Do opusteného domu sa nasťahuje Courtney Collinsová so svojimi dvojčatami, deväťročnými synmi Dylanom a Zachom. Skoro však prídu na to, že nie sú v tomto dome sami. Na scénu krvavého príbehu sa vracia stará premietačka a filmy, kamera, duše detí, zavraždené rodiny využité ako obeť niekomu alebo niečomu... Malý Dylan sa mení, správa sa stále záhadnejšie a zdá sa, že je pod vplyvom divných síl. Bagulova chvíľa sa blíži. Je nejaká nádej zastaviť krvavý rituál? Je opustený dom , alebo kostol dostatočnou ochrannou? Alebo je to skôr pasca? Nájde sa pomoc? (Barracuda Movie)

Scraffy

Bohužiaľ sa tu už vytráca atmosféra z jednotky. Pretože tu už všetko o hlavnom vrahovi vieme, kedže nám to všetko povedali ešte v jednotke. Avšak sa aj tu nájdu nejaké nové scény, ktoré stoja za to. Najlepšia scéna z filmu je určite, keď na zemi v kostole ležia ľudia a na bruchu majú uväznené myši. Tie myši sa musia doslova prehrýzať von na slobodu, kedže ich ohrožuje oheň, ktorý bol nad ne podaný. Táto scéna bola skutočne hrôzostrašná a dostala ma. Inak ale takéto scény sa už v celom filme viac neopakovali a preto sa z neho vytratila tá šťava z prvého dielu. Z pokračovania Sinistera sa stal už len priemerný horor. Škoda. ()

Milda003

No.. po shlédnutí jedničky jsem měl obavy o čem by vlastně dvojka mohla být. Obava byla oprávněná. Myšlenka byla celkem zajímavá - pohled do zákulisí "posedlých" dětí byl sice poučný, ale celkový dojem mám rozporuplný. Neherci děti vypadaly že neumí do pěti počítat a neumí dát dohromady větu. ()

Met... odpad!

Příšerný... Člověk má strach z jediného, že ty stupidní dialogy, trapné herecké výkony a amatérsky sestříhané lekačky nikdy neskončí! Nápad s děsivými dětmi už taky není zrovna originální . Vyloženě vyhozené prachy za kino, jestli na to chcete jít jen kvůli tomu, že jednička byla dobrá. ()

Vrzalik

O poznání horší díl než byla jednička. Nemůžu si pomoci, ta měla lepší scénář, spisovatele jako hlavní postavu, se kterou jsem se dokázal lépe sžít a také lepší závěř či pointu. Dvojka je ve všech ohledech horší. Do kina na to nechoďte. ()

Agneszka

I když pominu fakt, že se vůbec nedrželi původní myšlenky. Tak videa nepůsobí nijak moc děsivě jako v prvním díle. A závěrem to celé zabili. Nezlobte se na mě, ale jak může bývalý zástupce šerifa, dospělá ženská a malý kluk utíkat před jedním malým klukem se srpem?! Tohle mi mozek nepobírá... A že malé dítě máchne srpem a usekne 2 prsty? Asi mi chybí nadhled. Ale ani jako béčko by to u mě neobstálo... ()

nK_!

Oproti luxusnímu prvnímu dílu hodně slabé. SInister 2 je názorná ukázka toho, jak se skvělý námět dá během sedmadevadesáti nastavených minut totálně zmrvit. Na plátně se toho moc neděje, vraždy nejsou až na jednu výjimku ani děsivé, herci (mimo těch dětských, ti jsou překvapivě slušní) nezajímaví, nudní a nepříjemní (James Ransone). Bubák Bughuul spíš jen tak postává a blbě čumí, než aby děsil. Velké zklamání. ()

petrik11

Lepšie ako jednotka, to určite, dokonca to malo aj nejakú dejovú linku. Postavy zahrané dobre. Ale inak a ako nápad hlúposť, zbytočná brutalita. ()

lusa

Zas až taký prieser to nebol. Vystavané na samúčelných ľakačkách, no už bez ťaživej atmosféry jedničky, sympaticky herecky poskladané. Slabšie 3*. ()

vieriX

Kvality a napětí jedničky to holt nedosáhlo protože koncept a hororové napětí bylo unikátní i herecké obsazení mnohem lepši prostě je to úděl druhý dílů, které se točí jenom pro zisk. Ale něco dobrého se tu najít dá a když přimhouříte oči i průměru to dosáhne. ()

XXXXXXXX odpad!

Jeho jméno je Bulgur a je to Bulhar. Jeho pomocníky jsou infantilní děcko s xichtem vyváleným v mouce a laciná napodobenina Luciuse. Jeho cílem je natočit pouze další otřepaný příspěvek do camera footage žánru. Jeho prostředky jsou tiché dialogy a zvuk zesílený o 200%, aby si teda byl jistý, že se zaručeně leknete, když to scénárista zamýšlel. Jít na tuhle sračku do kina, okamžitě po skončení stopáže požaduji vrácení peněz a patřičnou náhradu intelektuální újmy. Žánr hororu by se už jednou pro vždy měl oprostit od tendence, točit laciné pokračování jenom proto, aby se zaplatilo natáčení samotné... ()

Daertelon

Mnohem horší druhý díl Sinistera nás zavede po toulkách se zástupcem nebo tak nějak. Zápletka filmu není nic moc, některé pasáže vyzařují do očí bijící trapnost výpravy, scénářů a hereckých výkonů. Po fenomenální jedničce jsem se na pokračování těšil jako malý Jarda, ale bohužel jsem byl zklamán patokem. Starověký démon, jehož vzhled nejspíš navrhli Kisáci, nám tu je podsouván až pod čichové ústrojí naprosto nepochopitelně často, na rozdíl od předchozího dílu, kde se nám zježí chlupy, když ho taky jednou za celý film uvidíme. Hlavní protagonista je naprosto necharismatický a člověk s ním už jen pro jeho vypatlaný obličej nedokáže soucítit. Celé to končí po vzoru Cesmíndřeva šťastně, což byla věc, která mi u jedničky v žádném případě nechyběla. Co jsem ohodnotil velmi kladně i u jedničky, je skvělé ozvučení a u dvojky s tím opět nebudu váhat. Zvukové efekty navozují příjemně nepříjemnou atmosféru, ale samozřejmě je to s prvním dílem nesrovnatelné. Přesto všechno je tu ale jisté napětí, které filmu spolu s tím ozvučením dávají dvě hvězdy a 36%. ()

lucka603

Po prvním dílu jsem očekávala poměrně hodně, protože jednička s Ethanem Hawkem byla jedním z nejlepších hororů v poslední době. Dvojka se sice prvním dílem inspirovala, ale nemá s ní přesto mnoho společného – snad jen nápad „s natáčením hororových videí“. Herecké výkony nejsou nic extra, je fakt, že jim moc nepomohl ani scénář, který tedy taky rozhodně nepatří mezi scénáristický skvost. Pár děsivých scén a jakéstakés napětí občas divák ale pocítí, takže nakonec je to takový hororový průměr. ()

Takein19

První díl byl alespoň překvapivý, ale co se týče dvojky opravdu nemám slov. Můžu být jen ráda, že jsem na to nešla do kina jak jsem měla původně v plánu. Co se týče záběrů vražd ty byl jako v první díle opravdu hnusné. Ale jinak prvotřídní nuda. Během filmu jsem si hrála i s telefonem, takže opravdu nic moc. Předvídatelné a už téměř na začátku filmu je vám jasné jak to vlastně dopadne. ()

hanzyn

Pokračování mnou velmi oblíbeného hororu Sinister. Bohužel jsem ho viděl. Tehle film má jenom jeden nepatrný problém. Je to pokračování ničeho, čili tzv. "nastavovaná kaše". Tvůrci nepřicházejí vůbec s ničím novým a snaží se vytřískat peníze z poměrně úspěšného prvního dílu. Pokud se někdo pustí do natáčení pokračování čehokoliv, nelze nesrovnávat - herecké obsazení a výkony horší, scénář témeř totožný, režije opravdu mizerná. Fajnšmekrům hororů jako jsem já doporučuji: Pusťte si raději první díl. 45% ()

HaniRM

Podle mě si zaslouží víc jak 2* .. ano, jednička byla lepší,.. Dvojka je ale pořád dost napínavá, má dostatek lekaček ... Určitě bude patřit k hororům, u kterého se za nějaký čas budu ráda bát znova .. ()