Potomek slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu. Když se však vydá na cestu, za zády se mu náhle objeví zakeřní konkurenti. (Falcon)

TOPmoovie

je to dobre natocene, pozera sa to dobre. par absurdnych scen sa da prezit . nerieste tu  ludi co to beru ako film  cerpajuci z pocitacovej hry . fakt super na jedno,  prve pozretie. ()

Destoroyah

Čakal som niečo horšie ale toto bola za mňa bomba. Hru som síce nehral ale film sa mi veľmi páčil. Máme tu aj špičkové obsadenie hercov a podľa mňa sa tam Tom Holland hodil. Akcie je tam dosť a vyvrcholenie filmu bolo naozaj super. Humor tam bol a páčilo sa mi spracovanie. Mám rád dobrodružné filmy a tento sa podaril. Moderná honba za pokladom. HODNOTENIE: 7/10 ()

AmunRa

Generický akční film ve stylu Indiana Jonese, kterému nesahá po paty. Loni se objevil film Red Notice na podobné téma a sklidil spíše kritiku, ale trojka Dwayne Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot je o míle dopředu před Tomem Hollandem, Markem Wahlbergem a Sophií Ali, kteří akční blockbuster prostě neutáhnou. Možná je to špatnou režií, možná samotnými herci, ale je to tak. Na filmu není nic vyloženě špatně, ale měsíc po shlédnutí si jen slabě vybavuji některé scény a to je prostě špatně. Další slabý film podle slavné herní značky. ()

Chicharron

Asi nejsem cílová skupina, protože jsem uprostřed filmu usnul...nudou, ale před koncem filmu jsem zjistil, že jsem se zase dostal v pohodě do "děje" a zdárně to dokoukal až do konce... To si autoři filmu fakt usmysleli, že Megallanovy lodi nezpráchnivěly na troud a vydržely na filipínském ostrůvku až do dnešních dní zvláště, když na Filipínách žije šášeň lodní, která rozvrtala nejeden dřevěný koráb? Asi vlhký sen všech hledačů pokladů. BTW Megallan zhynul bídnou smrtí, když přijel na ostrov Mactan dát lekci vzpurným filipínským divochům, kteří odmítali vyznávat jediného boha vševědoucího... Jenže válečníci náčelníka Lapu Lapu (má na Mactanu obří sochu) střelili Megallana otrávenou šipkou z foukačky do nohy a pak navíc dostal válečnou palicí do kebule. Ostatní španělští žoldáci jej ještě odtáhli zpět na loď a potupně prchli z Mactanu, ale Megallan podlehl zraněním a na téma, co se stalo s nakradeným zlatem, se pokouší spekulovat film, ale dělá to tak hloupým způsobem, že se na to nedá koukat... ()

Trageeed

Miloučké a blboučké, ale příjemné lítání po světě... A taky jsem se pořádně zatlemil, když z Banderase nic nevyteklo, aby byla přístupnost...:-D ()

matous20063

Na tenhle film jsi vzpomenete v půl jedenáctý večer, když jsou vaši friends offline a vy se doma nudíte. A jako na zabití nudy je ok, film má dostatek akce na kterou se dá dívat. Příběhem je to teda extrémní klišé. Takže film stojí jen na akčních scénách. Holand mi do role Nathana vůbec nehodí, ale to je asi jen můj pohled. Film dokáže zabít nudu ale nějaký extra snímek to fakt není. 70% ()

Bogrant

Čo hovorí denník? Že Uncharted je ďalšia videoherná adaptácia bez hrateľnosti či poriadnej akcie, ktorá poteší maximálne gamblerov a i to nie s určitosťou. Chaoticky nudné pátranie po poklade, ktoré takmer v ničom nefunguje ani ako obyčajná jednohubka. Chémia medzi Hollandom a Wahlbergom nulová, scéna s lietadlom je ešte väčšia fyzikálna kravina než tá v Rýchlo a zbesilo 7 a Fleischer tu za dve hodiny nedokázal s krížom to, čo Spielberg stihol v 10-minútovom openingu Poslednej výpravy. ()

vladi3

S hrou to ma pramalo spolocne, ale ked vypnete mozog, je to v poho oddychovka… Mlady je cool a stary tiez. A mlatia dam zenske akoby ani nebolo obdobie progresivnych tlaceniek… ()

Jaroslaw

5/10 Tom Holland jako Drake si to zde užívá a věřil jsem mu jeho postavu avšak škoda bezcharaterního Marka Wahlberga,který jako postava i Drakův parták selhává ve všech ohledech,nemluvě o trapné smrti záporáka (Banderas byl cool),který měl alespon motivaci,ale ne tvůrci se ho zbaví a je vystřídán nezajímavou ženskou postavou.Na druhou stranu pořád se něco děje,lokace střídá lokaci a dobrodružný feeling také fungoval,takže ano nenudil jsem se,avšak po těch letech příprav a úprav by člověk čekal něco více než jen fajn dobrodružný průměr. ()

zekon

To co funguje skvěle ve hře tady vůbec nefunguje a je otřesné. Vycuclo to všechny možné trháky na podkladu akční hry a výsledek je špatný. A dojebat hlavní postavy........to už asi chce odvahu v neznalosti. ()

CheeseFigure

Zábavná popcornová jednohubka. Čo viac čakať od adaptácie hry (ktorú som, priznám sa, nehral)? Herci sympatickí, akcia nezapamätateľná. Klasický film o hľadaní pokladu. V tomto žánri stále ostáva kráľom Indiana Jones. Čo ale neznamená, že by som si nedal Uncharted 2. ()

Venom

Tento film sa dá hodnotiť z dvoch pohľadov. Z pohľadu klasického diváka ktorý Uncharted nikdy nehrál a z pohľadu fanúšika Uncharted hier. Keďže ja patrím do tej druhej kategórie, čiže Uncharted hry zbožňujem tak bohužiaľ musím povedať, že tento film sa nepodaril. Postavy ako Nathan Drake a Victor Sullivan sa absolútne nezhodujú s ich hernými charaktermi. V tomto filme sa správajú úplne inak ako v hrách, čo mňa strašne mrzí. Lebo aj bohužiaľ chémia medzi nimi vo filme bola zlá. Môžem jedine povedať že Chloé bola asi tá najlepšia postava z filmu a zhodovala sa s jej hernou predlohou. Ešte tie bojové scény až do finále filmu boli v pohode. Vo finále boli strašné a vlastne celé finále bolo úplne zlé. A ďalej napríklad také CGI bolo hrozné, záporák filmu úplne zlý a riešenie všelijakých hádaniek bolo fakt na plač. Veď to bolo na Uncharted vždy tak super že tie hádanky boli perfektne vymyslené a zábavné a tu proste skoro žiadne nie sú a aj keď tam nejaká je tak je úplne primitívna a blbá. No a to že nám v traileru vyspoilerovaly potitulkovú scénu, tak to ja už fakt nechápem aké je Sony zúfalé. Keby mám tento film hodnotiť z pohľadu bežného diváka tak je to určite nadpriemerný film ale bohužiaľ pre mňa a ostatných fanúšikov Uncharted hier určite obrovské sklamanie roka. ()

Qer

Uncharted by ani nakonec nebyla tak špatná podívaná, kdyby se jmenovala úplně jinak a neměla by s legendární a geniální herní předlohou nic společného. Je to jakýsi maglajs pospojovaný ze všech čtyř hlavních dílů videoher, který naprosto nepochopitelně posouvá charaktery postav do úplnejch sraček. Holland se na roli Nathana Drakea nehodí, Walhberg se na roli Sullyho nehodí, chemie mezi oběma protagonisty je totálně chladná bez reakce, scénář skáče z jednoho místa na druhé aniž by byl poháněn nějakými přesvědčivými motivacemi atd. Ale abych nebyl úplně nespravedlivej, tak jako jednohubkový mozkový výplach to špatné nebylo a celkem dobře se kouká na různé exotické scenérie (i exotické herečky). Tlustý popcorňáci si asi užijou i plejádu více či méně špatných hlášek, ale komu bylo (alespoň mentálně) víc než 12 let, ten se za roztržitýho Hollanda prostě musí stydět. A co hudba? Tu už si nepamatuju 10 minut po skončení. Horší tři hvězdy za to, že mezi videoherními adaptacemi se jedná o lepší průměr. ()

Rimmerák

Měl jsem trochu strach z obsazení Hollanda a byl jsem nadšený z obsazení Wahlberga. Výsledný pocit jsem měl ale opačný. Holland mladého začínajícího "lovce ztracených pokladů" Nathana zahrál obstojně a postava byla napsána celkem věrně.. kdežto Sully jako nesympatický, velmi sobecký zloděj se mi nelíbil, asi to ale tak úplně není vina Wahlberga. Pokud se dočkáme pokračování, snad bude Sully chováním a vlastnostmi více podobný herní předloze. Herní ságu Uncharted mám projetou všechny díly minimálně dvakrát, včetně The Lost Legacy a tady by bylo srovnání značně v neprospěch filmu... ale bavil jsem se celé skoro dvě hodiny, tak si toto srovnání odpustím. ()

Mufinek_16

Děkuju svému minulému já, které se nakonec rozhodlo, že na Uncharted do kina nepůjde. Nečekala jsem, že Uncharted bude kvalitním filmem, ale myslela jsem si, že to bude alespoň taková oddechovka. Jenže bohužel nesplnil ani to. Absolutně zde chybělo nějaké napětí, nedošlo k žádnému překvapení, občas to působilo až trapně. A o "vtipech" ani nemluvě. Bylo to tak hrozné, že ani Wahlberg, ani Holland to nedokázali zachránit. Pokud bude další díl, tak se mu rozhodně vyhnu. ()

Carlito1

Jako akčňák dobrý, ale jako adaptace to stagnuje v hodně místech. Tom Holland by byl docela dobrá volba pro nějaké origin story Nathana Drakea, na což si to ze začátku snaží hrát. Pak to ale zkomolí do sebe několik příběhových linií z budoucích dílů, kdy už je Tom Holland na Drakea prostě moc mladý. Wahlberg jako Sully mi moc teda nesedl a Sophia Ali jako Chloe nebyla úplně nejhorší. Co se týče záporáka, jsem rád, že aspoň dostal prostor nějaký špatňák, co se neukázal ve hrách a snažili se vymyslet něco svýho. Přes to všechno je to docela slátanina Uncharted příběhu z více dílů, kromě toho prvního, což mi přijde strašně bezhlavé. A Elena Fisher by měla být v příběhu od začátku. Kde sakra je? ()

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

28.01.2023

Herním adaptacím se po letech nezdarů a posměchu začíná mimořádně dařit. Sony slaví úspěch s Uncharted nebo The Last of Us, Netflix zase s Arcane podle světa League of Legends, no a Amazon teď zkusí… (viac)

Banderas by rád natočil třetího Zorra

Banderas by rád natočil třetího Zorra

28.11.2022

Hvězdy herního The Last of Us součástí seriálu

Hvězdy herního The Last of Us součástí seriálu

10.06.2022

Fanoušci herní série The Last of Us včera díky akci Summer Game Fest obdrželi celou řadu skvělých zpráv. Tou první je, že se první díl dočká nové přepracované a definitivní edice s lepší grafikou a… (viac)