V súboji s časom sa Glenn a Michonne snažia doviesť skupinu preživších obyvateľov Alexandrie späť domov. Hradby mesta však musia dosiahnuť skôr, než ich dostihne obrovský dav zombie. Na ceste ich zdržiava mnoho menších agresívnych skupín, ktoré ich neustále napadajú, až sa dostanú do pasce a krvilačné zombie ich celkom obkľúčia. Glenn a Nicholas sa ich snažia odlákať, ale márne. Medzitým Daryl, Sasha a Abraham odlákali hordy zombie od hradieb Alexandrie a odviedli ich preč. Rick chce vyskúšať svoj nový plán, ale prepadnú ho Vlci. Čo bude s jeho skupinou? (TV JOJ)

Necrotongue

Třetí solidní díl v řadě, opět jsem byl spokojen, protože jsem se nenudil, naopak, slušně jsem se bavil, mezi starousedlíky a nově příchozími stále vládne nedůvěra a tvůrci se nebojí občas obětovat i některou z hlavních postav, což mě těší, protože děj tak dostává nový náboj. ()

Rodriguez

Troubení klaksonu odklonilo část mrtváků ze své trasy a ty se vydali směrem k Alexandrii. Rickova skupina se je snaží zastavit v nedalekém městečku. Tam se Glenn s Nicholasem nabídnou, že zapálí dům, aby odvedli jejich pozornost. Jenže velikost odtrženého stáda je opravdu veliká a tak jsou oba zahnáni do úzkých... 90% ()

Najt

Horda, stádo, smrad mrtvejch z kamenolomu, to je hlavní téma šesté série. Už treti díl se je skupina snaží odlákat, zatímco se ostatní vracejí, protože v minulém díle napadla domov skupina hoven. Třetí díl se odehrává ve stejnou dobu jako díl druhý, jen z pohledu druhé "venkovní" skupiny. Tenhle díl byl ještě lepší než předchozí. SPOILER !!!! Několik lidí bylo roztrháno, Rick uvízl v karavanu, Michonne s lidma je uvězněná v obchodě, Glenn se valí na zemi a trhají ho zombie, Daryl s Abem a Sashou odlákavají polovinu hordy, zatímco doma se střílí a ještě se na ně, jako by toho nebylo málo, valí polovina hordy, která se utrhla. Závod s časem a boj o přežití začíná. Dovolím si tvrdit, že takhle drsně a nebezpečně snad ještě žádný díl nekončil. Doslova prekérní situace ()

Loki_Six

"Have you ever had to kill people because they had already killed your friends and were coming for you next? Have you ever done things that made you feel afraid of yourself afterward? Have you ever been covered in so much blood that you didn't know if it was yours or walkers' or your friends'? Huh? Then you don't know." ()