Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

george82

Tak tohle mě minulo. Občas dobrý, ale vzhledem k hodnocení jaké to tu má, tak jsem očekával víc a nedostal nic. Za mě slušnej průměr. ()

Lyx

Simon Pegg a Nick Frost sú pre mňa ikonickou komediálnou dvojkou a Hot Fuzz je najlepším dielom tejto anglickej komediálnej trilógie. Britský humor mi nebol nikdy veľmi blízky a nepríde mi až tak zábavný, no stále som sa kvalitne zabavil. Skoro 2 hodinová stopáž, ale ani minúta nebola nudná alebo nezaujímavá. Stále tam bola cítiť taká jemná horrorovosť a mysteriózna atmosféra. Pekne natočené, dobre zahrané, príbehovo zaujímavé a takmer bezchybné. Pecka za všetkých 5 hviezd. Moje hodnotenie: 95% ()

Rooseman

Kolikrát najdu filmy, které jsou někdy až neuvěřitelným způsobem podhodnocené. U Hot Fuzz to je přesně naopak. Ono se tomu v podstatě nedá nic vytknout, místy vtipná komedie s relativně dobrou akcí a humornou zápletkou. Jenže... Jenže to prostě není ono. Někdy ubrat, někdy přidat. Prostřední pasáž si vyloženě říká o to, abyste se zamysleli, jestli pokračujete v koukání satiry, nebo špatného béčka, které se zoufale snaží napodobit kriminální hollywooďák. Jasně, trochu přeháním, zas o tolik nejde, strávit se Simon Pegg dá a nelze ani říct, že by někdo zahrál špatně. Ale ve finále mě to vůbec nepohltilo, což i takovéto druhy filmů umí. A na 80 % to vážně není. ()

Gamekeeper77

Čekal jsem mnohem víc zábavy ve stylu Soumraku mrtvých, ale většina filmu mě bohužel nechávala vůči svýmu humoru dost chladným. Vylepšil to až konec, kterej očekávanou komedii změnil na nečekanej akčňák, ale ani tahle dost slušně zrealizovaná směsice honiček a přestřelek hodná kvalitního akčního áčka nedokázala napravit neplechu v podobě dost nevyváženýho obsahu (co se týče jak odsýpání děje v jeho různých částech, tak volby žánru, kterou jakoby si tvůrci nedokázali uvědomit), takže když zprůměruju čas a stupeň zábavy v poměru s časem a stupněm nudy, nemůžu dát víc než 65%. ()

PlayEasy

Britský humor a mystery detektivka? Anglický venkov a krvavá lázeň? .... Vskutku nezvyklé kombinace, které ale vytvořily čtyři pilíře geniality celého filmu. Ty už pak táhne do výšin nadupaný scénář, Peggův dokonalý ksicht i hlášky a odkazy, které zaručeně uspokojí každého "action geeka". Střih ještě nikdy nebyl tak výrazný ... no a Dalton si za to ztvárnění Bonda trochu pokárat zasloužil ;) ... Tuhle příchuť Cornetta můžeme kdykoliv a kdekoliv, pure 100% ()

adamix

Výborná akčná zábavka s nečakane dobrou kriminálnou zápletkou, suchým britským humorom (zato vtipným), kde nevadí ani prerýchlený strih a kde vedie záverečná prestrelka s ozbrojenými dôchodcami. To je prosím, dámy a páni, ixtý krát napozeraná, zato ani raz neomrziteľná JEDNOTKA PRÍLIŠ RÝCHLEHO NASADENIA. Za mňa 5* a 90%. ()

subic

Mě Simon Pegg baví od Soumraku mrtvých (2004). Je to asi ten nejlepší film dvojice  Simon Pegg a Nick Frost, to byli ještě mlaďoši. A tohle je film, na který se rád mrknu znovu. Ono je to takové klidné, pijánko, aha a velkolepé finále, u kterého se fakt bavím. ()

Blazkowicz

Čekal jsem, že to bude spíš komedie a parodie na akčňáky. Jenže ono to je nefalšovaný akční krimi film. Asi mi uniká ten britský humor, ale až na pár momentů to moc vtipné nebylo. Délka moc dlouhá, ke konci už to nudí trošku. 4-* ()

Mamlas

V první polovině dobrá černá komedie s více dobrými gagy k zasmání, ve druhé polovině převážně přehnaně ztřeštělá a protivně nastříhaná naspídovaná kravina. Film mohl být o 30 minut kratší. (35%) ()

PlysovyMacko

Film, v ktorom je Simon Pegg hlasom rozumu (!), pripadal mi celkom sexy (?) ako prisny policajt dodrziavajuci predpisy. Po tom co je serzant Angel preradeny na dedinu, musi sa vysporiadat s neschopnymi kolegami a podozrivo sa chovajucimi ludmi z miestnej komunity. Ked zacnu pribudat vrazdy, odhaluje sprisahanie. Film je cierna komedia s par nechutnymi gore scenami. Posledna polhodina je film strielacka s odkazmi na buddy movies. Pacilo sa mi ako vyrazil decka z baru a dialogy s Dannym. ()

liquuid

Nejčernější komedie, jakou jsem během celého života viděl. Vesnice plná psychopatů a řežba, kterou chceš. Vybraný styl humoru je skvělý, ten britský je prostě top. Jedna z nejlepších Simonovo rolí. Od začátku spodní čelist dole a jen jsem čuměl. ()

PAVLIS

50% Škoda, že tak akční režie a střih a několik vtipných scének bylo využito pro tak pitomý příběh. Vím, jde přece o parodii a nadsázku, a tak bych měl být shovívavý. Mě ale tenhle trojboj britské komedie, vyvražďovačky ala Vřískot a akce ala Mizerové nějak nesedl a postupem času akorát víc a víc iritoval a nudil. 30.9.2023 - ČSFD 79% / 78% IMDb. ()

ostravak30

Tak tady se Edgar Wright a Simon Pegg opravdu trefili do černého. Rozhodli se vytvořit parodii policejních filmů, kriminálek, detektivek a akčních stříleček. A všechno se jim to povedlo. Bezpochyby můžeme říct, že je film dobře obsazen a herci zvládají své party na jedničku, ale základním stavebním prvkem úspěchu je především fakt, že z každého klišé situace v těchto typech filmu vytvořili opak či ho zparodovali. Stejně postupovali u postav a celé řady dalších situací. Sledujeme mizerné, hloupé, či doslova pitomé policisty, bizarní způsob vraždění, vyšetřování i pachatelů jako takových. A to nemluvím o rozuzlení a několika závěrech, kdy už si divák myslí, že je konec a ten teprve přijde. Když se k tomu připočte samotný fakt, že se vše odehrává na jinak většinou klidném anglickém venkově (pokud klid zrovna nenaruší vraždy v Midsomeru či nemusí k leckteré záhadě dorazit Hercule Poirot, slečna Marplová nebo se nebouří Granchester), kde se jinak stane maximálně vražda důchodkyně, ale rozhodně se tam nestřílí. Akce je ve filmu ostatně dost a dost. Je opravdu s podivem, jak se s anglickým humorem, ale nutno dodat, že oceňuji i tu grácii s jakou to provedli, popasovali a zvládli prakticky do každé scény dát něco vtipného. Když už ne scénu jako takovou, tak dialogy. A to nemluvím o mnoha skrytých narážkách, které si všimne jen skutečně pozorný divák, ale když se to někomu povede, je jeho zážitek o to bohatší. Velmi oceňuji, že si tvůrci udrželi svou úroveň a nesnížili se na takovou, jakou nám občas předvádějí Hollywoodští filmaři. Myslím si, že Jednotka příliš rychlého nasazení je jistě jedna z nejlepších britských komedií... ()

Humprt Pum odpad!

Po nějáké době se k tomuhle hodnocení vracím. Stojím si za svým, že se jedná o odpad s prvoplánovými vtípky a špatně zvládnutým parodizováním, ale omlouvám se všem, kterých jsem se původní verzí komentáře dotknul. V danou chvíli, těsně po shlédnutí filmu, jsem si nemohl pomoct, a v afektu sem se obořil na všechny, kteří hodnotil větším počtem hvězd než 2. Takže big sory. Přesto poznámka k zamyšlení...je normální, aby na webu, kde je nutné projít "odborným" testem, měla naprostá většina filmů hodnocení vyšší než 50%? (možná dokonce vyšší než 70%, neznám přesné statistiky) ()

Filipes

Wrightovi dva filmy (Shaun OF The Dead, Hot Fuzz) se tváří nejdříve děsně "normálně" jenže potom se to zvrtne v úplně MEGA HUSTEJ ÚLET!! Omlouvám se, že to tak prožívám ale ten závěr filmu tyto slova přímo reprezentuje, Jinak co se týče filmu jako celek- Skvělý scénář, žádný vtip není trapný či okopírovaný, zpracované je to skvěle hlavně střih je výbornej. Jinak suprové herecké výkony Simona Pegga a Nicka Frosta jenž se stále zviditelňují. FAŠÍZMUS!! OCHECHULE!! ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)