Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Akčný
  • Dráma
  • Horor
  • Komédia
  • Krimi

Recenzie (535)

plagát

Zámek a klíč - Série 3 (2022) (séria) 

Neuveriteľný prepad oproti veľmi solídnej prvej sérii a to po všetkých stránkach.Korunu tejto katastrofe nasadil nemožný hlavný záporák, ktorý vypadá jak ošumelý opuchnutý starý metalista po týždňovom rumovom záťahu.

plagát

Sirota: Prvá vražda (2022) 

Nečakal som vôbec nič,ale toto bolo fakt prekvapčo jak maria a ako fanúšik Orphan sa mi nedá inak.

plagát

Predátor: Korisť (2022) 

Dobovo skvele umiestnené, výborná lokalizácia, parádne fighty, skvelý predátor a absolútne otrasný slovenský dabing, ktorý filmom tohoto typu totálne ubližuje.

plagát

Denní směna (2022) 

Ked sa dostane na akciu,tak je to fakt vizuálny luxus s zábava,aj ked tie kaskadérske parády boli miestami úsmevné.Inak v celku jednotvárne, svedčala by tomu zmena prostredia miestami.Franco že úplne parádny a vtipný element, ktorý je na tom celom asi najlepší aj s parádnou vyšperkovanou úvodnou starou upírkou.4*za fakt skvelé fighty s upírmi.

plagát

Nepřestávej dýchat (2022) (seriál) 

No tak toto bolo sterilné jak áro na kovidovom oddelení.Typický Netflix zase hodil sračku akože survival.To fakt?! Lacná hovadina ktorá absolútne nefunguje v ničom.Jedna hvezda za prírodu.Nekukat.

plagát

The Gray Man (2022) 

Veľký rozpočet, dobré obsadenie, obrovská nuda.Šedé zmoknuté béčko s obrovským rozpočtom, ktoré ma už po hodine začalo uspávať.Ale toto je už typický Netflix, že v drvivej väčšine je to zas len sklamanie a už ma to začína vytáčať.2-3*

plagát

Čierny telefón (2021) 

Dlho som nevidel tak napínavý film sakra.A niektoré lakačky boli na infarkt myokardu.Velká spokojnosť.

plagát

Resident Evil: Lék (2022) (seriál) 

Totálne nefunkčná paodnož značky Resident evil, ktorá neprináša okrem raw-vega,LGBT,africko teenegerského sociálne dramatického výplachu absolútne nič nové.O horore tu nemôže byť ani reč, scény so zombie by sa dali v celom tomto paškvile rátať na sekundy a monštrá na troch prstoch vrátane úplne otrasnej dúhovo rozprávkovej husenice, ktorá evokuje skôr pobavenie ako creepy monštrum.Velmi slabá RE: posledná kapitola pri tomto hnuse vyznieva ako hororový klenot.Otrasný casting, otrasný príbeh, nulové napätie, nulová atmosféra, veľmi amatérky podaná sračka, ktorá dehonestuje značku RE.Silno to líže odpad.

plagát

Resident Evil: Lék - Proměna (2022) (epizóda) 

Zatiaľ najlepší diel. Konečne nejaká akcia a pekní zombíci,aj ked to celú túto biedu rozhodne nezachráni.

plagát

Resident Evil: Lék - Vítejte v New Raccoon City (2022) (epizóda) 

Prvá epizóda,značné sklamanie.Masírovanie mozgov trendami modernej doby je výrazné,ale to by tak nevadilo jak nulové napätie, lacný look,okolo hororu to moc nechodilo a absolútne otrasná rozprávková mega húsenica multicolor.No uvidíme dalej.

Ovládací panel
9 bodov

Reklama

Reklama