Flynn Carsen 2: Návrat do baní kráľa Šalamúna

(TV film)
  • Slovensko Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna (viac)

Flynn Carsen, náš známy knihovník, sa vracia na scénu! Po tom, čo už raz zachránil ľudstvo, osud sveta opäť leží na jeho pleciach. Záhadná mapa ukazujúca cestu k legendárnym baniam kráľa Šalamúna je jeho jediným kľúčom k posvätnej Knihe Šalamúnovej. Keď ho však prepadnú a mapu ukradnú, vydá sa Flynn do Maroka, kde stretne krásnu profesorku Emily Davenportovú. Keďže Emily je rovnako múdra a sčítaná ako Flynn, ak nie dokonca ešte viac, tvoria výborný tím. Spoločne sa vydávajú do temných baní a konajú rýchlo a s rozvahou, aby si pred svojimi protivníkmi udržali potrebný náskok. (TV JOJ)

Katarine

Přiznávám, že hodnotit tenhle film, když jsem neviděla první díl, je trochu zvláštní, ale pokud jde o děj, herecké obsazení atd atd...prostě nějak nic moc, bohužel. Snad jen hudba a efekty celkem stály za to. ()

hhannie

Zajímavé. První díl mě ničím nezaujal a vyloženě mě nudil, že jsem se na něj musela podívat nadvakrát. Nyní jsem měla dojem, že se ani nedívám na pokračování toho samého Flynna Carsena. Ostatní uživatelé zřejmě zůstali s hodnocením na stejné úrovni jako u prvního dílu, u mě je to naopak. Mnohé určitě učinila i změna režiséra na mého oblíbeného Jonathana Frakese. Slabší 4 *. ()

balba

Toto pokračování je opravdová slabota.Čekala jsem daleko více akčních scén , fantazie a napětí.Souboj strýce a Flynna mi připomněl scénu z Hvězdných válek. Některé scény jsou vybrakované z jiných filmů. ()

Jufonka

Pokud tento film měla být parodie, tak se to moc nepovedlo, jelikož parodie by měla být primárně vtipná, jenže problém je v tom, že tenhle film je neskutečně trapný. Ačkoliv mám ráda Noaha Wylea (hlavně díky Pohotovosti), tak zde jeho výkon byl dost chabej. Myslím, že je zbytečné hodnotit dialogy a scénář - jedním slovem hrůza. ()

rakovnik

V podstatě úplně stejný film jako první ze série. Humorný scénář, hezká prostředí, dostatek akce a máme pohodovou oddychovku. ()

cariada

Je sice poněkud slabší přesto se jedná o příjemný snímek. Který pobaví. jediný co mě na tom vadilo ,že tam nebyla Flynnova dívka s prvního díla ,a vůbec tam o ní nebyla žádná zmínka co s ní je. Či proč se rozešli. ()

Elyssea

To bylo ještě horší, než posledně. Naprosto nesympatická hlavní hrdinka, trapně předvídatelný scénář a opět nechutné triky. Mimochodem to, že si Flynn v dětství maloval cestu k dolům podle tatínkových pohádek mohl vymyslet jenom někdo v totální kocovině, když se mu blížila deadline pro uazevření scénáře. Jestli je to parodie na Indyho (v to také pěkně doufám), tak to ještě jde. Občas je to tak trapné až je to vtipné. I když je fakt, že někdy se vtípek i podaří vymlátit. (myslím zamýšlený vtípek) ()

C0r0ner

To, co bylo v jedničce úsměvné, je tady nanejvýš trapné. Zdá se, jako kdyby tvůrci dostali ještě o půlku méně peněz a podle toho taky výsledek vypadá. Podpůrné herce asi sebrali rovnou na ulici a scénář napsali podobně, jako dadaisté svoje básně. Nečekal jsem takový kvalitativní propad. 30% ()

lakikaki

Miestami infantilne trápna a miestami nudná vykrádačka mnohých dobrodružných filmov. Do očí bijúce televízne digitálne triky kvalitu filmu ešte o niečo zhoršujú a tupý scenár a nedotiahnutá réžia sú už len zhnitými čerešničkami na torte. Druhú hviezdičku dávam za to, že som vlastne nemal problém tento hlúpy film dopozerať, ale ak sa Noah Wyle chce vymaniť zo škatuľky doktora Cartera, mal by sa nad výberom filmových úloh trochu viac zamyslieť. ()

agathon

wtf, viděn konec, nevěřeno vlastním očím. "To jsou svitky od Mrtvého moře...!" (aneb "Cože? Tenkrát v létě o senách? Je to sichr, dědím půl statku") ()

Fallen_One

A opět, przníme Indiana Jonese a paseme se na jeho slávě a věhlasu. Bod za Gabrielle Anwar ( :-* ) a za sem tam nějaký ten mystický nádech nebo plk. Ale na víc to rozhodně nemá. ()

c.tucker

Už to trochu ztrácí na zajímavosti, díky tomu že je to pokračování - tzn. nemá nabídnout už nic nového. Flynn už se trochu zlepšil ve svých schopnostech v terénu, což ale velmi ublížilo ději. ()

Maty85

Tak takhle ne, místo toho aby přidali na zábavných a humorných akcích, které v prvním díle celkem ušli, tak tady je naopak ubrali a jako celkový dojem z tohodle dílu: nuda a nijak nezáživný... ()

otík

Pohodový, klidný, levný, zábavný a ryze televizní dobrodružný snímek, kterých se dnes moc netočí a proto jsem z něj velmi nadšený. Není nad to sednout si na hodinku a půl k televizi a pěkně se nechat unášet na indiano-jonesovské vlně dobrodružství. Čert vem, že to Indianu hodně připomíná. Tady jde o vlastní sérii a kdo jí přijde na chuť, bude se hezky bavit. ()

tom88

Začiatok naznačoval, pomerne zábavnú dobrodružnú jazdu v štýle jednotky. Prvá polovica aj bola celkom fajn, no druhá mi už pripadala dosť nudná zábava. Záver bol už takmer nepozeratelný, stašná nuda. Všetko postupom času omrzí, ale tu to bolo teda dvojnásobné. Slabé slabé. Dúfam, že s tretím pokračovaním si dajú pokoj. S prižmúreným okom dávam 2*. 35% ()

Nivenx

Flynn Carsen doplácí na herce co tam hrají a vlastně skoro na úplně všechno. Je vidět, že to je pouze TV film a já se zase hodně nudil i když přeci jen o malinko méně, jak u dílu prvního. 40% ()