Rickov syn Carl sa chce pomstiť a zabiť Negana. Spolu s Jesusom hľadajú sídlo Spasiteľov. Keď sa v nákladnom aute dostanú do ich tábora, Carl celkom sám zaútočí na Neganových mužov. Jeho čin Neganovi imponuje, chlapec naňho urobil dobrý dojem. Zabijak ho ušetrí a sprevádza po svojom kráľovstve. Carl spozná, ako sa Negan správa k svojim ľuďom a núti ich dodržiavať pravidlá, takže nikto si nedovolí oponovať mu ani sa vzbúriť. Darylovi niekto pod dvermi väzenia nechá odkaz, aby okamžite utiekol, a priloží aj nástroj na otvorenie dverí. (TV JOJ)

Warle

7 sérii zatím jednoznačně táhne Negan a jeho provedení od Jeffrey Dean Morgana, ten si totiž tuhle roli absolutně užívá a na každém záběru je to dost vidět. Škoda, že je AMC docela child friendly a Negan není natolik "fuckovací" jako v komixu. Každopádně zatím jenom on drží tuhle sérii na nějaké slušnější kvalitě. Uvidíme, jak to dopadne dál. ()

Denila

Konečně zase jízda jak má být, takhle má šlapat celá série. Napětí. Atmosféra. Respekt! Negan táhne celou sérii, příběh hlavních postav jde razantně bokem a vůbec to nevadí, spíše to vítáte. Hlavní postavy už prostě nejsou tak poutavé. Rozhovor, který vedl Negan a Carl byl famózní: Tohle tě měl učit tvůj táta. Vůbec by nebylo špátné, kdyby se Carl trošku vzchopil, vzal si příklad (ano i přes to co Negan provedl hl.skupině) a nebyl pořád takový fracek. ()

Necrotongue

Pokud by někdo stále ještě tápal v tom, co je v seriálu největším zlem, já mám v této otázce už dlouho jasno. Je to Rickův pubertální spratek Carl, pokaždé, co se objeví v záběru, cítím jak se mi všechny kontrolky dostávají do červených hodnot. Kdybych měl tu možnost, zabíjel bych ho velmi pomalu, ale nejdřív by sežral ten stupidní klobouk! ()

Najt

Tara objevila amazonky, Abeova bejvalá má náboj, Michonne míří k neganovi a Ježíš sleduje. Daryl uteče. Minimalne 5 postav může zamíchat kartami a neohrožený Negan neohrožený nezůstane. Každopádně ty jeho hlody mě v tu pobavily. Carl je frajer, je prostě statečnej, ale i blbej. Nevím co si myslel. Tohle bude zase bolet. ()

AllShallFall

Nudný Nýgen dál chodí tou svojí zasraně trapnou houpavou chůzí. Dál plká ty svoje jakože vtipné hlášky. Dál se tato série vyvíjí jako absolutně zbytečná v celém ději. Jde tu o absolutní hovno. Už po tomhle díle mám sto chutí dát celé 7 sérii jeden tučný odpad a přeskočit na další. Nebo poslouchání hoven je ztráta času. Velké zklamání po tak geniálním tempu všech předešlých sérií. ()

• Po příchodu do pokoje hodí Negan (Jeffrey Dean Morgan) svůj červený šál na postel. V další scéně ho drží v ruce a hodí ho na gauč. (Duoscop)