Když Batman (Adam West) a Robin (Burt Ward) dostanou zprávu, že se komodor Schmidlapp (Reginald Denny) ocitl na palubě své jachty v nebezpečí, ihned se vydávají na záchrannou misi. Netuší, že je to dokonalá léčka zosnovaná čtveřicí nejmocnějších padouchů všech dob, jež touží po konečné porážce slavné dvojice! Zloduchové jsou vyzbrojeni vynálezem, který dokáže člověka vysušit na prášek, a chystají se ovládnout svět! Využije dvojice v pláštích svou nespornou odvahu a dokonalý arzenál technických vymožeností, aby Kočičí ženu (Lee Meriwether) zbavila drápků, zmrazila Tučňáka (Burgess Meredith), trumfl a Jokera (Cesar Romero) a zmátla Hádankáře (Frank Gorshin) dřív, než bude pozdě? (Bontonfilm)

AllShallFall

Tenhle Starší Batman také není zase tak špatný. Ještě za použití těch starých filmových triků, kde Batman jede na svém rychločlunu a hází to sním a za ním je promítáno plátno:-D nebo, kde s Robinem v klidu šplhají po zdi a nai se neunaví. Pořád ve stejné poloze:-D Lehce přikrčeni a nakloněná kamera dává akční efekt:-D Laciné triky, ale na 60 léta dobré. Dnes se tomu směji, ale dříve jsem to do slova žral. No ale konec konců ten film je pro zábavu a mě pobavil. ()

Němi

Dnes, po Temném rytíři, je pro většinu lidí nepředstavitelné, že Batman byl kdysi divnej týpek v pyžamu s malým klukem vedle sebe, bojoval proti padouchům s inteligencí, že by neukradli ani rohlík v sámožce a vlastnil psychedelický nádech rozměrů, že by za něj Denis Hopper během Apokalypsy upsal život ďáblu... Já to viděl, a pořád je to pro mě nepředstavitelné. Holy drugs! ()

Visáč

Adam West, ktorý v civile vyzerá jak komparzista zo seriálu Dallas a v bat-úbore jak idiot, tu mláti päsťou do gumeného žraloka a má hlboko sofistikované monológy hodné shakespearovského herca. Totálna prča! ()

Chrustyn

K tomuto filmu může ve své podstatě pasovat jak 1* tak i 5*. Já se budu držet při zemi a dám to za tři, už jen kvůli batžralokovi. ()

Flego

Vidieť Batmana ako paródiu a dokonca z roku 1966 je prinajmenšom zaujímavé. Neuveriteľne dobre som sa pobavil. Nielen pre hlášky ( bathelikoptéra, batmobil, batsprej... ) a dve ústredné postavy Batmana a Robina, ktorý hovoria vážne a divák sa smeje, ale aj pre skupinku gaunerov na čele s Catwoman. Herci si to náramne užívali a na výsledku je to poznať. Určite si musím pozrieť aj seriál z toho istého roku. ()

Ištván87

Tohle byla obrovská hovadina, která si svou zhovadilost naplno užívá... A divák si jí užívá též... Nejlepší scéna: Běh s bombou... ()

Beastmaster4

Tady se neubráním hodnotit s ohledem na dobu vzniku. Tohle musela být šílenost i tenkrát :-D. Pmatuji se, že jsem film viděl poprvé v televizi, když mi mohlo být tak 12 let a už tenkrát jsem se tomu smál. Celý to vypadá jak parodie na komiksy o Batmanovi... a ty sexy kostýmy :-D.......Batman by možná i šel, ale Robin....:-D. Fandové ať prominou, ale BATMAN z r. 1966 je absolutně nekoukatelná šaškárna.....Robin: "U všech lepidel, co se to děje!" Batman: "Ty lotři proměnili bojku v gigantický magnet, který přitahuje kovové předměty....", Robin: "torpédo!", Batman: "musí se mi podařit otočit polaritu a vyslat vlny superenergie...." :-D......Každá věta, každej dialog k popukání... ()

Morholt

Naprosto střelená parodie plná nezapomenutelných momentů. Pochopitelně vede Batman s bombou, ale Robinovo "klení", batvychytávky všeho druhu a akce s žralokem, to všechno patří do komediálního zlatého fondu. 80% ()

Fleur6

Tak tento Batman ma položil na lopatky, zo začiatku som neveriaco zízala či to myslia vážne, ale potom som si musela priznať, že sa jedná o dokonalú paródiu. Batman a Robin rulezz + niekoľko nezabudnuteľných scén (Batman, ktorý sa tri minúty pokúša striasť z nohy zahryznutého gumového ŽRALOKA až mu nakoniec strekne "batodpudzovač na žraloky" do oka; Batman pobehujúci tri minúty po prístave so zapálenou bombou v ruke nevediac sa rozhodnúť kam ju odhodiť - samozrejme, že kačičky mu blokovali cestu!; zábery z budovy OSN,..). ()

Iggy

V souvislosti s dalším pokračováním nudného příběhu o Batmanovi Černý rytíř jsem si vzpomněl na tenhle podařený kousek, který se mi ze všech Batmanů líbil výrazně nejvíc. BATODPUZOVAČ ŽRALOKŮ, celá plejáda různě zmutovaných záporňáků se speciálními vlastnostmi a další vychytávky, to je prostě klasika. ()

Lacike

Neuveritelna volovina. Lenze bavilo ma to asi 20 minut a na viac som nemal silu. Je to ako sledovat zo srandy nejaku telenovelu. Chvilu sa bavite nad tym aky je to stupidny zaner, ale nebudete kvôli tomu sledovat cely serial. ()

BigDeal

Je to sranda a funguje to aj ako naivný komixový film pre deti (z 60. rokov samozrejme), ale na môj vkus to bolo hrozne dlhé. Skrátiť na 75 minút a bolo by to ideálne. Nič to však nemení na tom, že každá tretia scéna môže byť označená za kultovú- žralok, bomba, lúštenie hádanok,... 70% ()

M.Macho

V tomto batkomentáři se zaměřím na nejbat batmana. Šílenost, bláznivost, snad parodie. Podivně postavený batmanovský film zářící všemi barvičkami je důkazem, že šedesátá léta přenášela atmosféru i do filmu s komiksovou tématikou. Batblábolení bylo příčinou, proč se mi hrdlo trhalo smíchy. Takové zářezy jako batžebřík, batraketomet vystřídala v cuku letu svérazná čtveřice gangstrů a celkový obskurní náboj všemožných technologií, které se navzájem trumfovaly... Inu - batřezivo... ()

liquido26

Tohle byla výborná komedie. Batman a Robin bojují proti organizaci zvaná Spojené Podsvětí (United Underworld) tvořené Kočičí ženou (v kočičím obleku neskutečně sexy), Tučňákem, Hádankářem a Jokerem (Ten jeho knírek skrytej za make-upem byl fakt nenápadnej:-)) Pokud se chcete u filmu opravdu upřímně a od s rdce zasmát, tak následující řádky nečtěte:-) Batman a Robin jsou celebrity dávající interview. Policisté r espektují jejich maskovanou anonymitu. Všechny jejich akce se odehrávají ve dne (v noci asi hošové spali:-)) A všechno je strašně bat - bat-žebřík, bat-sprej proti žralokům, bat-provaz atd. Batkoptéra je zaparkovaná v hangáru, kde jí připravuje ke vzlétnutí tým techniků, batčlun kotví u mola a to efektivní převlíkání do kostýmů by si měli nechat patentovat. No a Robinovo klení: "Holy Halloween, Holy John Silver, Holy Captain Nemo" (a ještě pár dalších perel, který jsem zapomněl:-)) ()

Hem.m

Jo, tak tak dlouho jsem se nezasmál snad ani nepamatuju, Nolan se svým Batmanem může jít zahrabat.. Pro fanoušky je tu všechno Bat-Cykl, Bat-Vrtulní, Bat-Loď, Bat-mobil, Bat-žebřík, Bat-sprej proti žralokům. Dále tu máme skvělé pasti jako cvičeného vybuchujícího žraloka a nebo cvičenou vybuchující chobotnici. Joker vtipnější, než v jakémkoli jiném filmu a hádanky od hádankáře tak zapeklité a složité, no řekněte věděli by jste, že to co číhá na stromě a je nebezpečné je pták se samopalem? Já teda ne a to si myslím, že jsem hloupej teda... NO! Pro fanoušky Batmana je to jasná volba co si nesmí nechat ujít!! ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Pro většinu Čechů je prvním Batmanem Michael Keaton, v Americe ale všichni vyrůstali na seriálu z 60. let, v němž si Bruce Waynea zahrál Adam West. Washingtonský rodák se díky napůl parodické show,… (viac)