Meg 2: Návrat do hlbín

• Česko Meg 2: Příkop (viac)

Pripravte sa, že vám stúpne adrenalín na maximum! Do hlbokého oceánu sa znova ponorí Jason Statham a spoločnosť mu tentoraz bude robiť aj Wu Jing, legenda ázijských akčných filmov. Spoločne povedú tím odvážnych výskumníkov, ktorých cesta na morské dno nedopadne celkom podľa plánov. Chaos prepukne vo chvíli, keď do ich misie zasiahnu aktivity podmorských baníkov. V stávke sa ocitnú životy všetkých zúčastnených a naši hrdinovia budú musieť bojovať nielen s ľudskými nepriateľmi, ale aj viacerými prerastenými žralokmi. Nalaďte sa s filmovou novinkou na vlnu vzrušenia a ponorte sa za neľútostnými predátormi do hlbín vlastného strachu! (Continental film)

CatcherBlock

Čistý Guilty Pleasure, ohromná zábava, dobrá atmosféra a vynikající efekty...... Víc není třeba, když chci vypnout...... Lepší než jednička, která se mi taky sakra líbila...... Ale tohle je Plná palba a Statham velký sympaťák ()

sir-dave

K seznamu žánru bych přidal rozhodně i rodinný. Jestli si dobře vzpomínám, není tady skoro vůbec žádná krev, všechno je cenzurou bijící do očí, jak by chtěli uspokojit co nejvíce diváků. První polovina i navzdory absence drastických scén má ještě jakés takés napětí, ale jakmile se děj překotí na souš, tak se to zvrhává do teletubbies atmosféry. Ajova Piraňa 3D je proti Megovi oscarový skvost. Pokud mořský survivor, který i pobaví, tak to dělat takto. Žasnu nad výdělkem, vždyť tohle nemůže bavit ani děcka. ()

otík

Blbůstka, která vydělala slušné prachy a k originální jedničce vzhlíží opravdu hodně zpovzdálí. Akce je nevěřitelná (to zas tak nevadí), část filmu trávíme v ponorce a pod vodou, přičemž moc šikovně to natočené není. Pak se honíme s megalodany a pro jistotu ještě s mega chobotnicí. Je to prostě ujeté a od půlky filmu je vám jedno, kdo to vlastně přežije. Námět se vyčerpal, trojku už prosím ne. ()

oveckaoa

Důstojné pokračování , které není bohužel moc o megalodonech. Tým z jedničky má podvodní stanici kde chová jednu samici megalodona jednou jde ven a najde tam další megalodony chce je prozkoumat a narazí na nějakou podmořskou stanici co těží nějaký kov. Tu stanici  chtějí majitelé  vyhodit do vzduchu a Statham a spol. se do toho připletou majitelé té stanice jsou i lidi  z posádky co je chtějí zabít. Do toho se ti megalodonové dostanou ven zaútočí na nich nějací dinosauři a objeví se i obří chobotnice. Jinak tenhle film má jedno z nejhorších zabití záporáků ve filmech jednu si podá megalodon poté co prohlásí, že sklo megalodon neprokousne a pro druhou si dojde dinosaur do vrtulníku.  80 procent ()

elanius

(80/2023) / Bolo jasné, že tu sa bude rozhodovať medzi 2* a 3*. A teda uznávam, že také hrozné to nebolo. Vcelku vtipný akčňák , bez extra hluchých miest. Žeby to Statham nejako ťahal som nemal pocit, je to vyslovene marketingový ťah. Priemer, ale v tomto prípade celkom prekvapenie. (5/10) ()

Yoshimitsu

Máme tu dalšího pravěkého Megadolona, ale o dost slabší, přeplácanější a uspávající pokračování. Hlavně tu měl táhnout Jason Statham, který měl po prvním díle dobře našlápnuto, ale určitě to není jeho vina, ale prostě tam nacpali hromadu zbytečnosti a kravin, které spíš nudili než mě bavili. Dávám 30% ()

lykan9

MEG 2 je stejná ptákovina, jako předchozí film. Jedná se o klasickou nastavovanou kaši, kam se tvůrci snažili narvat toho co nejvíc. Divím se, že Příkop není označen i jako komedie, protože se divák spíš více nasměje - mnohdy i trapností - než vyděsí. Koukat se však na to dá, přeci jenom tu je Jason Statham a ten vždycky byl, je a bude cool. Dávám stejně jako u jedničky, ale tento počin je určitě horší. ()

hroubek

Potřeboval jsem nějaký výplach na večer, a Meg 2 posloužil dokonale. Je to blbost. Já to vím, studio to ví, a všichni, kdo na tom dělali to věděli taky. Nicméně, je to hodně zábavná a přepálená blbost. Osobně jsem měl nízké očekávání, a jsem příjemně překvapen, jak moc dobře jsem se bavil. Režisér Ben Wheatley nás zásobuje celou dobu nějakými atrakcemi a cool scénami. Film má dobré tempo a spád, a díky tomu jsem se nestačil ani nudit. Herci parádně přehrávají a je vidět, že se prostě baví a nic moc neřeší. První půlka má dobrou atmosféru a je škoda, že se pod vodou nezdržíme déle. Akční finále je ukázkové GP, které si pro sebe krade Jason Statham. Meg 2: Příkop je zábavný výplach, u kterého si mozek může dát pauzu. ()

Jaro.Krafcik

Určite nie až také hrozné ako ukazuju percentá. Statham nesklamal. Za mňa dokonca lepšie ako jednotka a to sú dvojky skoro vždy slabšie. Aj ten humor mi tu sadol. V kine pri tom človek aj pekne vypne ale nič pre ľudi čo sa boja megalodona, tu je ich viac. 4* ()

JohnSmith

Meg 2 je těžká splácanina všeho možného a hlavně nemožného. Jako by tvůrci nevěděli, co chtějí. Je to sice místy docela svižné, ale není to dvakrát zábavné a hlavně, jak už jsem napsal, patlanina všeho možného. V Číně to asi mít úspěch bude, ale tady těžko. ()

zigíš

´..it's a meg, and you're a snack´ Toliko k jediné hlášce z celého filmu. Monstr film kde se na úkor kecacích nuďáren šetří příšerama. Statham co nehláškuje (teda, snaží se ale bída s nouzí). Chtělo by se říct, to samé co jednička, pokud bych si ji pamatoval. Kdepak, tady to jde od desíti k pěti. Zlatý Harlin :) ()

drackula

Bol piatok večer a z hlavnej obrazovky HBO Max na mňa zaútočil obrovský žralok útočiaci na T-rexa, ktorý má v ústal nejakého menšieho dinostaura. Urobil som si pukance, ulial pohárik a užíval si toto vcelku tupé béčko v ktorom enviro-Statham bojuje proti prehistorickým žralokom. Logiku by som tu nehľadal, ale ako party film sa to určite uživí. 50% HBO Max ()

m.a.t.o.

„Myslel som si, že ma naozaj zabiješ.“ – „Povedala, aby som ťa strelila do srdca a ja viem, že žiadne nemáš.“ Jason Statham vs. megalodoni - 2:0. Ja som spokojný. The Trench je ešte väčšia bejkovina, než jednotka, ale opäť musím povedať, že tvorcovia to vzali za ten správny koniec a (hlavne v druhej polovici) je to neskutočná zábava. Sympatické postavy, hlášky, vtipné scény - najmä tá ako Jason killuje megalodona s listom rotora havarovaného vrtuľníka je top. A opomenúť nemôžem ani trademark v podobe kopanca megalodona do zubu! Áno, mnoho ľudí si pri nich bude klepať na čelo, ale ja som sa bavil. Nič viac som od tohto filmu nečakal. Takže ak sa vám aspoň trochu páčil pôvodný Meg, odporúčam aj toto pokračovanie. 55 % Poučenie plynúce z filmu: Ak neviete pilotovať vrtuľník, nikdy neposielajte pilota čeknúť čo sa to vlastne deje v priľahlom lesíku... ()

jefff

První díl mě přes své popcornové parametry bavil. Druhý díl jsem si jen taktak uniknout nenechal a v jedné z posledních tuzemských projekcích jsem si vychutnal dobré triky a celkově obstojný vizuál. Bohužel příběh už slabší, což by zas tak nevadilo, ale úplně se vytratilo napětí a nějaký alespoň trochu hlubší vztah k postavám. Nula. Nebylo tu nic. Pokaždé mě překvapí, když se alternativnější a celkem zajímavý režisér ujme blockbusteru a najednou se vytratí jakýkoliv rukopis. Wheatley natočil rutinní zábavu a dokázal z původního příběhu vytratit kouzlo. Škoda. ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

27.06.2023

Drazí filmoví fanoušci, rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník Filmového víkendu ČSFD, který se letos uskuteční od pátku do neděle 4. - 6. srpna na už tradiční lokaci čerstvě zrekonstruovaného… (viac)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023