Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha

(TV film)
  • Česko Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (viac)

Knihovník Flynn Carsen (Noah Wyle) se po rozchodu se svou přítelkyní vydává na dovolenou do New Orleansu. Mezitím se v rumunských Karpatech snaží skupina bývalých KGB agentů v čele se Sergejem Kubichkem (Dikran Tulaine) najít pozůstatky slavného upíra Vlada Draculy. Jejich plánem je obnovit bývalou slávu Sovětského svazu pomocí nesmrtelné armády upírů. Na vzkříšení prince Vlada je ale potřeba dle pověstí Jidášův kalich. S hledáním kalichu jim má pomoci profesor historie Lazlo, kterého právě k tomuto účelu unesou. (oficiálny text distribútora)

zliteonit

Ano jistě, tento film má pár chyb. Kdyby filmový štáb pracoval o 20% lépe nebyli by vidět špatné filmové triky. Mě se ale tento film líbí. Mám slabost pro filmy tohoto druhu. Noah se své role zhostil dobře a Stana se k němu velmi dobře hodí. Jsem opravdu spokojený. ()

Taškář

Z komentářů jsem pochopil, že třetí díl je nejlepší. Bohu dík, že jsem neviděl předešlé díly.Celý film jsem se styděl za lidskou rasu ... ()

waska

Beru tenhle film s nadhledem a s tím, že tenhle film si dělá srandu především sám ze sebe. Když pomineme trochu trapné triky a bezduchý scénář, je to docela slušná zábava. Stana Katic je kost. Už se těšim na čtyřku. ()

Zevon odpad!

Tak tohle je totální propadák se vším všudy. Ubohé přetvařování hereckých póz, laciná šmíra a nepochopitelná, zmatená a stupidní předloha, jak od poskládaných sms zpráv šestnáctileté středoškolačky. Kvalita je zhruba stejná, jak z produkce Stevena Segala, nesmysly jeden za druhým k poblití. Nejdříve jsem myslel, že už ty díly lezly všem na nervy, tudíž si dělali sami ze sebe prdel a točili Scary Movie, bohužel, po chvíli je jisté, že je to laciný opruz za pár kaček. U některých komentářů vyzdvihovaná Stana Katic je nežensky hrozná, vypadá jak zmalovaný transvestit, hrubé rysy, tuny líčidla, myslím, že s těmi hormony to bude tak půl na půl (brada jak Phil Marlowe :-) ještě zvýrazněná laciným líčením, brr).. Když jsem se ke své hrůze poučil, že Dracula byl čtyřista let mimo mísu proto, že se napil omylem dobytčí krve, infikované cholerou, letělo dvd do kouta. ()

Acrobat odpad!

pozerali sme ho na chate, a ja som si s nazvom tohto filmu robil zarty so svojho kamosa, kde pri kazdej prilezitosti som mu hovoril cely nazov filmu. Cim viac sa stval tym viac sme sa na tom bavili. Takze za spomienkovy nazov (ktory nie je nicim vynimocny - jednoducho to tak vyslo) udelujem odpad. Ináč postrádateľný film v mori zverstiev, ktoré už vo veľkom útočia na inteligenciu diváka. Zaslúži si to? ()

sigf07 odpad!

Jenom jsem seděl a nevěřícně zíral na dění na obrazovce. Poté, co jsem měl tu čest užít si Kopí osudu, jsem měl dopředu tušit, co mě čeká a nevkládat přehnanou důvěru v úsudek chlápka, který sestavuje večerní programy na Nově. ()

Psycho.R

Třetí díl velmi příjemné série. Drží se v linii předchozích dílů, jak svou naivitou, tak odlehčeným příběhem. Hlavní postavy jsou naštěstí příjemné a baví je to. V tomhle dílu je navíc plno parafrází na jiné filmy. Možná to nemělo být podle autorů tak viditelné, ale co můžu vyčítat, vždyť je to tv film a bavil mě... ()

E lan

Televizní Indy nijak nezklame ale ani nepřekvapí. Vše zůstává jen v průměru, triky jsou televizní, scénář zfušovanýma herecké výkony relativně slabe. Přesto se na to dá docela dívat... ()

Likan7

Flynn Carsen mi nakonec sedl v tom šíleně blbým prvním díle. Tam to ale nikdo nebral moc vážně a byla to bejkárna. Trojka už ale taková šaškárna není. Jen to je to prostě špatný film, ve kterém Noah Wyle často paroduje sebe sama. ()

DjMetal

Velmi romanticke, komedialne, a prehnane. Ten kalich by nasiel aj maly chlapec ktoremu by lopta odbehla trosku dalej,len by musel rozbit tu truhlu,no. Ale pacilo sa mi to viac ako prva cast. ()

casef

Lepší než dvojka, horší než jednička. Není to špatný, dějově to nenudí, jen mě moc neseděli ti upíři. Noah Wyle sympaticky a vtipně řeší všechny problémy, asi se v mládí díval na MacGyvera. Když nad tím vlastně tak přemýšlím, tak mám dokonce knihovníha raději než Indiana Jonese. ()

Braveheart94

Tenhle typ filmů mám rád. Bohužel, Flynn Carsen je příliš dětinsky laděný a nebere ohled na spoustu detailů. Zas na druhou stranu, vyloženě špatné to není. Příjemná nadprůměrná oddychovka. 3* ()