Shazam! Hnev bohov

• Česko Shazam! Hněv bohů (viac)

Billy Batson a jeho súrodenci z pestúnskej rodiny, sa stále učia skĺbiť ich životy tínedžerov s ich životmi superhrdinov. Keď ale na Zem prídu Atlasove dcéry, trojica pomstychtivých starovekých bohýň, Billy a jeho rodina sú vrhnutí do boja o svoje superschopnosti, životy a osud ich sveta. (Continental film)

POciSEM odpad!

Pamatuju že jednička byla celkem koukatelná blbina. Tohle ale vážně neni ten případ protože to je ještě blbější než Rockův Black Mr.Hankey. ()

Hanys_

Fakt zvláštní. Infantilní i temné. Pár super nápadů i hlášek (nosorožci, Khaleesi! )a kdyby to nebylo naroubováno na justice league, tak by se mi to líbilo asi víc. Takové temnější Jumanji prostě. Jinak mě tady dost sral Levy, jakoby tvůrcům nedošlo že se v něj proměňuje už 18 letý kluk).  5.5/10 ()

woodsman

videm som ze to ma 72 percent tak asom musel sa ist presvedcit ake to je a ono to je vazne dobre odost lepsie ako 1 nechapem ten hejt Gal velmy potesila tento film velmy v pohode zapada do Snyderverse . Zaporacky dobre aj motivacia velmy prijemny humor dost som sa aj nasmial jakoze fakt odporucam ()

mosnak

Shazam! je jeden z nezbytečnějších komiksových postav všech dob. Pamatuji si, že jednička se vůbec nelíbila a od dvojky jsem vlastně čekal to stejné. Nakonec to dopadlo o něco líp, ale pořád je to stejná srajda - 20% ()

Milky.

Nevím čím to, ale narozdíl od jedničky jsem se tady až tak nebavil. Dobré vtipy tam teda byly, ale nějak tu přibylo jakýchsi věcí typu "zábava pro celou rodinu", nehledě na dokonale rasově a genderově vyvážený šazam-tým...tlustý buzík, asiat, nerdy černoška....už chybělo jenom nějaké trans-person a arab aby to bylo dokonale progresivní. Obecně mi ale příběh přišel strašně přiblblý, Lucy Liu s jejím obličejem strašná (nevím jestli je napíchaná botoxem nebo nasekaná plastikama, ale působila fakt divně) a digitální potvory spíš k smíchu. Netřeba vidět podruhé. ()

filipvrbik

Tak jako pro mě vizuál v pohodě, Billyho vtípky taky, ale jinak je to celkem katastrofa. Děj a příběh slaboučký, maximálně tak pro děti, které neviděly stovky marvelovin a DC -ovin. Obsahuje to snad všechna klíšé superhrdinských filmů. Ach jo, jednička byla ještě dobrá, toto už ne, a škoda, dalo se to celkem ukočírovat...30% ()

H4ku11

Neviem, či to je mojími minimálnymi očakávaniami, spojenými so značkou DC, zlými recenziami aj žalostným zárobkom, ale bol to pre mňa úplne v pohode zvládnuteľný priemer. Dovidenia Shazam! ()

Spacecore odpad!

Extra sračka. Jedná se o jeden z mála filmů, který jsme s manželkou nedokoukali vůbec! Vydrželi jsme hodinu a pak jsme ten patetický zmar museli přetočit na klíčové scény a ukončit, protože ta podívaná nám způsobovala damage. On sám o sobě by asi byl i koukatelnej, ale už prostě nejsme schopni unýst takový neustálý nápor shitů.. Všechno špatně, ani nevím, jestli se mám vypisovat. 3 filmy se Shazamem a Black Adamem, ale ani jednou spolu nebudou bojovat. Cringe, scénář napsaný AI.. Ti samí Warneři mají studia, kde vznikají animáky se Shazamem, co mají kvalitní scenáře, proč nejsou schopni najmout je aby vznikl film, který nebude bolet? ()

bobstock

Ukecaný bleskosvod prostě nic navíc v dalším díle nenabízí. Parta pláštěnkářů proti druhé v hromadě umělé přefabrikované kaše, která stále nebude poslední. Jak tu bylo řečeno, tisíckrát omletý obsah komiksu z dětství vám tu někdo vyleští prachovkou a strčí do výlohy za aktuální ceny.. 30% ()

bozka10

Hnev bohov ma teda bohovsky prekvapil a je minimálne o triedu lepší ako slabučká jednotka.Prvá polovica síce pôsobí detským dojmom a postavy sú miestami až moc preafektované,ale druhý polčas zvláda Shazam na výbornú a odpáli šialené tempo.Atlasove sestry sú výborné a Lucy Liu je skvelá záporáčka.Bavil som sa na výbornú. ()

Flopik

Dočítal som sa tu množstva kritiky, nebudem to tu zrovna obhajovať nakoľko občas je to pravda, na druhú stranu za mňa to vôbec nie je také zlé. Keď si odmyslíte čo všetko to vykráda tak je to rozhodne zábavná jazda, s výbornými hercami. Efekty kolísali asi najviac, miestami vyzerali skutočne zle ale miestami zas skvelo, tomu som nepochopil. Príbeh je až moc kopirák bez nápadov ale mňa to proste bavilo. Zachary skvelý, vôbec mi neprišiel otravný, Grace je krásne spestrenie a humor mi sadol. Finále veľmi hlúpe, ale za mňa správne hrdinské a toto ja môžem. Shazam 2 rozhodne nepatrí k tomu lepšiemu, je to medzi 3 a 4*, no ja ako fanúšik tohto žánru nemôžem inak ako za 4*. No a je veľká škoda, že to dopadlo s tržbami tak katastrofálne. A ešte väčšia škoda, že sa režisér viac nevyblbol nakoľko bolo jasné, že je to posledný diel. ()

kamil.i

Pri porovnávaní prvého a druhého Shazama, obzvlášť pri vzlykaní nad nehoráznym úpadkom kvality, je badať podobnú masovú hystériu ako u Wonder Woman. A to rovnako pri divákoch ako aj pri kritickej obci. Pričom všetky štyri filmy sú na tom kvalitatívne takmer rovnako a reálne žiadny veľký pokles úrovne nenastal. Jedine tak pokles mediálneho "hype-u". ()

MiniMinion

Shazam! Hněv bohů je výborným pokračováním původního filmu a zachovává si jeho tón a šarm i přesto, že působí mnohem velkolepěji. Větší je akce, otevřenost světa a mytologie, a větší jsou i naši hrdinové, a právě jejich vzájemná dynamika je opět jednou z nejlepších součástí filmu. Humor funguje, fungují dobrodružnost, emoce, drama a temnota - stejně, jako tomu bylo v jedničce. Nově příchozí trojice hereček zapadá do obsazení vesměs dobře, ovšem hlavními hvězdami jsou opet Levi a Grazer. Na svůj relativně nízký rozpočet působí film překvapivě podmanivě a nabízí poměrně draze vypadající vizuální efekty. Scénář funguje na všech frontách až do třetí třetiny, která je lehce roztroušená, na čemž film ztrácí nějaké body, ale i tak je od začátku do konce druhý Shazam! zábavnou rodinnou jízdou se srdcem a duší. Více zde. ()

warrenur

Jeden z nekonecneho radu vyplachov superhrdinskeho sveta. "Taste the rainbow, motherf*  !"  :) S rychloposuvom cez cringe vtipne teen-trapnosti sa to dalo po kazde CGI celkom prejst. A ano, CGI stoji za velky makovy prd. Takze spolu so scenarom, mizernym herectvom a hlaskujucimi detmi si nemate moc co uzit. V zavere sa vsak na 3 minutky pride ukazat nadherna hostka z Izraela a vsetci sa na seba uplne "prirodzene" usmeju. Takze asi to za to stalo, I guess? :D Pre detskeho divaka fajn, ako rodinny filmik s nimi tiez. Inak zabity cas. ()

Saur.us

Taste the rainbow, motherfuckers! Druhý Shazam jako první Shazam nebo celá poslední Marvel fáze (Tak se DC dočkal, srovnal se s Marvelem). Tvrdý průměr, recyklace bez nápadu. Ale pořád zábava, nějaký ten vtípek a WW. ()

Jenda.SG-1 odpad!

Jsem rád, že jsem neutratil peníze za lístek a počkal si na HBO Max, protože bych si nadával za to, jak vyhazuju peníze za kraviny. Naprostá ubohost, jejíž pasáže jsem již při prvním shlédnutí přeskakoval, protože jsem se na to nedokázal vůbec dívat. ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

20.08.2023

Rychle a zběsile v kinech uspělo

Rychle a zběsile v kinech uspělo

21.05.2023

Ještě pár let nazpátek by podobný titulek byl brán jako naprostá samozřejmost. Jenže po covidových letech a klesajících kvalitách posledních snímků v sérii Rychle a zběsile se přece jen mnozí… (viac)

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

22.03.2023

Pakliže jste to ještě nezaznamenali, pokračování DC komiksárny Shazam! tentokrát s podtitulem Hněv bohů je po prvním týdnu v kinech adeptem na propadák roku. Blockbuster režiséra Davida F. Sandberga … (viac)