande kretenu, co delaj kraviny. A je to tak pul na pul, nekdy ten for vyjde, jindy ne. Sympaticky je, ze pro nejaky to fuck nebo krev nejdou tvurci daleko a herci, ackoliv nemaj moc co hrat a co si budem povidat, ani to zadny oscarovy herci nejsou, jsou v zasade sympaticky. Jinak neni moc co resit, takova oddechovka, u ktery se da v pohode pobavit a clovek dostane to, co ocekava a film si na nic nehraje a uvod se Stiflerem je masakralni. ()

• Vyzvánění padělaných telefonů je instrumentální verze hymny Kanady. (kellne)
  • V březnu 2015 spustila Broken Lizard kampaň Indiegogo s cílem vybrat 2 milióny amerických dolarů pro pokračování. Za 24 hodin se vybralo víc než potřebovali. (griph)
  • Pri policajnej naháňačke v úvode filmu si môžete všimnúť, že sa poškodenie na policajnom aute mení. V jednom zábere má značné poškodenie a hneď na to je úplne v poriadku. (Johnny.ARN)