Vládkyňa zla 2

• Česko Zloba: Královna všeho zlého (viac)

Prešlo päť rokov. Kráľovná čiernej mágie žije spokojne a jej krstná dcéra Aurora pomaly dospieva. Nenávisť medzi ľuďmi a kúzelnými bytosťami sa úplne vytratila. Svadba medzi princom Filipom a Aurorou je dôvod k radosti a mnohí dúfajú v spojenectvo. Nečakaný zvrat udalostí a stretnutí s novými mocnými spojencami dostane Auroru a Zlorianu na opačné strany Veľkej vojny, ktorá preverí ich rodinné putá. (Saturn)

Ace.A.T.L.

Vizuálně krásný, ale nic novýho to nepřinese. Je to takovej ten předvídatelnej, ohranej příběh, kterej neomrzí, ale ani nenadchne. Je to pohádka, navíc od Disneyho a to v dnešní době je spíš jasnej úspěch u animáků než u hraných pohádek. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

rigby

Parádní vizuální dojem. Ale tím to i končí. Náznak příběhu je pouze v první polovině filmu, pak se to zvrhne v bojové akční orgie s hromadou počítačových efektů. Jako fantasy to moc nevnímám, jako pohádka to rovněž neobstojí. Prostě takový rodinný všehomix. ()

mouzi

Moc hezky udelane, skvele masky i kostymy, prijemny audiovizual, jeskyne Feyu ala Avatar, vyborna Angelina i Michelle. Bohuzel nemuzu dat 4, ac bych rad, protoze Elle Fanning byla proste priserna (ale to ona je vsude, kde se objevi). A to nejen herecky, ten jeji 14lety xichtik tomu fakt nepomohl. Btw. celou dobu jsem mel toho mrnaveho dikobraze za kluka a na konci, ejhle. A nebo to byl i tak kluk? :-O ()

cortez

Pane jo. Takový bizzár jsem dlouho neviděl. Občas se objeví nějaké srajdy, ale toto to zase překonalo. V každé druhé větě kidy o míru, sjednocení. Vyjímečně to rozšířili na klid, mír a spojenectví. Opět jakjinak než myšlenka revoluce a prostě furt se budeme bít a umírat za barevnou duhu a jednorožce. A to by to nebyla potrhla americká pohádka, kde skřítci, nebo "kouzelné bytosti" musí být zastoupení všemi rasami, aby se nikoho nedotklo, že si náhodou nezahrál. Takže kouzelné bytosti z džungle jsou asi mexičani. Pak tam máme nobl japonskou jakuzu. Sjeté rastafariány. atd... a všichni se drží za ruce a tančí a potom jakjinak se rozhodnou "bojovat", všechno nebo nic. Tragedie. ()

HellsAngel

Pokračovanie, ktoré chcelo pôvodne rozšíriť mytológiu rozprávkového sveta, niekde v procese ale žiaľ vyškrtalo (prípadne dalo do úzadia) väčšinu prvkov, pre ktoré bola jednotka zaujímavá. Navyše bez toho, aby venovalo dostatok priestoru vysvetľovaním noviniek. A to nie je práve najlepšia cesta, ako sa zavďačiť fanúšikom originálu. ()

veverysiak

Určite lepšie ako Jednotka, krásne animácie prírody, pripomínalo mi to Avatara, presvedčivá mrcha Mišel, pekný rozprávkový príbeh, ja by som dal krajšiu nevestu, takže 65%. ()

Mancunian

Slabší než jednička. Škoda, vypadalo to zajímavé, ale mým očekáváním to úplně nevyhovělo. Každopádně příjemná fantasy na večer. ()

Rian_witcher

Pohádka o Šípkové růžence z prvního dílu se zvrhla v mix dětského příběhu v temném hávu. I když si neumím moc představit jak na temnou a děsivou atmosféru 3/4 filmu reagují malí dětští diváci, od 13 let výše už to ale dnešní generaci youtuberů určitě muselo bavit. Chvílemi mi probíhající děj připomínal Avatara, chvílemi Pána prstenů, ale vždy jen právě tak dlouho, abych to nepovažoval za plagiát. Angelina Jolie zahrála skvěle, Michelle Pfeiffer byla skvěle odporná ve své roli a snad jen Harris Dickinson jako princ Filip nestál za nic. Spousty skřítkovských a zrůdičkovských postaviček bylo daleko vtipnějších než v prvním díle a sympatický "ježek sonic" spolu s houbovým chlapečkem byli vyloženě roztomilí. Pořád je to pohádka bez kapičky krve, ale mě to jako dospěláka moc bavilo a nenudil jsem se ani chvilku. ()

Dawe2

Píšu to často, ale ta stopáž ... Měli se držet původní délky i ostatních věcí a dopadlo by to asi lépe. Vůbec to není špatné, ale to kouzlo z jedničky tomu chybí. A přebývá násilí a válka, pár postav zařve. To v Disneyovkách nebývalo a vůbec nic se tedy nestalo, proto jsem je měl rád. ()

moriero

"A jejej, toho jsem se bála...," jak kdysi pravila Cikánka Jolanda. Já jsem nebyl cílovka ani před 5 lety...přesto se mi inovativní temná Růža docela líbila. Ale tady jsem čekal přeluhovanou vodu na čaj - a překvapivě jsem dostal přeluhovanou vodu na čaj. V roce 2014 bavila Angie, že nebyla takový černobílý padouch. A král Stephan vlastně taky moc ne. Ale moje milovaná Michelle (kterou tady mám v TOP 10) už ovšem prvoplánově nudná svině byla. Nádherný pohádkový digi svět nezachránil snímek od hollywoodského balastu. ()

marekspanel

Příjemná fantasy podívaná, jejíž chabý děj je opět jen pouze motiv pro prezentaci efektů. Koukalo se na to hezky to se musí nechat, ale proč se na to dívat znovu, nebo na to nějak vzpomínat..?! ()

Veeria

Ne vždy je pokračování lepší, v tomto případě tomu tak je. Tento díl je efektnější, napínavější, do detailu propracovaný, více pohádkové s více prvky fantasy. Moc hezky se na film dívalo. Herecký výkon Angeliny Jolie opět skvělý, ona je prostě dokonalá Maleficent. Diaval (Sam Riley) roztomilý. :) Moc se mi líbilo, že pokračování přineslo i poznání, že Maleficent není sama, že má své druhy - rozdílné podle toho, odkud pochází (kostýmy na 1 s *). Scény s nimi byly velice poutavé - byť rozdílní, stáli při sobě. Zaujal mě i Borra - dominantní postava, pravý válečník, scény s ním byly kořením. Celkově by si svět Feyů zasloužil i pokračování, jedinečné a originální. Kostýmy dotvářely tu správnou atmosféru, spolu s vizuálními efekty a hudebním soundtrackem. Za mě velká spokojenost! Původně jsem dala 4*, ale myšlenka s Fey a scény s nimi mě tak nadchly, že dávám plný počet. :) ()

Paserak

Já ti vám nevím. Nepovažuji se za rasistu. Ale takový ty povinné kvóty kolik má být ve filmech černochů.....copak v pohádce o Šípkové Růžence nějací černí přátelé vystupují? Už tak tak jsem valil oči na Heimdalla v Thorovi. Je to stejné jako by běhali běloši v pohádkách Masajů. Ale je to trendy a děti je potřeba zpracovávat. Jinak film....ale jo. ()

Saxos

Opět potvrzení, že pokračování nalepené na úspěch zde konkrétně jmenované "Zloba", je prostě úplná zbytečnost. Co jsme v pokračování získali. Nic, jen malý příběh o tom, jak provdat Růženku natáhlý na skřipec stopáže. Klady: vizuál je zase pěkný, ale už okoukaný. Závěr: doporučuji, určitě pro toho, kdo viděl jedničku. ()

Disney oznámilo své plány

Disney oznámilo své plány

07.05.2019

Studio Disney čerstvě oznámilo své plány na příštích sedm let, a vzhledem k tomu, kolik toho je, pojďme se do toho rovnou pustit. Nejvýznamnější část novinky se pochopitelně týká nových Star Wars. Po… (viac)