Technici operačného strediska ukrytého v podzemí spúšťajú akciu - tajomný rituál. Aj napriek varovaniu špecialistky, že ich experiment sa môže vymknúť spod kontroly, pokračujú v práci. Medzitým do zdanlivo opustenej chaty v horách prichádza partia mladých ľudí, ktorí si chcú užiť chvíle slobody v divočine. Netušia, že priestor je pokrytý sledovacími zariadeniami a technickými vychytávkami. V pivnici objavia podivné predmety vrátane starého denníka sadistickej rodiny Brücknerovcov. Jedna zo študentiek vysloví latinské zaklínadlo a vzápätí sa romantický pobyt v prírode zmení na peklo. Na mladých ľudí zaútočia vlkolaci a sadistické zombie a všetci musia bojovať o svoje životy. (TV JOJ)

k.rakonos odpad!

Hodně vysoké procentuální hodnocení. Pro asi nejhorší horror, co jsem kdy viděl. Pořád jsem čekal, co se z gore vyvražďovačky vyvine ke konci a ona se vyvinula naprostá píčovina. Zlaté duchařiny, ale tenhle druh horroru už nikdy více. Jediný pozitivum atraktivní holky v hlavních rolích, ale ani díky nim neopustím vody odpadu, kam tento výtvor doputoval v závěrečné čtvrtině. ()

ferdomravec

Nemozem si pomoct ale mne ten film prisiel strasne hlupy. Nenudil som sa pri nom, v celku rychlo mi zbehol ale mal som pocit ze sledujem dalsi film od Uwe Bolla.Zo vsetkych som mal pocit akoby po podpsie zmluvy dostali vsetci lepsi kseft ale museli ho odmietnut a tu hrali len preto ze musia. Jdiny v pohode bol ten fetak. Plus v cekom dabinku to bolo strasne na rit. Mozno keby som to videl v orig.zneni bolo by to za 3 :) ()

Skeewe

Sice zpočátku pomalu nastupující děj, a přišlo mi to jako remake starší klasiky "Lesní duch" mixnutý s filmy "13 duchů", "Kostka" a proložený gagy z dalších podobných hororů , takže většina času jen opakované scény a vlastně i přes ta zběsilá jatka nuda. Sigourney Weaver mi dokonce ve svém vstupu přišla, že paroduje sebe sama ve filmu "Paul", skoro stejné. Ovšem konec překvapil a hlavně závěrečná hláška "panny" mě dostala a dávám plný počet i přes to, že film mě chvílemi vytáčel stupiditou. Muhahaha ()

aneta105

Co jsem to teď sakra viděla? Týpky co sledují bandu puberťáku, do toho nějaký rituál a smrt studentů, jo a málem jsem zapoměla na zombíky. Divná to kombinance, a nedává to smysl. A navíc to není ani moc horor, jako spíš kravina.... 10% z lítosti a škoda dalších slov. ()

Lambrija

Zpočátku solidní hororové klišé dodržující snad všechna pravidla tradiční vyvražďovačky náctiletých. Všechno má ale své důvody a za tu finální přehlídku nestvůr to nakonec stojí. ()

Dalajlada

Tak tohle byl mazec. Nejdřív to vypadá na klasickou vyvržďovačku v lese - pohoda. Najednou se to změní v něco jiného a skončí to jako něco úplně jiného. Nahlédnutí za oponu toho, jak se horror vlastně dělá bylo též poučné. Velmi poučné. Jeden tu nebude umírat strachy, ani řvát smíchy, ale neskutečně se bavit a opravdu čekat, jak to celé vlastně skončí. ()

pRaY_882

Obstojná podívaná. Vo veľa momentoch som sa iba smial. Prišlo mi to ako paródia na všetko možné. No okolo hororu to nešlo ani z daleka. Za mňa 6/10 ()

Mi_tO

Nečekal jsem nic, ale dostal jsem žánrový burger plný originality a zároveň okořeněný popkulturou a černým humorem. Po slabším rozjezdu film nabírá na obrátkách a jediné co vám zbývá je nechat se vtáhnout do děje a užívat si co si pro vás režisér nachystal. Klepat strachy se zde asi nikdo nebude, spíše zakrývat oči. Těch posledních 20 minut je už fakt slušná jízda a mění film z průměrného v nadprůměrný. Těším se až si ho pustím po čase znova. ()

Rumplcimprca

První hodina je strašná, je blbá a nudná - asi tím chtěli vzdát hold nějakým starým béčkovkám, pak se to ale rozjede do takových grádů, že je toho zase najednou moc. Jako přepnout z Receptáře Přemka Podlahy na Jackass, jenže je vám úplně fuk, jestli to ten Přemek vůbec přežije, protože vlastně za to co předváděl si to ani nezaslouží! Vlastně, ať už je po něm! ()

uprchlik

Upřímně si myslím, že je to poměrně nedoceněný kousek. "Cabin in the woods" totiž nemůže být brán jako klasický horor, prostě nemůže. Když si film zapnete a čekáte klasický horor, asi si budete myslet, že větší kravinu jste už dlouho neviděli. Jenomže film je to bezesporu geniální. Tak zaprvé, samotný nápad je něco, co si v podstatě přál vidět každý, akorát to neuměl popsat a bylo mu jasné, že to nevyjde. Tady to vyšlo. Do puntíku. První, klasicky slasherová část byla rychlá, svižná, v podstatě taková, jaká by podle mě měla být. Zadruhé, tohle není film o bandě děcek, kterou zabíjí monstra. SPOILER, monstra zabijí jen dva z pěti. Jeden se zcela elegantně rozplácne o energetickou bariéru a druzí dva... No. A zatřetí, film je to poměrně propracovaný a chytrý. Dbá na detaily. Dokáže využít potenciál. Využívá jasně stanovených pravidel. A baví. A to už nemluvím o nekonečné řadě easter egg scén, na které budu přicházet asi celý zbytek mého života. A jen tak mimochodem, vyšlo jim to. Folm je totiž v podstatě metafora, kdy korporace jsou tvůrci hororových filmů, Prastaří jsou diváci a samotní hrdinové se na konci rozhodnou udělat to jinak a tím rozzuří Prastaré. Vidíte tu ironii? To spojení mezi poměrně nízkým hodnocením tohoto filmu a faktem, že diváci prostě jen dostali něco trochu jiného než čekali? ()

mitrax

Prišlo my to zo začiatku zaujímavé ako film My ale podobne ako aj tam, tak aj tu sa nakoniec ten veľký potenciál nevyužil. Škoda. Jednu * za toho zhúleného týpka, toho jediného mi bolo ľúto... ()

Seppi84

Film byl koukatelný, měl poměrně rychlý spád, zpracování nebylo špatné, herecké obsazení příjemné, ale filmu trochu chyběla originalita. Působilo to jako taková kombinace Hunger games a Resident evilu.. ()

MichalZL

Dokonalý slasher. Perfektná kombinácia mojich obľúbených hororových klišé s veľmi originálnym a vtipným dejom, výborný záver a skvelé efekty. Pre mňa jeden z najlepších oddychových filmov. ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (viac)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (viac)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (viac)