Flynn Carsen 2: Návrat do baní kráľa Šalamúna

(TV film)
  • Slovensko Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna (viac)

Flynn Carsen, náš známy knihovník, sa vracia na scénu! Po tom, čo už raz zachránil ľudstvo, osud sveta opäť leží na jeho pleciach. Záhadná mapa ukazujúca cestu k legendárnym baniam kráľa Šalamúna je jeho jediným kľúčom k posvätnej Knihe Šalamúnovej. Keď ho však prepadnú a mapu ukradnú, vydá sa Flynn do Maroka, kde stretne krásnu profesorku Emily Davenportovú. Keďže Emily je rovnako múdra a sčítaná ako Flynn, ak nie dokonca ešte viac, tvoria výborný tím. Spoločne sa vydávajú do temných baní a konajú rýchlo a s rozvahou, aby si pred svojimi protivníkmi udržali potrebný náskok. (TV JOJ)

borec999

Kvalitovo na rovnakej úrovni ako jednotka. Lacné, ničím výnimočné a znova nápadne podobné Indiana Jonesovi, Múmii a ďalším hollywoodským dobrodružným trhákom. Stále však na pomery televíznych filmov pozerateľné. 55% ()

Hopper

Brutálna vykrádačka Indyho v televíznom hábite s primeranou výpravou a trikmi, ktorá neprekvapí absolútne ničím. Klišé strieda klišé, ale aspoň záver mohli zvládnuť lepšie... ()

Orthank

To, že Flynn Carsen je stupídna a lacná blbosť sa dá ľahko akcpetovť,vzhľadom na to, že sa jedná o TV film.Ale to ako nútene sa snaží tváriť na Indiana Jonesa sa už prehliadnuť nedá.....Smiešne triky,smiešne dialógy a smiešne dejové myšlienky,pochovávajú tento film (eeej...ako sa mi to slovo len zle písalo) pod čiernu "televíznu" zem:-) ()

Greenpeacak odpad!

Tragédia. Dôkaz toho, že netreba natáčať pokračovania filmov, ktoré už v jednotke nemali dobré ohlasy a netreba tvrdohlavo veriť, že sa to časom spraví. Kopija osudu bola ešte ako tak vtipná, ale toto ?! Tuším som sa ani raz nezasmial. Jednoducho hrozné, neodporúčam to nikomu. ()

wosho

Tak toto mě moc nechytlo. Scénář jsem odhadoval s velkou přesností dopředu o několi desítek minut. Občas jsem se i jako bavil, ale jakmile se zde objevilo něco podařeného, ihned jsem dostal přes hubu od filmu. Tolik debilit, hloupostí, příšerného pomrkávání na diváka apodobně jsem dlouho neviděl. Herci jsou jak z reklamy na vložky s křidélky. A titulní "hvězda" je bezcharismatický jouda-asi takto by vypadala nejpomalejší spermie Indiana Jonesa. Celkově se filmaři moc nevytáhli a nevěřím, že toto natočil režisér Prvního kontaktu. ()

farfalla

Série s Flynnem Carsenem je pro ty diváky, kteří ještě neviděli Indianu Jonese. Flynn je televizní a je u něj všechno o třídu – o dvě horší. ['The Librarian: Quest for the Spear' (2004), 'The Librarian: The Curse of the Judas Chalice' (2008)] ()

jasiska

Druhá časť série je podobná blbosť ako tá prvá, ale narozdiel od nej, dvojka postráda to čaro, čo jednotku povyšuje z blbosti na príjemný film. Neviem či je to inou herečkou, vtipmi, ktoré sú originálne asi ako "krabie tyčinky", alebo jednotka vyčerpala všetko, z čoho chcela ťažiť aj dvojka, ale Návrat do baní kráľa Šalamúna je len podpriemerný film, ktorý by som si v živote nepozrela, keby sa mi tak nepáčila Honba za kopijou osudu. ()

Haymar

Flynn Carson dospěl, pokračování se vyvarovalo všech "hříchů mládí" pubescentního původního filmu a navíc posílilo ve všech segmentech. Je zde víc dobrodružství, víc akce, víc humoru a víc nadhledu! Aspoň že tak! Celkově mě dvojka mile překvapila (na 4* to ještě nedosahuje, 3* sou zase málo, takže přesně mezi)... ()

ThomasCrown

Od prvého dielu nemám dôvod uberať na hodnotení, práve naopak. Dej ma opäť dokázal vtiahnuť, filmu rovnako nechýba vtip, no a samozrejme príťažlivé prostredie, v ktorom sa odohráva. Pri Flynnovi Carsenovi si vždy oddýchnem a zabudnem na problémy tohto sveta. Doslova. ()

Xavi6

Více nadpozemna, to mi zde nejvíce vadí na celém Flynnovi. Zase, není to zase tak špatné, ale několik fantas-magórijí zde hodně škodí celkové kvalitě. Zlatej Indy. ()

J*A*M*A*L

Náš mladý dobrodruch Flynn se znovu vrací do akce a znovu v dobrém dobrodružném filmu.Trošku slabší než jednička, ale pořád dobré se spoustou adrenalinu a s parťačkou protentokrát trošku chytřejší než on samotný.85% ()

Perverz

Včera jsem si po stopadesátiletech pustil telku, a letěla tam tahle parodie na Indyho(ne na toho rapera, ale na Jonese), je to Tvfilm a tak to i vypadá. Hlavně že si to ze sebe dělá srandu, svižně to utíká, a to tak že když se jdete vychcat tak vám vlastně z filmu nic neuteče. Jen by mohl být Flynn větší kanec a trochu si zarajdovat. Vypadal že už dlouho nesmočil. Jo a jak ten film vlastně skončil? ()

Yardie

50%. Nejsem nějakým extra zastáncem a vyhledávačem takových filmů, ale nebylo co dělat v neděli večer a po prokalené sobotě jsem byl fakt rád, že mohu v klidu ležet, takže jsem se kouknul. A musím říci, že mi to vůbec nevadilo. Samozřejmě je to naprosto jednoduchý film, určený spíše pro děti do 10 let asi, ale když se oprostíte od jednoduchého obsahu, nevadí vám absence napětí, místy trapnější humor, tak se na to kouká celkem dobře a splní to co má. Rychle to uteče, občas i pobaví, kouká se na to obstojně a hlavně to neublíží. Prostě takový film a zabití volného času, od kterého nemusíte odsednout, protože by vás vyloženě otravoval a nebo nudil či týral. Takže v pohodě. Howgh! ()

Angie91

Trochu slabší, ale pořád dobrý... i když, každý film má hranice možného a nemožného a tady někdy ty hranice dosahovaly úrovně mega nemožného... ()