Technici operačného strediska ukrytého v podzemí spúšťajú akciu - tajomný rituál. Aj napriek varovaniu špecialistky, že ich experiment sa môže vymknúť spod kontroly, pokračujú v práci. Medzitým do zdanlivo opustenej chaty v horách prichádza partia mladých ľudí, ktorí si chcú užiť chvíle slobody v divočine. Netušia, že priestor je pokrytý sledovacími zariadeniami a technickými vychytávkami. V pivnici objavia podivné predmety vrátane starého denníka sadistickej rodiny Brücknerovcov. Jedna zo študentiek vysloví latinské zaklínadlo a vzápätí sa romantický pobyt v prírode zmení na peklo. Na mladých ľudí zaútočia vlkolaci a sadistické zombie a všetci musia bojovať o svoje životy. (TV JOJ)

lenka26

Tak to se vážně nepovedlo. Drew Goddard chtěl něco originálního, ale někdy je lepší zůstat u klasiky. Nebýt těch "režisérů ze šachet\", mohl z toho být velmi slušný horor. Nakonec je z toho velká blbost. Ani Sigourney Weav er to nezachránila. ()

Terik88

Celý komentář bych nejraději shrnula do jednoho prostého "WTF?" Ale trochu to přece jen rozeberu. Od tohoto filmu jsem si slibovala mnohé a těšila jsem se na něj. Už název má v sobě jakýsi potenciál (teda aspoň pro mně). Ovšem názvy někdy klamou, což se v tomhle případě potvrdilo. To, co se mi zprvu jevilo jako celkem slušný horor (i když klasická vyvražďovačka teenagerů) se postupně nějak zvrtlo v jakýsi chaos. No a k tomu konci, s tím se teda nepárali, proč vymýšlet, co by nejvíce vyděsilo, když na nás může povyskakovat postupně všechno (vyloženě módní přehlídka scifi postaviček). Tomuhle nemůžu za sebe dát více, jak jednu hvězdu...... ()

Uriziel

Ze začátku to vypadalo jako tucotvej americkej horor: skupinka teenagerů vyrazí na chatu do lesa a tam všichni postupně umřou. Ale poté film začíná nabírat na obrátkách takovou rychlostí a oroginálním způsobem, že tomu není rovno :D ()

Vlad

Asi som už totálne skazený, ale mne to prišlo ako geniálna čierna komédia. Strach síce v mojom prípade absentoval, ale na genialite to filmu v žiadnom prípade neuberá. Okrem slušného vizuálu a dobrých hereckých výkonov by som vyzdvihol aj skutočne veľmi svieži pohľad na vec a návod ako sa dá 100x uvarená klišé kaša pripraviť celkom inak a to dokonca tak, že človeka až do konca núti rozmýšľať ako to celé vlastne je a dopadne. Výsledný záver som si vyslovene želal a v mojom prípade by som volil presne ako hlavné postavy :D. Napriek mnohým dobrým komentárom ma rozpačitých 68% veľmi milo prekvapilo a bol z toho nakoniec dobrý filmový zážitok. Odo mňa zaslúžených 90%. ()

Hiromi.san

Stále jsem v rozpacích. Co to mělo být? Na druhou stranu oceňuji nápad smíchání humoru a hororu. Přímo strašidelné to není, ale celkově velmi dobré. ()

Johny_Blaze

Něco nového, něco jiného a hlavně něco překvapivého nám nepřináší nikdo jiný nežli Goddard. Musím říct že od první chvíle jsem si říkal že to bude zase další chatovka u které už všichni dopředu známe děj. Po patnácti minutách se mi začínal děj zdál lehce mimózní a cca po půl hodině mě to doslova pohltilo. Ukázkový příklad jak díky šikovnosti autorů dokáže děj, u kterého jste si mysleli že ho už dopředu znáte, překvapit a vy vlastně najednou zjišťujete že se velmi těšíte na to jak to celé dopadne. ()

PORTER44

Ze začátku to vypadalo jako klasika mladá parta lidí se vydá na výlet na chatu a začne vraždění,ale pak se objeví jaký si pozorovatelé kteří to všechno řídí vraždy,obludy prostředí všechno,ale nepočítaly s tím že se dva zachrání a dostanou se k nim a vše se obrátí.První polovina filmu nic moc ,v druhé půlce se to zlepší jak vizuálně-vypuštění všech příšer najednou začne masakr,tak napětím. ()

hanula999

Film na mě ze začátku působil opravdu tajemne a zároveň dobre,ale potom zjistie , ze je to cele jenom jedna velka s prominutim pi*ovina a jde tam o naprosty nic.Velice mě tento "horor" zklamal, proto dava 1* ()

pavel80

Tak jsem se příjemně pobavil, ne ve zvrhlém slova smyslu, ale jako človíček co prožil 80 a 90 léta. To co se na obrazovce odvíjí, je zábavně podaný hold klasikám hororového žánru. Slovy hlavní hrdinky „večírek začíná“, spočinula má ruka na plném hodnocení hvězdiček. Vraťme se k ději. Skupinka studentíků odjíždí na odlehlou chatu v lesích, kde nečeká ruka Ashe (ta přijde později), ale pěkně nakrknutá rodinka zombie, ale nic v tomto snímku není tak, jak se zdá a hlavně kdo hulí, vidí za oponu… Bezvýznamné plus je i za Sigourney Weaver ;-) ()

1p1100

Něco takového jsem dlouho neviděla. Snad zase dlouho neuvidim. Nápad zajímavý, ale provedení úplně špatné. Něco z toho filmu však plyne- kdo hulí, ten přežije. (Než ho zabije obří ruka.) ()

1patas1

Vtipný :D morbidní :D člověk ani netuší :D co se z toho všeho vyvine :D .. začátek byl boží :D ten vidlák to nejvíc zabíjel :D dávám 90% za pobavení :D ()

gfrusvk odpad!

Chujovina strašná, to by som tam pridal aj do profilu najlepšie hneď namiesto žánru aby každý vedel že sa tomuto treba vyhnúť obrovským oblúkom keď už ste tam nepochopiteľne naklikali tých 70%. Ak sa chcete báť alebo vidieť nejaký brutálny slasher tak to radšej môžte vypnúť ihneď, po pár minútach je jasné že to má byť hororová komédia, ale riadne nevydarená, skôr ako smiech vám to vytvorí ksicht typu "Čo je toto za sračku". To dokombinované scifi a celá tá pointa o "zákulisí" je totálne mimo. Ak už sa máme baviť o komédii, tak to už aj nedávno videné Žralokonádo 2 je o pár tried vyššie. Pri pozeraní The Cabin in the Woods som sa celý čas cítil ako debil, vážne. Absolútne nič tu nefunguje... Pre mňa zahodená hodina a pol... ()

sabber

co to jako je?to se jako Whedon a Goddard zavřeli někde na chatě s pytlem drog,sbírkou hororu a spatlali to všechno do sebe?není to vtipný horor jako Smrtelné zlo,a není to hororová komedie jako Soumrak mrtvých.Navíc hlavní hrdinka se neustále tváří jako kdyby jí někdo strčil prst do prdele,a o stupidním chování snad všech postav se snad nebudu ani vyjadřovat.Celý film zachraňuje až posledních 20 minut.Ale potencial to nemělo špatný,triky a příšerky byli dobrý akorát to chtělo víc zapracovat na atmosféře a vybrat si jestli to bude víc komedie nebo horor,celé my to přišlo jako kdyby to bylo psané od konce a pak si někdo vzpoměl že to chce nějakou tu omáčku na začátek aby se to dalo natáhnout na 90 minut. ()

Verdolin odpad!

Už dlouho jsem neviděla nic tak uhozenýho a nesmyslnýho a ujetýho a nevim co ještě, nezaujalo mě na tom ani ň, kromě toho, že se divim, kdo se nechal upsat na takovou paraakci, myslím tím Sigourney Weaver. ()

in flames

Máte radi horory? Akého druhu? všetkých? toto budete milovať! Efekty, postavy, a ten záver, proste všetko super. Prosím čím viac takých filmov. Už nech spravia 2 (áno myslím to vážne) ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (viac)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (viac)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (viac)