Přichází doba velkého zla. Vyděšení poddaní se skrývají za hradbami zámku. Stateční rytíři se chystají k nerovnému boji s nemrtvými. Armáda temnot se připravuje k útoku. Na poslední chvíli se ale objevuje spasitel. Muž z jiné země, z jiné doby, který s sebou přináší své zázračné zbraně - brokovnici a motorovou pilu! Nenechte si ujít "Armádu temnot" - poslední díl slavné trilogie Sama Raimiho "Evil Dead". Horor, při kterém budete současně umírat hrůzou i smíchy. (Falcon Home Video)

Stejšn

Ash je prostě frajer, jeden z největších filmových borců které kdy hostilo plátno nebo obrazovka. První film s Brucem, který jsem viděl a hned mě naprosto očaroval. Je doslova nabitý hláškami a nápady a má i výborný, trochu naivní český dabing. Taky VYNIKAJÍCÍ kameru a dobrou hudbu. Scéna kdy vejtaha Ash jde na hřbitov pro Necronomicon je prostě geniální. "Řekl jsi při tom ta slova?" - "Jo, v podstatě jsem je řek" :) Opomíjení Bruce Campbella filmovými tvůrci a studii v jeho nejlepších letech je jeden z nejvíc promrhaných talentů a obrovská škoda. ()

aichwald

Jako třetí díl série Evil Dead trochu rozpačité, jako samostatná dark fantasy docela slušné.Film jsem viděl se dvěma různými konci,v tom prvním se Ash vrátí po požití lektvaru zpět do naší doby, v tom druhém se probudí o 100 let déle po konci světa. ()

maoc

Dokonale sebezlehčující hororová komedie s úžasnými animovanými intermezzy. Doporučuji konzumovat v mírně podnapilém stavu nebo ožralí na plech. ()

Red-horse

Dokonalá parodie na horory, historické a válečné filmy. Sam Riami obohatil filmovou scénu o skvělou komedii a navíc dal vzniknout skvělé hře, přes kterou jsem se dostala k tomuto filmu. Něco by se dalo ještě vyladit, ale za perfektní pobavení dávám 4*. ()

Bendiys odpad!

Kravina dovrsena. Par povedenych vtipu a uzasni kostlivci nespasi ten (mozna i zamerne) tupy scenar a vsechny dejove blbosti okolo... ()

Krahulda

Tento film je zábavný od začátku až dokonce. Sam Raimi se rozhodl to pojmout v jiném stylu a celkem se mu to povedlo. Sice už nemáte nepříjemný pocit, jak z předchozích dílů Evil Dead, ale za to se dobře pobavíte. Ve filmu je užito mnoho vizuálních efektů, které vypadají vskutku dobře a na tehdejší dobu to bylo určitě něco nevídaného. ()

PAVLIS

Strašná béčková kravina (chtěně) s hromadou vad, ale táááák roztomiloučká, pokud sedne přestřeleným stylem humoru. ()

Califf

Sledovat Bruce v podání chrabrého rytíře, který tasí nejenom svůj meč, ale i velkou porci hlášek je zábava, ale já radši seriózní jedničku. ()

mark9th

Zaverecny diel sa nesie v odlahcenejsom duchu nez tie predosle a zapaja viac prvkov komedie, ale to neznamena , ze mu to ubera na kvalite ako takej. A prave pre dokonale sklbenie tychto 2 zanrov si Raimi u mna vysluzil respekt. Campbell zakoncil svoju zivotnu rolu so vsetkou noblesou a humorom ako sa na nicitela ''ZLA'' patri. ()

anyonecek

Znám mnohem lepší komedie a tohle považuju za takový průměr. Film se snažil být vtipný za každou cenu, takže spousta scén mi vůbec nesedla, ale zase naopak semtam jsem se dobře pobavil. Závěr byl teda už trochu nadmíru blbosti a mohlo to bejt zakončeno nějak více stylově. Je to takový zlatý střed 50%. ()

J*A*M*B*O

Na horor síce priemerné, ale tak celkovo som sa na horore ešte nesmial. Fakt neuveriteľné, ale nečakal som, že to niekedy vôbec poviem. Vo filme je dosť prebratých vecí, a podobne ako vo filme Drag me to hell tam vyskakujú mrtvoly. Sam Raimi má proste svojskú tvorbu a horko-ťažko mu to cez ňu ide. I tak bola Armáda temnôt originálna, takže dávam 7/10 bodov. ()

Havala

Veškerá originalita už vyprchá a tento díl už byl natoçen přes čáru. S chutí se raději podívám na remake Evil dead (2012) než na nepodařené appendixy legendárních dvou dílů. ()

ManOfPhoenix

Armáda temnot není jako předchozí dva filmy. Ne, ne, tohle je o něčem jiném. Tohle nesází hlavně na krvák, sází to hlavně na komedii. A mě se to líbilo. Tenhle film nemá známky předchozích filmů, má to svůj vlastní a odlišný styl. Bruce Campbell byl jako vždy skvělý Ash, nové postavy se mi líbili, a podle mě skvělé zakončení. Jen je mi líto, že Ash svou ,,motorovou pilu" nevyužil pořádně. Ale jinak, skvělý film, "HAIL the KING, baby!". ()

adamix odpad!

Opäť sklamanie, no tentoraz väčšie. Na tomto sa absolútne nedá zasmiať a ani báť. Pozeral som si hodnotenia a komentáre mnohých užívateľov, ktorí tento odpad videli a ostal som fakt prekvapený, keď niekto tomu dá 5 alebo 4* a napíše, že je to super hororová komédia. Nič sa mi na tom nepáčilo. Je tu otrasný Bruce Campbell a ďalší primitívny herci, a dokonca aj masky a efekty sú príšerné. Keby to bolo v modrom a malo ešte hodnotenie nejakých 50%, nič by som proti tomu nemal, ale je to v červenom a má to vysoké hodnotenie. A keby dal ešte niekto hodnotenie 1*, 2*, nebodaj 3*, to by som ešte bral, že tomu niekomu sa tam niečo ľúbilo, ale keď tam niekto dá 4* alebo nebodaj 5*, ten niekto musí byť fakt padnutý na hlavu. V Smrteľnom zle 2 som dal 1* len za to, že tam bolo trochu tej desivej atmosféry, ale tiež to nebolo bohviečo, no tu nebola desivá atmosféra, dej úplne blbý, nahovno herci a vôbec nič humorné. A keď tam bolo trochu humoru, tak to bolo úplne trápne a nezáživné, proste des. Jeden z najhorších filmov, aké som videl tento rok a vôbec za celý život. ()

MikeMyers

nenechte se odlákat začátkem, kterej je strašnej :)) pak je to bomba, čistá zábava, žádnou logiku, hloubku ani děj v tom nehledejte a budete se bavit :) ()

JackBurda

Naprostá magořina, totální úlet a neuvěřitelná zábava. Ashovy hlášky maj grády, akce je dost a celý mi to příjemně uteklo. Pro mně asi nejlepší díl. ()

Detak

Fak hrdina, a to bezchybné používání citoslovců a velmi výstižných frází. Za kvalitní efekty nezbývá než chválit. Na konec ještě parádní armáda nemrtvých. Slovy sociálního inženýra samouka: "krutopřísné démonismo", nebo slovy hlavního hrdiny: "hů, há, jó". ()

Natočí Raimi a Campbell Armádu temnot 2?

Natočí Raimi a Campbell Armádu temnot 2?

30.10.2013

Už před nějakým časem internetem prosvištěla zpráva, že Sam Raimi a jeho bratr, scenárista Ivan pracují na pokračování ságy Evil Dead. Ta se (když pomineme letošní remake) ve třetí části nazvané… (viac)

Raimi chystá Evil Dead 2 a dvojku Armády temnot

Raimi chystá Evil Dead 2 a dvojku Armády temnot

12.03.2013

Řečeno slovníkem Pulp Fiction, Sam Raimi je právě teď „spokojenej parchant“. Omalovánková fantasy Mocný vládce Oz odstartovala skvěle v amerických i světových kinech a za první víkend nastřádala… (viac)

Sam Raimi se vrací k hororu

Sam Raimi se vrací k hororu

23.12.2007

Nejzásadnější otázka těchto dní zní: Bude Sam Raimi režírovat Spider-Mana 4, anebo se nechá ukecat, aby se ujal dvoudílného Hobita (Jackson už potvrdil, že hodlá pouze produkovat a dohlížet, aby dva… (viac)