Technici operačného strediska ukrytého v podzemí spúšťajú akciu - tajomný rituál. Aj napriek varovaniu špecialistky, že ich experiment sa môže vymknúť spod kontroly, pokračujú v práci. Medzitým do zdanlivo opustenej chaty v horách prichádza partia mladých ľudí, ktorí si chcú užiť chvíle slobody v divočine. Netušia, že priestor je pokrytý sledovacími zariadeniami a technickými vychytávkami. V pivnici objavia podivné predmety vrátane starého denníka sadistickej rodiny Brücknerovcov. Jedna zo študentiek vysloví latinské zaklínadlo a vzápätí sa romantický pobyt v prírode zmení na peklo. Na mladých ľudí zaútočia vlkolaci a sadistické zombie a všetci musia bojovať o svoje životy. (TV JOJ)

darkreider

No to som nečakal, že to nastolí novú laťku. Z času na čas sa fakt podarí vymyslieť niečo, čo má šmrnc a nestavia len na porcovaní teenagerov a rozlievaní možných a nemožných tekutín. ()

cerbygerby

Jak už zde v komentářích stojí, nejedná se až tak úplně o tradiční vyvraždovačku jak to na první pohled vypadá, už jen proto si myslím že by si to nikdo neměl nechat ujít...dál nemá cenu rozepisovat, protože pokud si to někdo pustí bez toho anichž by věděl do čeho půjde, určitě bude překvapen..já hodnotím kvalitníma 4* a 80% ()

Filmárik

Oh yeah! Tak toto bola poriadne originálna hračička hollywoodskych chlapcov ktorí čítajú fanúšikom z duše. Od začiatku bizarné sledovania tohto vedome úmyselného klišé ktoré od začiaku šlape na 100% len preto aby v polovici mohlo preradiť na 120%. ()

candy_daze

Rádoby chytrý film s "apokalyptickou" myšlenou, pokoušející se vybočit ze škatule klasických hororů. Proti úvodním snahám o jakousi chytrost a invenci se staví naprosto nepochopitelně hloupá snaha o to nebrat se vážně. Na podobnou kontradikci je potřeba kurňa dobrej scénář a zpracování, což se u Cabin in the woods moc nepovedlo. Ve výsledku to všechno vyznívá strašně trapně a schizofrenně. Nesympatický a chvílemi na nervy lezoucí film bez pořádné atmosféry, která dělá horor. ()

ptsd

Takový zvláštní počin hororová sci-fi reality show... vyvražďovačka se zombíkama, která se zvrhne v doslova monstrózní apokalypsu. Guláš všeho možného. Ale zábavný guláš hlavně díky přehlídce monster. ()

Orina

Sigourney, měla jsi to skutečně zapotřebí??! Jeden z nejstupidnějších "hororů", který jsem kdy viděla, maskující stupiditu za rádoby intelektuální pointu. Konkurz na nejnesympatičtější partičku mlaďochů se skutečně vydařil, až jsem jim co nejkrvavější smrt skutečně přála. Bod dávám za to, že mě film párkrát skutečně rozesmál, především hned ze začátku ty dva maníci a dětské pojistky na šuplíku. ()

Mayers

Hned na začátku vás začně mást bandička debilních "dozorců", kteří mají vskutku zajímavou zábavu (a ty jejich kalby stojí za to). Pak to chvíli vypadá jako typická vyvražďovačka puberťáků až to přejde v naprosto absurdní a masakrální vyvrcholení a stručný konec. Velmi zajímavý nápad s armádou čistého zla, kterému ale chybí lepší provedení. Přitom těch posledních 15 minut byla jasná nahrávka na smeč - jenže Goddard zahrál míč do autu. (Hodně) Malé náznaky napětí + pár šikovných lekaček tam sice bylo, ale dalo se z toho vyždímat o dost víc. Ke konci už superpředvídatelné. DÍKY ZOMBIE RUKO!!! ()

Patriot.X

Zábavná hororová komedie. Slušná líbačka s uříznutou vlčí hlavou, Sigourney Weaverová se sekerou v hlavě, zombie a plno dalších příšerek. Vůbec poprvé jsem viděl obvykle mírumilovného jednorožce rozpárat někoho rohem. ()

Jakubik

No tak tohle byla píčovina. Dám hvězdičku za nápad natočit parodii na horory trochu jinak ale zbytek je hrozná srajda. Ono celkově není vůbec jednoduché to zhodnotit. Film sám o sobě neví do kterého žánru spadnout. Herci hráli blbě ať už by se jednalo o komedii či horor kromě Hemsworthse ten má alespoň trochu úctu. Masky a efekty celkem v pohodě ale rozuzlení taky nic moc... ()

Schlierkamp

Americký pozoruhodný film, jenž v sobě zahrnuje několik žánrů, o horor se jedná pouze v první polovině snímku. Překvapivě tato směsice nepůsobí vůbec chaoticky, naopak vše na sebe dokonale navazuje a příběh je skvěle vymyšlen i natočen. Zpočátku může mít divák dojem, že se jedná o klasický horor, ale jakmile dojde k vypuštění armády příšer na profesionální vojáky, začíná ta pravá divočina. Ač nejsem znalec amerických filmů, jednoznačně jsem postřehl inspiraci těmito snímky : Evil Dead, The Cube, Hellraiser, Resident Evil a možná i jinými. Chata v horách je poměrně netradiční film, avšak režisérsky velmi dobře zvládnutý, rozhodně tento snímek hodnotím velice vysoko. Jo a na konci filmu skončí svět. ()

joker30

Od začiatku som videl, že to bude riadna haluz, ale Sigourney Weaver v závere som fakt nečakal . Ešte že som dopredu nečítal celý cast :) 65% ()

jauzdu

Všechno, až do posledního detailu nedává vůbec žádný smysl. A jestli to je to, co má být na téhle (ne)žánrové slátanině originální, tak díky - NECHCI (všeho moc škodí)! ()

AxelWers

Trochu napätia na začiatku, ale ak mám prvých 30 minút pocit, že pozerám skôr paródiu na horor ako normálny horor, tak zvyšok už nevládzem dopozerať. Fakt sorry. Ale aby som nekrivdil, film som si pozrel druhý krát a celý a ten záver predsa len bol lepší. Tak dávam 3*, ale s odretými ušami. ()

Whitebeard

Úúúúchylárna. Úchylárna. Já ani vlastně pořádně nevim, co jsme to teď právě dokoukal :D Je to taková multižánrovka. Je tam vlastně od každýho něco. Nejdřív jsem čekal klasickou vyvražďovačku, ta plynule přešla do nějakýho scifíčka, pak to byla na chvíli komedie a na konci dokonce fantazy. Pane jo. Tady musel být někdo trochu mimo, když tohle financoval :D Doporučuju si o tomhle filmu předem vůbec nic nečíst, jinak přijdete fakt o hodně :D 3* ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (viac)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (viac)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (viac)