Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

patient333

Nejde mi do hlavy, že Ezra Miller bol po všetkých svojich fuckupoch stále obsadený do flasha. Okrem toho, že to je jeden z najnepríjemnejšie pôsobiacich hercov, ktorého výkon nie je výsledkom hrania (aspoň podľa mňa), ale pravdepodobne vážnou mentálnou poruchou. Každopádne, ak si odmyslím hlavného hrdinu, tak flash pôsobil celkom zaujímavo. Respektíve scénar a réžia ma celkom príjemne prekvapili. Určite to nie je vyladené do dokonalosti, ale pôsobilo to sviežo a relatívne nepredvídateľne. Camea potešili, no to je čo sa týka plusov asi všetko. Digitálny bordel je známka DC v posledných rokoch, no to čo predviedli v úvodnej scéne to je fakt hnus a čo sa týka humoru, to dno by prerazilo mariansku priekopu. Flash mohol byť celkom dobrý film, ktorý by ukázal, že DC má na to robiť stále solídne komisovky, bohužiaľ to zapadne medzi priemerné snímky. A popravde? Ak nie je štúdio schopné vykopnúť tupca ako je Miller, dobre im tak. ()

Marcel25

V rámci možností asi dobré. Má to blbý scénar a pri vela veciach nemám ani potuchu ako fungujú, no je to hravé a miestami aj zábavné. ()

SpiderBoy

Na nového Flashe jsem slyšel jen samou kritiku, ale já si ho celkem užil. Některé scény mě opravdu velmi rozesmály, ale jasně si i vybavuji scény, u kterých chápu, proč si Flash nezískal moc fanoušků. Byl jsem rád za návrat Michaela Keatona, scény s ním byly úžasné. Na druhou stranu CGI bylo opravdu hrozné. Každopádně celkem osvěžující kratší dobrodružství, ale nevím, jestli se na to podívám v budoucnu znovu. 7,5/10 ()

jirikzaboj

Tak plný a přitom tak prázdný film, ve kterém je opravdu jen málo věcí, které bych mohl hodnotit kladně. Scénář je hloupý, herci přehrávají a ten digitál je jeden z nejhorších, které jsem za posledních pár let viděl. CGI bych odpustil, kdyby měl alespoň nějakou tvůrčí kreativitu a nepohrával si s nevkusnými vtipy, jako například celá úvodní záchranná sekvence miminek. Fan Servis to asi nabízí, jen nejsem cílovka a nemám k těm postavám vůbec žádný vztah. Přesto mám pocit, že to je dost na omak, tedy naprosto uměle vystavěné. Potěšil Keaton, protože vím jak moc postavu Batmana miluje. Jsem rád, že DCEU končí. Přesto moc nevěřím tomu, že bude Gunn lepším startovačem, ale mužů jen doufat. ()

Elanornegra

Nemal som žiadne očakávania. Ezra Miller je fajn, ale často až príliš crazy. Úvodná akcia fajn, nič extra dokonca aj prvá polovica je viac menej slabšia až kym na scénu nepríde staro novy keaton ako Batman. V poslednej tretine to konečne začne lepšie šlapať a aj keď sú tam často rôzne slabšie momenty, vo finále je je to určite nad očakávania a tak tiež aj to finále, plne easter eggov, Nicolas Cage či Gorge Clooney ma zničili. Za veľmi slušný záver 75% ()

onosendai

Čekal jsem komiksovku, dostal jsem komiskovku. TBH lepší než filmy z MsheU, i když první třetina vypadá, jakože jí točil a psal někdo jinej. Scény s matkou super, humor po první třetině taky většinou fungoval. ()

los_ajajos

Po zdejších hodnocení jsem nečekala nic, a možná právě proto jsem si film užila. Ano, humor je nezřídka infantilní, CGI je často bordel a scénář kopíruje Marvelovský multivesmír, ale je to prostě jen barevný komiksový popcorn, kterému se dá (a mělo by se) leccos odpustit. Odsejpá to, umí si to udělat legraci samo ze sebe a Keaton je skvělý. Pokud beru Flashe jen jako jednorázovou guilty pleasure záležitost, na které se dál nehodlá stavět, jsem spokojená. Asi bych dala tři, kdyby místní hodnocení nebylo tak nízké. Hlavně kvůli němu ale dávám hvězdičku navíc za snahu. ()

mapar

Téměř dokonalý průměr, nebylo tam nic, co by mě vyloženě štvalo. Pokud jste jen trochu fanoušek DC, určitě na to mrkněte, bude to dobře strávený čas. Pokud ale nejste, není tu opravdu nic, ale opravdu nic, na co bych vás mohl nalákat. Je to dost šílený slepenec asi v jádru dobrých, ale dohromady zcela neladících částí. Michael Keaton potvrzuje, že on je ten jediný pravý Batman, i když v tomto filmu má jeho "dějový oblouk" asi tak 30 sekund. Dál už za pozornost stojí leda to, že některé trikové sekvence byly zjevně dělány ve Windows Malování. ()

Dieman

Začneme pozitivně. Není to takové dětské jako Green Lantern (2011). Není to podprůměrná ptákovina k žehlení na oddych jako Morbius (2022). Ale abych si to užil jako Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021), tak to ne. Je to průměrná podívaná s předvídatelným dějem. A jsem rád, že jsem ji viděl, protože alespoň dokáže pak člověk ocenit jiné kousky, které nemůsí dosahovat ani kvalit prvního železného muže, ale řadí se k těm lepším. Stojí to za zkouknutí a možná i více než jednou za život, ale že bych si z toho sedl na zadnici to ne. Zejména by mě zajímal důvod takového mizerného CGI. A to není poprvé, kdy vidím ve filmu něco kvality, jak když z dob kolem roku 2000. To Disney obsadil všechyn animační datacentra na dekádu dopředu, aby mohl dělat 3. remake Lvího krále? ()

m.a.t.a.

Autista Flash. Oka, ale proboha to uz fakt nemaji prachy na 3d? Fakt trapne, ze hodne zaberu je blbe svicena, blbe postprocess atd. Jinak plus za pokus o efekt motylich kridel. ()

freebob

Flash je vlastně docela fajn film, hodně čerpající přiznané inspirace sérii Návratů do budoucnosti.Ezra Miller je teda příšerný a scénář který se z něj snaží dělat trapného šaška,psal nějaký výmaz,ale základní stavební kámen v podobě cestování v čase a v paralelním světě je určitě povedený tah.Stejně tak pár povedených akčních scén a samozřejmě Michael Keaton jako alternativní Bruce Wayne.Bohužel jinak zbytečně utopených 300 milionů a naděje na lepší časy, kdy Hollywood nebude mrhat penězi a potencionálem v plytkých předražených pohádkách . ()

Regig

Je to takový rozdvojený film. Na půl vtipný a na půl trapný, na půl napínavý a na půl únavný. Má to nápad a část snímku je rozhodně áčko, ale z druhé poloviny je to vymaštěné béčko. Rozhodně neurazí, ale taky nenadchne. Doufám že příště to bude lepší. Super baba byla skvělá. ()

drsny_hery

Nevím, nevím. Trend multivesmírného guláše dává tvůrcům možnost patlat pátý přes devátý bez ohledu na jakoukoliv předlohu nebo logiku. Už jim je i jedno, že tehdejší herci zestárli nebo zemřeli. Prostě pozveme lidi na mejdan a program upravíme podle toho, kdo dorazí. Tváří se to sofistikovaně, ale žádný scenáristický zázrak se nekoná. Ani Ezra tentokrát herecky nepodržel. Takže co zbývá? Nostalgická vzpomínka na pár starých tváří, občasná humorná hláška a působivé efekty. Trochu málo, ne? ()

Hexx

Á, pan Verbal se zase špatně vyspal koukám a na film v kině si místo trenýrek vzal omylem slipy, které ho řezaly do nejmenovaných partií.  Jakožto fanoušek klasického seriálu "THE FLASH" musím konstatovat, že to nebylo vůbec špatné, víceméně toto seriál řešil v první a druhé sérii, a tam to bylo ještě víc snad i vymazlenější. Ale spolu s dýchnutím retro postav (Batman), přidáním alternativních postav (Super girl) a zejména občasných komediálních povedených scén, mám za to, že celkově to prostě tak nějak sedí a já jsem si přišel na své, tak jako spousta zdejších hodnotitelů.  Pane Verbal, doporučuji zlikvidovat veškeré slipy v šatním šuplíku. Potom to hodnocení půjde přeci jen optimističtěji. ()

Kalor1

Za prvé musíte mať radi Flaha - konkrétne Barry Allena. Za druhé je potrebné tolerovať úbohé 3d postavy za ktoré by sa hanbili aj pred 15 rokmi. A samozrejme ospravedlniť výber Ezry Millera namiesto Granta Gustina. Mimo to bol základný námet na film + herecké obsadenie výborné. Príbeh o zmene času / osudu a jeho následky bol zaujímavý a ak by sa scenáristi / strižňa viac snažili mohol to byť najlepší film od DC. Cameo v zlej kvalite filmu uškodili a ak si odmyslíme nostalgiu a fakt zlý strih a 3d render je to celkom dobrý film. ()

VikyPatrik

Podle recenzí a tržeb jsem se na film podíval jen kvůli nostalgii (Keaton). A ano, triky jsou zlé (ale dnes by člověk těžko pohledal blockbuster bez zeleného plátna), délka neúměrná a vtipy někdy na sílu, ale celé to má feeling 80kových komiksových filmů. A hergot už nejsem nejmladší a rád jsem zavzpomínal (Batman, 90kový seriálový Flash s Dawsnovým tátou, atd…)   Ps: nejlíp to funguje jako parodie/pocta batmanovských filmů.    Pps: nevynechejte potitulkovou scénu ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start