Meg 2: Návrat do hlbín

• Česko Meg 2: Příkop (viac)

Pripravte sa, že vám stúpne adrenalín na maximum! Do hlbokého oceánu sa znova ponorí Jason Statham a spoločnosť mu tentoraz bude robiť aj Wu Jing, legenda ázijských akčných filmov. Spoločne povedú tím odvážnych výskumníkov, ktorých cesta na morské dno nedopadne celkom podľa plánov. Chaos prepukne vo chvíli, keď do ich misie zasiahnu aktivity podmorských baníkov. V stávke sa ocitnú životy všetkých zúčastnených a naši hrdinovia budú musieť bojovať nielen s ľudskými nepriateľmi, ale aj viacerými prerastenými žralokmi. Nalaďte sa s filmovou novinkou na vlnu vzrušenia a ponorte sa za neľútostnými predátormi do hlbín vlastného strachu! (Continental film)

Sam_Hawkens odpad!

Po dlouhé době v kině se svým dvanáctiletým synátorem, takže MEG2 byla jasná volba. Nedělal jsem si iluze o kvalitě filmového zážitku, ovšem že to bude až tak blbý jsem netušil...v momentech kdy se můj mladej zajíkal akcí jsem se musel hodně ovládat abych na celý - poměrně slušně zaplněný sál - nevykřikoval cosi o kosočtvercovinách a dusil v sobě záchvaty smíchu. Vynořit se bez dekomprese z hloubky 7600 m je jen špička ledovce neuvěřitelné krávoviny, kde holohlavej svalovec honí paryby s oštěpem na skůtru, podmořská výprava si to štráduje po dně oceánu, pateticky vykřikuje že má málo kyslíku ale nezapomene se každou chvilku zastavit, obdivovat hezká světýlka a žvanit o nesmrtelnosti chrousta. Nefunguje tady ani zločinecká aférka, najatí zabijáci jsou tak neuvěřitelně hloupý, netrefí ani vrata od stodoly a furt jenom na sebe řvou. Vrchol všeho megalodoni co žvejkají ocelové konstrukce jako oříšky v čokoládě, čumákem rozbijí mříže a čtrnáctiletá "vědkyně" co přes notebook navazuje komunikaci se základnou na hladině...asi lepší wifi omg! Už nikdy víc, odpad odpadů ! ()

Ghostface odpad!

Po jedničce naprosto nepotřebný film. Podle traileru si to pomocí píár hrálo na bezduchou komedii, ale ve výsledku to nebyla ani bezduchá komedie. Dostali jsme jednohubku na jejíž průběh člověk zapomene po 20 minutách po promítačce. Akční sekvence nejsou napínavý, jumpscary nefungujou, postavy jsou nudný, komediální vložka nonexistentní. Člověk si připadá jako kdyby koukal na horší akčňák z bollywoodské produkce. ()

draxxi

Ptedevsim kaslete na logiku. Je to pohadka, resp. pohadkova komedie. Jen misto prince je tu ekologicky aktivista, misto draka trochu vetsi zralok, a misto mece pouzije... ale to se nechte prekvapit :) V kazdym pripade je to vizualne fajnova, divoka jizda. Jen mi do oci moc bilo, jak velkou roli ted v Hollywoodu hraji cinsti sponzori. 8/8/2023 64% ()

cheesephobia

poznáte pravidlo dobrého pokračovania filmu? zoberte všetko dobré z prvého filmu a zdvojnásobte to. no, prvý film bol klišé a patetická akcia na jeden večer. takže Meg 2 je super klišé a patetická akcia na jeden večer. pozerať ho v 3D je však celkom zábavné. ()

vaclav.g.kar

Meg je zpět a ve všech ohledech větší a šílenější. Statham je letos na vrcholu a jeho drsňáctví nemá hranic. Kopačák do hlavy megalodona pak nasazuje korunu téhle sebeuvědomělé šílenosti. A já to prostě miluju, doufám že okamžitě po stávce někdo potvrdí završení trilogie. ()

BarbarellaHa

Jednu hvězdici jen za to, že se mě líbila jednička, ale totok? Moje nervyyyyyyyy Řeknu jenom jedno: DINOSAUŘI!!! WTF!!! Jim mrdlo v kulichu?! Já jsem u toho teda 3x usla, ale když jsem se probudila po 3, tak tam fakt byly! Bratranci slepice hráli ve filmu ze současnosti úplně na férovku po boku žraloka a Jonase a vůbec celý to bylo hrozný! Nedivim se, že část herců z jedničky odmítla účast, tak je rovnou na začátku prohlásili za mrtvý- dobře udělali, jinak by v průběhu filmu asi spáchali harakiri! No prostě pitomost pro zhulky (pak to může nějak fungovat, to neřikám), ale jinak nic, prd, smrt! ()

Destoroyah

Podľa mňa lepšie ako jednotka. Statham znova porušil pravidlá fyziky a rozhodol sa zabiť pár Megalodonov. Akcia a humor dopomáhajú k tomu aby dej išiel svižne na to že má skoro dve hodiny. Prvá polovica pod vodou má celkom fajn atmosféru, pár naozaj dobrých scén a hlavne veľa žralokov a ešte prehistorické jašterice. Druhá polovica začína naberať na obrátkach a tam už ťažko hľadáte logiku v tom čo sa deje. Ale film nemôžem len chváliť pretože má taký istý problém ako jeho predchodca. Je tu až príliš veľa vecí a nápadov ktoré vôbec nikam nevedú, a preto má film dve hodiny. Akčný, humorný a béčkový film u ktorého treba vypnúť mozog a zviesť sa s vlnou plnou žralokov a Stathamov.  HODNOTENIE: 6/10 ()

SewekiX

Vážně se to brát nedá ale když si dovedete užívat to že prostě velkej žralok a hloupý lidi = haha tak je to celkem zábava, i když myslím že kdyby na takovou tu "hloupou zábavu" vsadili ještě trochu víc, tak to mohlo být mnohem lepší. Ale hláška "Neboj, toto je 'megu-odolné' místo." mě dostala.. :D ()

babuška odpad!

meg:sračka z hlubin, steve alten musel podle mně po premiéře zvracet, hodinu pod vodou, pak hodinu nad vodou, a whetlyho ani náhodou, všechno špatně, od debilních dialogů až po zvlhlou pussy-octo, děj se od jedničky nikam neposunul, tam taky nebyl, chválit triky tentokrát nebudu, ty se daly očekávat přece, no a zamotat do toho ještě jurskej park na souši, velebnosti jdu blejt, NIC ()

Polux

5/10 | Větší, dražší, násilnější, případně delší. Toť osvědčené hollywoodské pravidlo všech sequelů (těch sci-fi hororových pak obzvláště), které více nebo méně úspěšně řeší problém "jak publiku znovu prodat totéž, co minule". Rezignovat na tohle schéma se moc nevyplácí a Wheatleyho rutinní sequel překvapivého prehistorického hitu je toho zářným příkladem. | Trailer totiž nalákal na podstatně zábavnější, divočejší a krvavější dostaveníčko se zubatou čelistí, než se nakonec v samotném filmu odehraje. Prakticky vše, co jsem od dvojky na základě traileru očekával, jsem nedostal a pokud ano, tak v okleštěné podobě. Nejenže děj otrocky kopíruje jedničku (zase průzkumná mise do zákoutí příkopu, zase hromadný útěk prehistorických potvor do oceánu, zase finále poblíž turisty přeplněné pláže, atd.), ale téměř všechnu "špinavou práci" ve filmu namísto mega žraloka, jak by člověk od filmu s mega žralokem v názvu očekával, odvede jakési hejno podivných přerostlých mloků. Jako by to nestačilo, doplňková příšera z jezera, ehm příkopu (obří krakatice z jedničky je ve dvojce vyměněna za obří chobotnici), jakožto potenciálně další divácká atrakce, se v ději v celé své kráse ukáže zhruba na 5 minut a tudíž moc nechápu, proč ve filmu vlastně vůbec je:-). Statham se sice snaží svým charismatem a obecně neohroženě-hrdinnou přítomností zachránit, co se dá, bohužel režie a scénář nestojí na jeho straně. | Jednička sice také nebyla žádný zázrak (bez eRkového ratingu se toho moc předvést nedá), ale měla výhodu v momentu překvapení stran příběhu i postav. Dvojka bohužel ve všech ohledech jede, ehm pluje na autopilota a řadí se mezi typické sequely, které jen opakují tu samou šablonu, aniž by se k tématu dodalo cokoliv (pojetí, narativ, měřítko, atd.) navíc. | PeZet ()

DIATOR05

Kde je moje Sharknado? :(( nebo mám spíš říct Megalodonádo? =DD  No nic, nečekal jsem úplně Sharknado, protože to by asi byli ti, kteří to ještě považují za kvalitní horor velmi naštvaní. Já jsem tam šel s tím, že u toho filmu vypnu a užiju si nesmyslnou akční jízdu, ale oni mi z toho dělaj horor a dávají smysluplný děj!  Jako je vidět, že si z toho dělají trochu srandu, ale stejně, čekal jsem to víc šílenější. Takže nevim jestli to mám brát jako úmyslný akční horor, nebo že si z toho hororu dělaj srandu s tou akčností. Jako byly tam nějaké skvělé momenty, ale chtěl jsem zkrátka víc. Teď můžu jen říct: jako ok no, ale znova se na to nepodívám.  Asi 5/10. ()

Frenk

Je to tak přehnaně stupidní, že se z toho stala zábavná blbost. Občas je potřeba vidět něco, u čeho se nemusí přemýšlet. Můžeme si alespoň vychutnat drahý vizuál. Horor to není ani náhodou, i když se tak zpočátku tváří. Druhá polovina filmu spíš připomíná sci-fi komedii. Což je asi dobře, protože vážnost to kompletně ztratilo. *smajlík s nesmyslným výrazem* ()

soukyd33

Akce je tu dost, ale není to ono. Průměrná podívaná. Herecké obsazení průměrné. Herecké výkony průměrné. Soundtrack, známé melodie. Poznámka: Doporučuji sledovat s titulky forced. Hvězdiček 3 ()

rengers odpad!

Ze začátku to vypadalo, že by to mohl být slušně natočený béčkový akčňák. Ale od poloviny filmu se na to nedalo dívat! Větší blbost jsem už dlouho neviděl. Neuvěřitelné, že tenhle film se promítá v kinech?! ()

Pythonator

Ještě větší kravina než jednička, což by mohlo odpovídat ještě lepšímu a zábavnějšímu filmu v rámci blbého žánru. Taky je tam asi více akce, ujetých supermanských scén (dělajících ze Stathama Boha) a zábavy, i když ten pomalejší rozjezd v příkopu byl docela nudný a přes tu tmu jsem neviděl ani kdo tam zařval - a stejně mi to bylo jedno. Potíž je v tom, že nelogické bezmozkové scény alá céčkové videofilmy o vraždících zvířátkách jsou zde až příliš. Nejvíc mě pak nasrala hollywoodská debilita ve formě pravěkých plazů žijících v nesmírných hlubinách oddělených od našeho světa nějakou tou mlhovinou a majících samozřejmě normální nohy se schopností běhat po souši - prostě paráda (zjevně plíco žábro běžci-plavci). ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

27.06.2023

Drazí filmoví fanoušci, rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník Filmového víkendu ČSFD, který se letos uskuteční od pátku do neděle 4. - 6. srpna na už tradiční lokaci čerstvě zrekonstruovaného… (viac)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023