Insidious

• Česko Zákeřný (viac)

Když se rodina přestěhuje do nového domu, začnou se dít podivné věci. Zjevují se zde děsivé postavy a je slyšet šepot. Situace vygraduje ve chvíli, kdy se jeden ze synů neprobudí. Lékaři příčinu jeho kómatu nedokážou vysvětlit... (TV Prima)

Skoveta

Duchařiny se mi líbí. The indisious má skvěle budovanou atmosféru, výbornou hudbu a herecké výkony. Představitelku hlavní role Rose Byrne mám moc ráda.Škoda jen té páté hvězdy. K dokonalosti tomu chybí buď jiný konec anebo druhý díl. Filmy s otevřeným koncem působí nedomyšleně. ()

Kuubiisek

Když řeknu, že tenhle snímek zaslouženě vyhrál anketu o nejlepší horror roku 2011, bude to stačit? Po dlouhé době konečně film, který splnil svůj účel. Možná to bylo i tím, že jsem se na tento horror díval sama po půlnoci :o). Co se hereckého obsazení týče – vybrali dobře. Konec filmu mne příjemně překvapil, ačkoliv jsem hrdinům držel palce, aby vše dobře dopadlo. James Wan nezklamal a natočil mrazivé dílko, které stojí za to. 90% ()

metalbiker

Zvlastny, tak trochu "burtonovsky" divny, ale zaujimavy a prekvapivo celkom desivy horor, nakolko som sa od cias kruhu pri horore poriadne nebal. Pacil sa mi soundtrack aj herecke vykony, okrem hl. muzskej postavy. Nepacil sa mi ustredny transcendentny zaporak (ale prostredie a zvysne postavy boli super) a zaver, ktory mi prisiel trochu nedotiahnuty. ()

el.maniac

Celkem slušný hororový zážitek,ale i přesto mám pár připomínek.Za prvé tam bylo podle mě málo takových těch dechberoucích scénekpři kterých opravdu trnete hrůzou.Byli tam,ale čekal bych jich víc.Za druhé ta komediální vložka v podobě synáčků,připomínajících Krotitelé duchů-ty byli vážně pasé a do filmu se absolutně nehodily a ani to jejich ,,nádobíčko,, ne.A za třetí bych přidal na scéně,kdy se Dantnův otec Josh rube s tím ďáblem s červenym obličejem.To byla celkem slušná maska,ale byla ve filmu málo zviditelněná.Na druhou stranu skoro na konci filmu,kdy Danton běží co by v astrálním světě do svého pokoje a tenhle satanáš je mu v patách a leze po zdi,tak to se mi opravdu líbilo.Film hodnotím třemi hvězdami.(70%) ()

m13l

Jeden z najintenzívnejších hororov čo som videl - keď vynechám, že som si dvakrát zdriemol, tak najhroznejším pocitom, ktorý som prežíval bolo, že film stále ide a ešte nie je koniec. Nakoniec som sa však dožil konca, film rýchlo zobral a s pocitom dobre vykonanej práce ho odstránil z domácnosti. Doteraz ma však máta vedomie, že niekto vynakladá peniaze na takéto neskutočné debiliny... Jedna hviezda za prijateľnú prvú polovicu.. ()

Bleis

Nepatrím k ľuďom čo by na filmoch vyslovene hľadali niečo, čo by na nich skritizovali, ale tu si to jednoducho neodpustím a skritizujem masky. Keď prvýkrát ukázali načerveno namaľovanú tvár herca, ktorý vo filme stvárňoval démona, tak prvé čo ma napadlo bolo, že vyzerá ako „Lord Sith“ z Hviezdnych vojen. V tom momente sa pre mňa celé čaro tohto hororu stratilo. Inak to bol celkom fajn film na príjemne strávený večer. ()

Gafro007

ČÍM začít? DÍLO SATANA.! Jsem dospělej člověk....horor dávám levou zadní...taady...jsem se.....zkráceně POSRAL. když si na to i po roce vzpomenu a vyprávím si to s někým kdo to viděl taky máme všichni husí kůži...neuvěřitelně děsivé..(ikdyž s pomalým začátkem)...viděl jsem to jednou a bojím se podívat znova..měl jsem z toho několik- týdenní trauma. Žádné ohrané lekačky....doporučuji každému, kdo se chce opravdu posrat.....nejlépe večer zavřenej...zhasnutá světla.... nedoporučuji nikomu kdo má rád svuj pohodovej život. ()

hunger.games

Naprosto skvělé! Grave a paranormal ale i další ostatní horrory o něčem takovém se můžou jít vycpat! Todle je snímek kterej má neskutečně skvělou duchařskou atmosfěru, po celou dobu toho filmu máte napjatý pocit který vám vydrží až do konce. Tendle film nepotřebuje nějaký hloupí lekací scény, protože je geniální. ()

pokerdragon1

Moderní duchařina.Dobrý lekačky,výborná zápletka a parádní konec.Konečná scéna mě dostala.Jeden z nejlepších duchařských filmů, který sem viděl.10/10 ()

VVee69

Vymeňte posledných 20 minút a bude to top horor. Na konci mi to už prišlo zbytočne prehnané a pravdu povediac trochu smiešne. Inak super. ()

oli1va

Atmosféra hutná, až mě to pěchovalo gatě. Minimálně první půle. Nicméně jsem se nemohl zbavit pocitu televizního snímku a ten konec jsem už jen odpočítával. Kdyby se to takhle nezvrtlo, tak to byl velice slušný horor. ()

flegmos

Poctivo pripravena atmosfera od sameho zaciatku. Nervy drasajuce vysoke huslove slaky. Presvedcivi herci. Paci sa mi pointa okolo ktorej je cely pribeh vystavany a to schopnost duse "cestovat" co niektore kultury este dodnes uznavaju. Dej v mnohych miestach bol predvidatelny co v nabitej atmosfere nepovazujem vobec za skodu prave naopak mne dovolil pokojne dychat. Pozerat sam uprostred noci odporucam len silnym a vycvicenym povaham. Inak musim povedat ze majstrovsky filmik. Odporucam. ()

Hororoví mistři spojí síly

Hororoví mistři spojí síly

19.11.2022

Páté Insidious zná režiséra

Páté Insidious zná režiséra

29.10.2020

Protože hororových zpráv v období Halloweenu není nikdy dost, přichází i jedna pro fanoušky duchařských filmů. Studio Blumhouse dnes oznámilo, kdo bude režírovat pátý snímek v sérii Insidious. A… (viac)

Blum, Wan a vražedná panenka

Blum, Wan a vražedná panenka

19.07.2018

James Wan (Saw, Aquaman, V zajetí démonů) už má s filmy o děsivých panenkách nějaké ty zkušenosti. Jak se tak zdá, pořád jej tohle téma ale neomrzelo, čerstvě totiž oznámil spolupráci na novém hororu… (viac)

Spawn míří na velké plátno

Spawn míří na velké plátno

22.07.2017

Comicsový tvůrce Todd McFarlane konečně oznámil nový celovečerák se Spawnem. Kultovní démonický antihrdina byl v kinech už v roce 1997, drsný eRkový reboot se tedy rozjíždí přesně 20 let po prvním… (viac)