Neutečieš

• Česko Neutečeš (viac)

Devatenáctiletá Jay se po příjemné chvilce na zadní sedačce auta se sympatickým mladíkem ocitne svázaná v opuštěné továrně. A mladík ji zpovzdálí opatrně pozoruje. Čeká na okamžik, kdy se objeví démoni. Na okamžik, kdy to pro něj celé skončí a pro ni naopak začne. Nekonečná noční můra. Tyto až příliš reálné přízraky jsou součástí prokletí, které si jeho oběti předávají sexem jako štafetový kolík. A pro Jay původně slibný večer nakonec skončí tím nejhorším možným způsobem. Její milenec ji uprostřed ulice vyhodí svázanou a polonahou z auta a navíc od něj převzala kletbu spojenou s pronásledováním a útoky přízraků, které s ní od této chvíle budou na každém kroku. Její život se smrskne na nekonečný a všudypřítomný strach, před kterým nemá kam uniknout. Jay se svých zjevení může zbavit jedině tak, že je předá někomu dalšímu. Podaří se jí uniknout? (Cinemart)

Jurcekk

Malo to svoje chvílky. Prvých 20 min. Trochu viac to postrádalo logiku. Fajn vyprázdnené. Žiadny rodič. Atmosféra. Hudba. Celkom hej. ()

Snakefinger

Tak před syflem nebo kapavkou asi těžko utečete. To je fakt. A proto důrazně varuji, pokud se chcete dívat na tento film. Navlékněte se celý do neoprénu, přes hlavu přetáhněte kondom a pak si to na chvilku pustťe. Pokud budete mít pocit, že se moc potíte, nebo že Vám dole něco vytéká, zejména něco žlutého slizského z nějakého libovolného tělesného otvoru, rychle vše vypněte a natřete se desinfekcí. Tento postup opakujte až zvládnete celý film. ()

MartinSTFC

Podle mě to horor, ani thriller nebyl, takové nespecifikovatelné. Rozhodně to ale nebylo nic, na co byste se podívali dvakrát. Já se u toho celkem nudil, což znamená, že asi nic moc. Nevím, nejsem nijak náročný divák, takže zaujmout mě je celkem velmi jednoduché. Ale tomuto filmu se to nepodařilo. A samotný nápad, předávání si kletby sexem, to mi tedy přišlo úplně na hlavu. Navíc, ani nedostaneme vysvětlení, nebo nějaké hlubší se šťourání v tom, odkud vlastně tyto démonické síly pocházejí, proč jednají tak, jak jednají a co vlastně chtějí. Nevím, celé nějaké nedotažené. Za mě ne. ()

Big Daddy

Překvapivě dobrý napínák, který sice, jak není moc ve zvyku, nevysvětluje a ani nepátrá po příčině dějících se trablů hlavních hrdinů, ale soustředí se čistě na jejich boj o život. Zápletka není složitá, přesto neokoukaná. No name obsazení, přesto působí sympaticky. Minimum trikových efektů, přesto nepůsobí amatérsky. Divák prahnoucí po stříkancích krve asi spokojen nebude a závěr mohl vyznít lépe než jen příslib dalších 5ti dílů, ale šlo o příjemně napjatých 100minut. ()

Johny24

Tak začnu hudbou. Geniální k hororovému filmu s nádechem stylu Chiptune. Dá se říct že kvůli těm zvukům sem se místy doslova nemohl nadechnout. Herecké zpracování je trochu slabší ale neodradilo mě to a dávám 5* ()

injoy odpad!

Den předtím Insidious 3. Dnes tohle... Co to jako bylo ? Tu osmdesátkovou hudbu ještě přežiju, ale tu chodící důchodkyni , která byla "duch".. To už jsem nedával . Asi jsem koukal na jiný film ,než zde většina hodnotících.... Důkaz jak zdejší hodnocení může klamat . ()

Shay

Zajímavá myšlenka, která moc nezafungovala. Originalita byla na místě. Pár děsivých scén taky, ale to bylo všechno. Na oddech na večer fajn, ale jen jednou. Víckrát už ne. ()

dinzbir

Tahle ujetina funguje na principu předposranosti z neznámého. Po delší době jsem se podíval na nějaký horor, ale ohromen tedy nejsem. Přiznávám se, že nejsem zapálen do hororového žánru a tak říkám, že je to poltergeist kombinovaný s nějakou sexuální kletbou. Skoro jako by to motivovalo k tomu nemít sex. ()

Mark1983 odpad!

Myslel jsem si,že se jedná o dobrý dějový horor na zaplnění volné chvilky a dostal jsem se jen k nudnému psycho hororu, který jsem nebyl schopen ani dohlédnout do konce,jak jsem byl zklamaný. A přitom to mohla být doslovná hororová bomba bez chyby. No ...škoda. ()

Lukkyn

A pak že to nejde udělat za pár kaček solidní horor s opravdu mrazivou atmosférou. Kecy ono jde. Stačí originální nápad (prasárničkama si předávat kletbu) , který podpoří velice solidně hrající neokoukané tváře. Horor který sází na hutnou atmosféru , kterou mocně dokresluje perfektní muzika. Je tu vzdán hold starších časům s citem doplněné o moderní omáčku. Pro mě hororová událost posledních 10 let!!!! ()

UrsusDom

1* za herecké obsazení rolí...prostě za neokoukané tváře. Námět filmu byl velice slabý, nedostačující. Kletba předávaná pohlavním stykem. Určitě originální. Logické a dějové chyby. Absence reakce rodičů. Kvalitní nízkorozpočtovku si, holt, představuji jinak. Bohužel. Jeepers Creepers či Absentia se vedle této skoro-televizní inscenace vyjímají jako hollywoodský trhák. Doufám, že má chatrná čeština stačila k osobnímu zhodnocení hororu, jenž nepatří mezi naprosté propadáky, ale nikterak neoslnil. ()

Starejsi odpad!

Vyspím sa s tebou, aby si mi verila, vyspím sa s tebou, lebo ty to zvládneš, vyspi sa so mnou, aby sme zistili, či to funguje, katastrofa. Dlhé, zbytočné zábery, nudné, smiešne, zbytočné. Scéna v bazéne ma ale neskutočne pobavila, to bolo fakt k popukaniu. Mimochodom, hudba bola strašná. Dávam štvrtý krát odpad, ale trošku aj preto, že nenávidím horory. ()

AdamDudas

Audio: 90% Vizuál: 80% Scenár: 70% Fantastický horror, ktorému k plnému skóre prekážali drobnosti - komická noha na začiatku, komické vlasy na pláži a o ničom scéna v bazéne - inak... som si film velmi užil. Hudba... super! Celkové hodnotenie It Followsu: 80% ()

Mesmeric

Kdo by to byl řekl, že někdo natočí horor o kapavce. Měli by to pouštět ve školách na přednáškách "Co se vám stane, když budete šukat bez šprcky". No nic, k meritu věci. Banda pubescentů, kteří nedohlédnou dále než na špičku svého ocasu, vyrůstají bez otce a bez matky (vlastně kecám, ta jedna máti znásilnila svého synátora, takže cajk) na předměstí Dallasu. Bez ohledu na počasí slečinky v zásadě chodí v jednodílných plavkách, nebo krátkých šortkách, aby se divák necítil ochuzen a taky si alespoň trochu štrejchnul při pohledu na obrysy vagíny v plavkách. Celá story je pojata jako závod v rychlochůzi na LOH, kde jediným strachem je si nevykloubit prdel. Logické chování postav vyvrcholí vloupáním se do bazénu a užít si noční plavbu při zapnutých žehličkách, fénech a světlech na okraji bazénu. Takže jediná otázka, kterou si divák musí zákonitě klást je, koho dalšího kapavka zabije svojí šouravou chůzí. Střihač filmu zaslouží vykastrovat, sežrat vlastní koule, nafutrovat projímadly a až se to celé spust tak pro jistotu celý proces ještě jednou opakovat. 2 hvězdy, víc si to nezaslouží ()

Xmarc

Solidní jednohubka, ale nic moc víc. Kombinace hudba + obraz fungovala opravdu slušně, jinak by to bylo asi tak o padesát procent horší. ()

Čeká nás várka hororových pokračování

Čeká nás várka hororových pokračování

02.11.2023

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

02.12.2015

Oscarová sezóna pomalu začíná a jako tradičně se o první důležitá ocenění postarali pánové z National Board of Review. Tohle recenzentské sdružení potvrdilo, že nový Šílený Max nezasáhne jen do… (viac)