Shazam! Hnev bohov

• Česko Shazam! Hněv bohů (viac)

Billy Batson a jeho súrodenci z pestúnskej rodiny, sa stále učia skĺbiť ich životy tínedžerov s ich životmi superhrdinov. Keď ale na Zem prídu Atlasove dcéry, trojica pomstychtivých starovekých bohýň, Billy a jeho rodina sú vrhnutí do boja o svoje superschopnosti, životy a osud ich sveta. (Continental film)

Milo384

Vtípky mě bavily méně než v prvním díle, ale pořád dobrá zábava. Prostě odlehčený superhrdinský film pro celou rodinu. ()

soukyd33

Tak jo, Shazam je jediný, kdo tam táhne humor. Ostatní herci humor neovládají. Ta malá holka je neskutečně otravná, a naivní. Některé scény jsou až trapné. Celkově to nefunguje, a hraje to jen na efekty. A tyhle efekty už neoslňují diváka, jako dříve. Už chápu to hodnocení. Je to pro děti! Sice neurčím věk, ale je to pro děti. Kino by byla ztráta času. Poznámka: Film má podtitulkovou scénu. Hvězdiček 2 ()

Destoroyah

!!!SPOILER!!! Stále je to dobrá rodinná zábava ale zas sa tam toho deje oveľa viac ako v prvej časti. A to dobré nie je pretože sa to začína blížiť skôr ku dnešnému stavu Marvelu. Ale na jednu stranu to tak nepreháňajú a akcia, zábava a emócie tam niekedy hrajú naozaj dobre a film som si užil. No len škoda že tvorcovia sa báli zabiť hlavnú postavu ako na konci aj z časti urobili ako keby sa tam nezjavila Wonder Woman a neoživila by Billyho celé by to malo iný výsledok a myslím si že keby ho neoživili tak by to bolo asi aj lepšie. Je pravda že týchto filmov máme zatiaľ len dva ale možno by to bolo celkom dobré rozhodnutie. HODNOTENIE: 6/10 ()

srazer

milujem filmy so super hrdinami... marvel aj dc... ale neznasam ten styl ked sa cely film cesie v znameni humoru a chyba mu akakolvek vaznost... ()

Updated_Cake

Čekal jsem, že se od jedničky moc nezlepší, ale že to bude ještě horší? Uh... Docela dost nudná záležitost, tohle spolehlivě uspí každého. ()

babuška

trikově i ty postavy z řecké mytologie parádní, a to je všechno, natahování děje až zbytečný, spousta předvídatelnosti a dialogy vo ničem, prostě se to opět ukázalo, přeplácanost marvelovek je posílá rovnou do prdele ()

agentkenny

Nízké hodnocení či skoro stejné jako u Black Adama, opravdu nechápu. Black Adam byl ultra dementní oproti tomuhle. Pokračování Shazam! by si zasloužilo aspoň 65%. ()

CheeseFigure

Rodinný film s pár podarenými i pár nepodarenými vtipmi, silnou reklamou na Skittles a nevýraznými záporáčkami. Páčilo sa mi, keď sa riešili vzťahy v rodinne a Billov strach z opustenia. Taktiež by som rád videl spolupracovať Shazam Family. Mali tu pár scén, ale inak 99% akcie bolo len na Billym. Možno sa toho dočkám v trojke. A tá dúfam, že bude, pretože nechcem, aby tá potitulková scéna vyšumela do prázdna. ()

Woitisek

Jde v podstatě o téměř bezezměnné pokračování původního Shazam!, ale o něco slabší. Máme tu stále právě ty prvky, které dělali původní snímek unikátní, a to sice přijatelný humor, zábava a vyvíjející se vztah Billyho s jeho rodinou. A právě jednotlivé postavy ústřední rodinky a vztahy mezi nimi jsou po vzoru prvního dílu jádro celého příběhu. Díky tomu tak znovu velmi fajn zábava, akorát s více "digitálnem". ()

ondyGAMESTV

První díl přinesl vtipný superhrdinský biják, který sice nenabízel tolik akce a příběhu, ale jako představení nových hrdinů sloužil perfektně. Druhý díl je v tomto směru mnohem akčnější a příběh toho nabízí mnohem více. Delší stopáž filmu se mi líbila a je tu pochopitelná, vzhledem k množství nových věcí, mohla však být klidně o 20min kratší ⚡ 70% ()

motyka52

Tak jasně, že ten příběh nedává smysl, těžko se v tom orientuje, je to občas hroznej digibordel, vůbec nic nového to nepřináší a takové ty věci ... ale Levi si to úplně v pohodě odhláškuje, casting je docela sympatickej a na odzívání to celé taky není. Prostě neškodná rodinná superhrdinská zábava, jakkoliv odporně taková kategorie zní. ()

Bohdy67

Další hřebíček do rakve DC světa.....Už jednička byla na hraně, ale tohle je totální sračka a nepomůže tomu i dobré obsazení (Mirren, Liu, Honsou ad....) 13% ()

RoyBatty444 odpad!

Nič pre mňa a ani smiešne to nebolo. Poznámka ako ˝dôležitá je rodina lebo Fast and Furious˝ nie je vtipná. Príbeh je nezaujímavý a darebáčky sú slabé. Ani vizuálne to nezachraňuje. Dopozerané bez zvuku lebo som to už nemohol počúvať. ()

TeaWithMilk

Silná 3, nebo slabá 4... Toť otázka nad hodnocením pokračování Shazam filmu. Celkově špatný není, to se nedá říct. Ale ani výborný. Prostě průměr. A pár scén pobaví skvěle, jen to nedá na celý film. Bohužel. ()

domco61

rozhodne film ktorý stojí za to pozrieť ho v kine. Výborné efekty pri ktorých sa otriasa celé kino a že ich nebolo vôbec málo. príjemná akcia s neustále nabitým vtipom. Slušné obsadenie negatívnych rolí. Za mňa oveľa lepšie ako jednotka. ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

20.08.2023

Rychle a zběsile v kinech uspělo

Rychle a zběsile v kinech uspělo

21.05.2023

Ještě pár let nazpátek by podobný titulek byl brán jako naprostá samozřejmost. Jenže po covidových letech a klesajících kvalitách posledních snímků v sérii Rychle a zběsile se přece jen mnozí… (viac)

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

22.03.2023

Pakliže jste to ještě nezaznamenali, pokračování DC komiksárny Shazam! tentokrát s podtitulem Hněv bohů je po prvním týdnu v kinech adeptem na propadák roku. Blockbuster režiséra Davida F. Sandberga … (viac)