Shazam! Hnev bohov

• Česko Shazam! Hněv bohů (viac)

Billy Batson a jeho súrodenci z pestúnskej rodiny, sa stále učia skĺbiť ich životy tínedžerov s ich životmi superhrdinov. Keď ale na Zem prídu Atlasove dcéry, trojica pomstychtivých starovekých bohýň, Billy a jeho rodina sú vrhnutí do boja o svoje superschopnosti, životy a osud ich sveta. (Continental film)

vimluk_CZ

Extrémní nuda, propletená špatnými rozhodnutími snad v každém bodě. Bohužel v akčních pasážích nevypadá vůbec dobře, ani originálně (úvodní frekvence na mostě mi připadala jako snad nejhorší akční sekvence ze suprčuprhrdinských filmů, kterou jsem kdy viděl) a těch pár hezkých tvářiček to holt nezachrání. Vzhledem k tomu, že se mi i jednička tehdy dost líbila, je tohle extrémní zklamání na všech frontách. ()

majorzeman13

Fajn,cool jednohubka ! Sice větší,velkolepější a větší rozpočet než minule.  Ale ani  ta hvězdná jména nedělají z tohoto snímku nadprůměrnou,skvělou zábavu. Steve je fakt hodně cool gag ! Za vidění to stojí,ale rozhodně to není zdařilý,povedený. ()

d.p.1

Tak jsem zase jednou pustil HBO Max, když už si ho platím a viděl jsem tam za půl roku asi tak 120 minut produkce. Shazam mi přidal dalších třicet minut, protože víc jsem  i s přeskakováním nedal. Hlavní hrdina je imbecil a hlavní záporáci jsou duo nezajímavých feministek. Už vím, proč to byl tak obrovskej propadák a nikdo na to do kina nechodil. Kromě odškrtnutí všech políček ve Woke boxu si tenhle film nemůže připsat k dobru snad vůbec nic. Vlastně kromě toho, že je to natočené ve vysoké obrazové kvalitě. Ano, nic lepšího, než že měli dobrý kamery a v vypadá na velký televizi hezky, k filmu nemůžu říct.  Jednu hvězdu dávám spíš z lítosti, než že by si jí to zasloužilo, protože tenhle film je odpad. ()

MarekTulen

Oproti prvnímu Shazamu je tohle horší, ale rozhodně to není propadák. Film má jako minule dobré nápady, zajímavý příběh, dobře vloženou hudbu nebo nové postavy tu jsou celkem fajn. Shazam se tu ale chtěl na silu překonat, což se mu moc nedaří a v mnoha ohledech je to za mě moc přeplácané Shazam! kouskama. Není tu žádná evoluce jako předtím, nic se tu nemění a jen bojují proti záporákovy, to za mě druhý díl trochu pokazil. ()

hmyzovrah

Po relativně slušném, dvou hvězdičkovém Shazamovi, přišlo toto mistrovské dílo o bandě deb. eee dětí. Dětí kteří si hrají se zápalkami a ani pořádně nevědí, jak zápalky zapálit. Vtipy jsou tak vtipné, jako když protahuješ 80ti letou ženu klystýrem, 3 krát denně. Hlavní záprdlačky jsou tak nahánějící hrůzu, jako veverka, škrábajíce se na prdeli. No a po dechberoucím konci, který je fakt nečekaný a nemilosrdný, musím konstatovat mistrovské dílo, na úrovni mistra Shakespeara. Moment, něco mi tu vyléza z hrobu.. ()

Simir.ma

Ale jo, osobně mě to bavilo víc jak jednička. Sice pár výtek mam, ale jo. Můžu říct, alespoň za sebe, že mě to opravdu bavilo. Po dlouhé době film, kde jsem se zasmál a zároveň jsem nečekal nic extra a přesto mě to pobavilo. Všichni herci super, kdy se jim role opravdu hodili a sympatie tam jsou. Pro teenagery asi stačí. ()

Stenli3

Fakt se omlouvám, mám rád DC a Marvel a tenhle film opravdu stojí sotva za jedno shlédnutí 😒 , I když částečně lituji že jsem si to vůbec pustil ()

MIRECSK

Fuf, tu ste fak na chudáka Shazama prísny. Ako čisto popkornová zábava na jeden večer je to ok. Nenudí, neurazí, okolo 6 si to v pohode zaslúži. ()

Gilmak

Za mě asi nejhorší DC comics hrdinovka. Doslova hrůza a nezachránila to ani Lucy Liu. Strašně nezáživné. Pokud chcete strávit 120 minut svého života záživněji,tak mi napište, já vás vezmu ven a budeme po sobě házet cihly. ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

20.08.2023

Rychle a zběsile v kinech uspělo

Rychle a zběsile v kinech uspělo

21.05.2023

Ještě pár let nazpátek by podobný titulek byl brán jako naprostá samozřejmost. Jenže po covidových letech a klesajících kvalitách posledních snímků v sérii Rychle a zběsile se přece jen mnozí… (viac)

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

22.03.2023

Pakliže jste to ještě nezaznamenali, pokračování DC komiksárny Shazam! tentokrát s podtitulem Hněv bohů je po prvním týdnu v kinech adeptem na propadák roku. Blockbuster režiséra Davida F. Sandberga … (viac)