Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

lamps odpad!

Míra debility amerických scénáristů rok od roku závratně narůstá a Sharknado je už nyní pojem, který v daném okruhu filmů asi jen tak nikdo nepřekoná. Moje blbost, že jsem čekal nějaký humor a snesitelné efekty, protože tohle je přímo ukázková srajda (tomu slovu už se prostě vyhýbat nelze), kterou jsem ani s nasazením veškeré empatie a benevolence dokoukat prostě nezvládl. Ale na závěrečných deset minut se podívejte, to je vážně fenomén;-) 5% ()

Beckett51 odpad!

Absolutně bezkonkurenčně nejvíc nejdementnější film co jsem měl možnost shlédnout. Byl dokonce tak neskutečně dementní, že jsem měl chvílema pocit, že jsem inteligentní člověk. ()

misterz odpad!

Ľudia zlatí, no čo vám budem hovoriť. Hnoj 1. kategórie. Tomuto humusu môže konkurovať naozaj už iba Piraňa. Už od čias Beverly Hills sa mi zdal Ian Ziering nejaký pošahaný, ale tým, že prijal úlohu v tomto "filmovom klenote", tak to je už naozaj na tabletky. Niektoré filmy by mali zamknúť do titánovej škatule na dvanásť západov a hodiť do tej pekelnej diery, čo vraj našli kdesi v Kazachstane, nech sa na ne čím skôr zabudne. Najviac ľutujem toho, že som stratil 86 minút môjho drahocenného voľného času sledovaním tohto výplachu. Asi si idem v tichosti poplakať. 5/100 ()

InJo odpad!

Viděno za střízliva a o samotě. V opačném případě by to byl zřejmě plnej kvalt. ;-) Každopádně na nepopsatelně wtf záležitosti typu žralok šplhající po lanu, explodující bázen či (bez ironie) překvapivá sešlost v žraločích útrobách určitě dlouho nezapomenu... :-) ()

Frajer42 odpad!

Film mi byl doporučen se slovy, že je to hrozná hovadina. Nicméně, proč se nepřesvědčit, že?! Tak jsem na to koukl. Pustil jsem si to samozřejmě večer, abych se hrozně bál. A že bylo čeho! Digitální žraloci mají potenciál vyděsit i toho nejvášnivějšího hororového fandu. Ďábelské efekty si dovolím úplně opomenout, protože nikdo na světě si nemohl určitě myslet, že by za něco stály. Možná tedy člověka občas lehce rozhodí, že zničená budova vypadá nějak a asi za 27 vteřin úplně jinak. Či další podobné "maličkosti". Proč bych se snažil vší silou nacpat do filmu efekty, které zcela evidentně udělat nezvládnu. Dost si mi líbila třeba scénka s jedoucím autem, které zcela evidentně stálo a byla na něj lita voda. Okna byla samozřejmě absolutně zamlžená, aby někdo náhodou nenabral podezření na něco, co bylo stejně zřejmé - tedy to, že auto stálo. Takových taškařic je snímek plný. Absolutním filmařským vrcholem snímku je závěr, ve kterém hlavní borec neudělá nic menšího, že pozorujíc žraloka, u kterého asi minutu vidí kam letí, v poslední vteřině tedy nastartuje na brnk motorovou pilu a dvoumetrovým skokem mu skočí do tlamy. Člověka asi nepřekvapí, že to samozřejmě frajer přežije, ale asi jen málokdo by čekal, že ze žraloka vyleze i jedna slečna, kterou žralok sežral dříve. Samozřejmě živá a zdravá. Městem v tu dobu poletovaly stovky tisíc žraloků. Tomu se říká náhoda! Opravdu, dlouho jsem neviděl tak krásný, strašidelný a napínavý horor a určitě si nenechám ujít pokračování! ()

swamp odpad!

"There are sharks flooding the streets. And now there is one swimming in your pool." A brzy to může být i váš bazén! Ultimátní jízda, po které si budete přát, aby z nebe padaly jen trakaře. ;) ()

Bachy odpad!

Kdyby byl celý film tak zatraceně epický jako poslední půl hodina, tak je to kult všech kultů a jdu to všem nacpat do hlav. Nicméně bohužel to téměř celou hodinu nefunguje a je to jen nuda a pak podle mne Asylum neplní svůj účel. Jasně, je tam žralok v bazénu, odpadní rouře, obýváku. Ale dobře...asi si jen připravovali půdu pro závěrečných 20 minut, protože ty jsou tak maximálně monstrózní! Těžko těžko hodnotit. První hodina za odpad!, protože je nudná nuda, zbytek za odpad!, protože je to nejlepší závěrečná bitva a epické finále, jaké jste kdy viděli. Safra, mohl jsem to k smrti milovat, kéž by tempo drželo celý film. ()

hammer_head odpad!

Tak tohle je fakt síla. Na filmy ze studia Asylum se člověk musí dívat s nadhledem, jinak to snad ani nejde, ale co je moc to je moc. Nenapadá mě vůbec nic, proč bych měl dát aspon jednu hvězdu. Jediný klad, který jde tomuto filmu přisoudit je, že ho můžete dát jako dárek nějaké osobě, kterou moc nemusíte nebo spíš, kterou nesnášíte. Díky této kravině budete mít dárkové formality za sebou a ještě vás potěší, že ten dotyčný ztratí 86 minut svého dosavadního zbytečného života. ()

Chrustyn odpad!

Co k tomu dodat. To, že to je sračka naznačuje už pouhý fakt, že se jedná o další dílo známé společnosti Asylum, název filmu i jeho samotná zápletka, která je tak absurdní, až je vlastně zajímavá. Při sledování už pak nezbývá než nevěřícně zírat na příšerné triky, ještě horší herecké výkony a vlastně i drzost nebo snad odvahu tvůrců, kteří vše myslí smrtelně vážně. Přesto, že jsem dal "odpad!", film má jedno plus...něco takového jste ještě neviděli a nikdy neuvidíte (možná tedy v druhém díle). ()

Cabal odpad!

5 hvězd nebo odpad, je to jedno. Prvotřídní trash, který je koukatelný pouze v dobré společnosti a minim. jedním promile v krvi. ()

honajz odpad!

Jako pardon, ale míra mé tolerance skončila ve chvíli, kdy se jim žraloci snažili prokousat do auta přes podvozek. Logiku a nějaké technické a vědecké detaily tady nikdo neřeší, ale přece jen by mne zajímalo, jak žraloci žrali lidi bez kousání a natrávení, a jak se dá přežít pád v žraločím břiše, protože to už přece jen přesáhlo hranice, kdy se člověk tou debilitou ještě mohl bavit. Asi to bylo míněno jako legrace, ale to by se to nesmělo tvářit tak seriózně. ()

Morholt odpad!

Těmhle asylumáckejm věcem se buď musí dát plnej počet, nebo odpad. Jinak to snad ani nejde. Sharknado považuji za asi největší žraločí úlet s řadou neskutečnejch scén. Produkci se navíc podařilo ulovit dvě dávno zašlý hvězdičky, Iana Zieringa a Taru Reid, kteří tomu všemu ještě dodávají na absurnosti. Největší WTF scéna je asi ta, kdy žraloci obklíčí vrtulník a Ziering je ze země sestřeluje pistolí. To jsem myslel, že chcípnu. Dvojku si rozhodně nenechám ujít. :D ()

ledzepfan odpad!

Stáhnul jsem si to jako "výbornou zábavu na deštivé odpoledne" a ve výsledku jsem rád, že jsem si nezavolal sanitku. Pro tohle prostě neexistuje jakákoliv omluva! Nežeru kecy o snaze natočit co největší demenci, která bude bavit lidi svou absurdní a nadsazenou hloupostí. Tohle je na férovku nebezpečné pro lidské duševní zdraví a vnitřní rovnováhu. Podobné projekty snižují laťku tak hluboko, že už jí ani velký J.Cameron nenajde. Do toho mi během filmu pořád vyskakovalo tv upozornění, že po tomhle "klenotu" bude následovat "útok dvouhlavého žraloka" a já věřím, že po tomhle kombu získala vláda USA statisíce dálkově ovládaných robotů bez vůle.... Mě zaskočí máloco, ale u tohodle jsem si zakrýval zděšením oči.... Absolutní dno žabích sraček! ()

baribal odpad!

Je mi líto, ale na pět to prostě neni. Ve své hlouposti naprosto geniální..// PS: "žranádo" v mém žebříčku překonalo "žrabotnici". ()

katasta odpad!

Tohle je prostě gól... Naštěstí to není strašné v tom, že by to byla taková nuda, že byste si během filmu stihli okousat nehty u všech prstů na rukou i nohou... strašné je to ve všem ostatním. Je to ale taková ptákovina, že je to nakonec docela zábava, když to člověk vezme s nadhledem. Víc než odpad si to ale stejně nezaslouží :-) ()

grogodil odpad!

To nevymyslíš, to sú drogy...teda aspoň nech mi nikto nehovorí, že za týmto je niekto s čistou makovicou. Ako chápem vznik väčšiny asylumáckych mockbusterov, ktoré zarobia na ľudskej nevšímavosti, ale akým zázrakom dokážu zarobiť na seba tieto blbosti, čo si človek nemá šancu s ničím iným pomýliť a u ktorého je už z plagátu a názvu jasné, že pojde pri sledovaní o číry masochizmus, to mi hlava nebere. Takže objektívne je to zase číre šialenstvo, triezvymi a fungujúcimi očami nepozerateľný bodrel bez zmyslu, s efektami, ktoré tromfne mobilná aplikácia, woodovsky mrdlým strihom, ktorý lepí k sebe úplne nenadväzujúce scény a ochotnícky kriploidnými výkonmi.... no na druhej strane, po niekoľkotýždňovom odhodlávaní sa a s flaškou vína, som sa bavil náramne a prekvapivo to šlo aj bez rýchloposuvu. Ono to totiž každou minútou dáva slovu brak šialenejší rozmer a finále je vo svojej dementnosti nezabudnuteľné a jedno oko neostane suché, to garantujem. Každopádne, je to tak ťažkotonážny odpad, že ani oprávnená nálepka "najzábavnejší film roku" to z tak hlbokého filmového dna nevytiahne. P.S: Chápem, prečo tie záverečné titulky bežali tak rýchlo. Tiež by som sa hanbil, byť pod týmto podpísaný :-) ()

Trevor odpad!

Zúfalstvo.K tomu, aby to človek hodnotil pozitívne, musí mať výnimočne dobrú fantáziu.Pretože tento film sa snaží pôsobiť seriózne, klasická zápletka katastrofických filmov s rodinkou, ktorá sa rozišla aby sa opäť vďaka prírodnej katastrofe spojila.Ak by bol film poňatý ako komédia, musel by byť vtipný aspoň v niektorých momentoch, to sa mu však vôbec nedarí.Špeciálne efekty sú zúfalstvom, pretože tri tornáda na pozadí slnečného LA a drôty elektrického vedenia, ktoré sa nezakolíšu či 2000 litrový bazén, ktorý exploduje po tom, ako doňho chlapík naleje 25 litrov benzínu inak ako zúfalstvo označiť nemožno.Sig Sauer likvidujúci žralokov lietajúcich vo výške niekoľkých desiatok metrov či helikoptéra, ktorá sa vznáša pár metrov od víru tornáda bez zakolísania iba doplnia to, čo je zrejmé po úvodných desiatich minútach tohto filmu.To, že nemal byť natočený.Neuveriteľne nezvládnutý pokus napodobniť Piraňu 3D či iné katastrofické hororové komédie.Pôvodne som mal v úmysle udeliť filmu jednu hviezdičku za vhodne vložené zábery skutočných živelných pohrôm, avšak scéna so školským autobusom ma presvedčila o tom, že toto má hodnotu presne 0%. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz