Michonne začína trénovať s ostreľovacou puškou, ale jej muška nestojí za nič. Medzitým do Alexandrie prichádza Neganova banda. Spasitelia chcú odviesť všetky zbrane a posteľné matrace. Keď Negan vďaka zoznamu zbraní zistí, že dva kusy chýbajú, vyhráža sa Olivii smrťou. Rick musí hľadať dve chýbajúce pištole po celom meste, nakoniec ich nájde v Aaronovom dome. Aaron si myslí, že za všetko zlé, čo sa skupine prihodilo, môže len Rick a jeho konanie. Keď sa ďalší deň Michonne vydáva do prírody, nájde v lese spálené matrace z Alexandrie. (TV JOJ)

Najt

Vývoj událostí mě neskutečně štve. Je to až morbidní. Za vše může ten debil a jeho skvadra. Takhle nechutně arogantního sráče je třeba provrtal kulkou. Nevím proč tvůrci vsadili na tuhle postavu. Obdivovat ho momentálně můžou jen blbečci. Mě osobně neskutečně sere a strašně doufám, že jednou šeredně chcípne. Skupina je aktuálně dost v prdeli. Někdo tu psal, že Rick ztratil koule. Nepochopil to. Rick se jenom drží kvůli ostatním, ale Negana by rozpáral stejně tak jako většina diváků. ()

Necrotongue

Čtvrtá epizoda byla pro mě v sedmé sezóně zatím tou nejlepší, takže začínám velmi opatrně doufat, že se série ještě rozjede. Dvě záležitosti mě ale příliš netěší. Fakt mě mrzí, že Negan neumlátil v prvním dílu prudného Carla (alespoň tu ruku, kdyby mu...) a mám trochu obavy, že mi za chvíli začne Negan vadit, protože zatím předvádí stále totéž, a hrozí, že upadne do stereotypu. 3*+ ()

Nick321

Alexandrijci si za tyhle problémy mohli sami. Na to, čím vším si prošli, tak prakticky neplánovali a nebyli připraveni. Nebyli připraveni ani na obchodování s Hilltopem a poslední nájezd Vlků jim jasně ukázal, v jaké situaci se nachází jejich bezpečí, když se tam chlácholí velkou plechovou hradbou, kterou jim přelezli vandráci, svrhli jim nemožnou netaktickou věž přímo do dvora a náklaďákem ji prorazili. Poté, co narazili na Saviory (a nemuseli čekat ani na tuhle konfrontaci) mohli si část zbraní ulít někam stranou, mohli opustit Alexandrii, zanechat ji vypálenou a nepoužitelnou tak jak to Guvernér provedl se svým Woodbury a prostě si hledat nové bydlení dál od Neganova území. Ne. Oni prostě raději pasivně čekají, až jim tam Negan přijede se svojí bandou šikanátorských dutohlavů a všechno jim seberou. :D Demence některých seriálových postav mne nepřestává udivovat. A právě tady se ten seriál stává "natahovacím", díly začínají být prázdné, protlachané, ubíjející jak Neganova pálka. ()

mzss1

4. epizoda této nové 7.série. Ale jo, dilema mezi 4* a 5* jsem nakonec hravě překonal. Je to prodloužená a téměř hodinová epizoda, která má spíše pozvolnější tempo. Většinu scén si pro sebe krade Negan a Rick. Možná mě to časem bude nudit, ale momentálně mi ke štěstí stačí pozorovat geniálního a šíleného záporáka Negana, co Rickovi a jeho skupině pěkně zatápí. Sebral jim všechny zbraně, většinu postelí, léků a dalších potřebných věcí. Rick má svázané ruce, nemůže nic dělat a ani se mu nedivím. Bojím se, že se někteří proti Rickovi vzbouří. No, uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Jako doplněk tu máme pár sejmutých mrtváků, což potěší. Jsem zvědav na další část, kde už Rick nebude, ale zase tam budou jiní členové jeho skupiny. ()

classic

Počas sledovania 7. série - The Walking Dead, pozorujem, čo robí postava Negan s ostatnými. Jednoducho povedané, ovláda ich. Trýzni ich. Buzeruje ich. Komanduje ich. Najprv išiel na nich tak, že ich OSLABIL. Brutálne zabil dvoch členov Rickovej skupiny, čím ich zdecimoval. Neganova skupina má pred ním samotným rešpekt. Je to kvôli jeho bejzbalovej PALICI, menom Lucille ? Čím si vyslúžil takú bohapustú autoritu ? Nič o ňom neviem, a ani to vedieť nechcem. Netúžim po tom. Najprv FYZICKY, potom PSYCHICKY. Panuje tu nenávisť zo samotného Ricka, voči arogantne namyslenému Neganovi, ale aj samotná nenávisť z Rickovej bandy k JEHO VLASTNEJ OSOBE, ktorú dohnal ku DNU, kde sa momentálne všetci nachádzajú. Rick sa stáva pozvoľným, len aby sa nikomu už nič nestalo ? Vrie to v ňom, ako v časovanej sopke, ktorá sa chystá vybuchnúť, len táto je taká atypická, čaká na vhodnú príležitosť ? Nastáva akási psychologická rovina. Svitá na lepšie časy, vďaka samotnému záveru tejto epizódy ? Pozorujem určité zlepšenie, ktoré poteší. ()