Walking Dead

• Česko Živí mrtví (viac)
USA, (2010–2022), 134 h 18 min (Minutáž: 40–67 min)

Tvorcovia:

Frank Darabont

Réžia:

Frank Darabont, Ernest R. Dickerson, Greg Nicotero, Michelle MacLaren (viac)

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (viac)

Recenzie používateľa AllShallFall k tomuto seriálu (39)

Walking Dead (2010)

Seriálový fanoušek úplně nejsem, ale zde jsem se malem posral blahem. Miluju post apokalyptické příběhy. Tady je přesně to, co jsem vždycky chtěl. Jsou to sice tisíckrát použití mrtví, zombie, ale zpracované absolutně geniálně. Připomíná mi to staré dobré časy hraní Left 4 dead 2 a World War Z. Občas seriál má slabé chvilky. Někdy si říkáte, že jsou ty díly až zbytečné. Ale to je snad v každé sérii. Nicméně jsem ohromen. Absolutně mě to pohltilo. 100% ()

Season 1 (2010) (S01)

Úvodní série úplně špičková. Obzvláště její zakončení. Velmi hutná atmosféra. ()

Staré dobré časy (2010) (S01E01)

První setkání s tolik populárním seriálem a musím říct, že dojmy jsou velice pozitivní. Ta post apokalyptická atmosféra mi kurva vyhovuje! ()

Pach krve (2010) (S01E02)

No brutální díl. ()

Cesta do neznáma (2011) (S02E01)

Díl dobrý, ale za ten debilní proslov blbý blonďatý kundy prostě dávám 1 dolů. Prostě klasika. Kunda má vždycky pravdu a chlap je debil i když se snaží. Že vůbec takový hle sračky musí se tahat do takového děje, kde jde o přežití. To mě prostě nasralo. Blbka. ()

Jeden rozhněvaný muž (2012) (S02E11)

Nabírá to neskutečně na obrátkách. Dějí se věci, které mě nenechávají chladným. Přicházejí děsivá rozhodnutí. Tento díl byl smutný a jeho závěr mrazivý. ()

To lepší v nás (2012) (S02E12)

Shane je mrtev. Takový vývoj jsem skutečně nečekal. Aneb, jak se z nejlepšího přítele stane největší zmrd. ()

Season 3 (2012) (S03)

S určitostí můžu říct, že tento příběh ve me zanechává skutečně velkou stopu. Rozuzlení této série mě vzalo za srdce. ()

Skrytý vrah (2012) (S03E04)

S každým dílem větší a větší brutalita. Příběh, co úplně vyráží dech. ()

Season 4 (2013) (S04)

Je to vůbec možné? Stale 100% napětí! ()

Zašlo to priďaleko (2013) (S04E08)

Díl za dílem mě nepřestává udivovat vývojem událostí. Opět jeden z dílů, který mě posadil na prdel. ()

Coda (2014) (S05E08)

Vždycky přijde nějaký díl, co doslova udělá jizvu na srdci. Hrozně to bolí se na to dívat. Ne jednomu je z toho smutno. Příběh je stále obrovský a plný emocí. ()

Kus cesty (2014) (S05E11)

Prostě vynikající seriál, ale prostě oni ty do toho musí nastat buzny. Nevím co si o tom myslet. ()

Vďaka (2015) (S06E03)

Glenn to neeeeeeee 😭😭😭😭😭😭 ()

Posledný deň na Zemi (2015) (S06E16)

Finále série, jako každé, přineslo opět kulervoucí a hutnou atmosféru a rovněž nečekaný výsledek. Je mi ouzko, když se vžívám do situace těch lidí, co bych asi dělal já. Přechází mě mráz po zádech. ()

Season 7 (2016) (S07)

Bohužel, absolutně zatím nejhorší série. Negan, úplně zbytečná postava, vsunutá někam, kde si udělal svůj vlastní děj a zombie apokalypsa jde rázem stranou. Ulízlej a vyhublej chcípák, který když mluví, se tam pohupuje jak dement a myslí si, jak děsně není cool. Ze seriálu o mrtvých stane kovbojka. Z Ricka, který vždycky bojoval a vždycky vyvázl, se stane uchcan. Tato série nemusela vůbec být. Až na pár dílů, velké zklamání. ()

Cela (2016) (S07E03)

Poprvé musím snížit, nebo kecání nějakého čuráka Nýgena, co vůbec není vtipnej, ale myslí si to, mě doslova uspává ()

Bez zbraní (2016) (S07E04)

Nuda, nuda a zase nuda. Nechápu, co je na tomhle geniálního. Úplně to sešlo z cesty o mrtvých a nasral se tam nějaký trapný čurák, co se korunoval na vládce a všichni z něho serou magi v kostkách. Ted to bude roztažený jak 100x projetá kunda do celé série a mě už to teď nebaví. ()

Zaspievaj (2016) (S07E07)

Nudný Nýgen dál chodí tou svojí zasraně trapnou houpavou chůzí. Dál plká ty svoje jakože vtipné hlášky. Dál se tato série vyvíjí jako absolutně zbytečná v celém ději. Jde tu o absolutní hovno. Už po tomhle díle mám sto chutí dát celé 7 sérii jeden tučný odpad a přeskočit na další. Nebo poslouchání hoven je ztráta času. Velké zklamání po tak geniálním tempu všech předešlých sérií. ()

Kevin Costner kraluje televizním ratingům

23.07.2022

Živí mrtví se dočkají dalšího spin-offu

Živí mrtví se dočkají dalšího spin-offu

08.03.2022

Dočkáme se Fortnite filmu?

Dočkáme se Fortnite filmu?

12.10.2021