Hlbokomorská ponorka, ktorá je súčasťou medzinárodného podmorského výskumného programu – bola napadnutá obrovským tvorom o ktorom si mysleli, že už neexistuje, sa teraz nachádza poškodená na dne priekopy Tichého oceánu... s posádkou uväznenou vo vnútri. S ubiehajúcim časom, čínska oceánografka privolá na pomoc skúseného záchranára Jonasa Taylora (Jason Statham), aby zachránil posádku – i oceán – od tejto nezadržateľnej hrozby: prehistorického takmer 30 metrového žraloka známeho ako Megalodon. To, čo nikto nepredpokladal je, že pred niekoľkými rokmi sa Taylor s týmto strašným stvorením už stretol. Teraz, v tíme so Suyin, musí čeliť strachu o vlastný život, aby zachránil všetkých uväznených...čo ho opäť privádza tvárou v tvár najohromnejšiemu a najväčšiemu predátorovi všetkých čias. (Continental film)

J.Mayen

Zralci filmy miluju, zde prevazujou efekty,ale pribeh zaostava, a to velmi. Spousta nelogickych az prestrelenych veci (proc sakra tolik lidi neustale padalo z lodi? jednou ok, ale 5x za sebou), krom toho i nekolik nesympatickych roli, ten malej nesympatickej a vazne nevtipnej spratek a jeho matka jakbysmet. Zklamani. ()

Robert Wankes

Trochu zklamalo. Myslím že se z toho dalo vytěžit mnohem víc. Navíc klišé ve stylu Probudíme příšeru a zbytek filmu se ji budeme snažit zabít. Triky standard, nic úžasného, herci průměr, dialogy bez nápadů... ()

The_soloist

Je to jeden z lepších filmů o žralocích, nechyběl spád, humor a nabídlo to snad všechno, co může film o Megalodonovi nabídnout. Jenže absolutně nechápu, jaký matroš měl režisér, když Jason Statham zabil "ručně" na frajera Megalodona, který měří jako panelák. Tímto si u mě Jason odnesl titul nového Chucka Norrise a příště se těším na jeho souboj proti Godzille, King Kongovi nebo Krakenovi. ()

DonBraso

Slušná odreagovačka,která mohla mít klidně o 30 minut méně a byla by to nonstop akce.Tím neříkám,že není,protože od půlky to jede až do konce.Nejsem fanda žraločích filmů céčkových kvalit,protože zatím se točí jen ty a tohle už o stupeň lepší béčko má vlastně jen pobavit a nepřemýšlet.Kupodivu se mu to daří velmi dobře.Samozřejmě přidaná hodnota Jason Statham dělá filmu žraločí služby,jinak by to člověk těžko překousával.Pochválit musím určitě skvělé efekty,který jsou fakt bravurní.Kdo čekal v úplným konci před závěrečnýma titulkama žraloka,,,,tak nebyl.:)70% ()

djbarrel odpad!

Proboha jak tomu mohl někdo dát 5 hvězd ??? Celkové hodnocení 61% ? Za co ? Za trapný klišovitý děj, který jsem dokázal odhadnout s hodinovým předstihem ? Za trapné herecké výkony ? Za hromady patosu a rádoby drsných pohledů ? Tohle byla opravdová sračka, čistý průjem a sledování filmu jsem opravdu odtrpěl. Být film o 10 minut delší vyrvu si oči ! 0% absolutní shit ! ()

lucccaso

Čínské čelisti s rádoby drsňákem v hlavní roli co všechny samozřejmě zachrání a pak si to rozdá ,,face to face" s 30 metrovým žralokem. Můžete hádat, kdo vyhrál... ()

srolyma

Větší žralok, více akce, větší pláže, modernější technika, ale na 40 let staré Čelisti to nemá ani náhodou. Navíc tolik klišé na jedné hromadě – hlavní hrdina s traumatem, tlustý ajťák, vtipkující černoch, drsná lesba, miliardář záporák a spousta Čiňanů. Ale dívat se na to dalo. ()

vodkasesemte

Nechápu to nízké hodnocení. Fakt jsem to nečekal, ale bavil jsem se od začátku do konce! - What happened to your hair? - Hele, hraje tady ten srandovní Čínan (samá hvězda) - Co to je za kundu? No nvm, jesli je todle kunda - Jo už vím, koho mi připomíná, ustřední postavu ze SR3. Tak tu jsem tady nečekal! - Vypadá to na pěknou nudu, jsem si rovnou mohl pustit dokument o korálovejch utesech - 16.45 - I m not crazy. I have just seen things no one else has. Thats the definition of crazy - Married with an a-hole - Eight-year-olds hear everything - Jo, je to vtipný, líbí se mi to - Jaxx! - V týmu záchranářu panuje dobrá nálada, tak to má bejt. Vždyt o nic nejde… - Fancy - Sice nevm, jak na tak malým prostoru dokážou vytvořit nějakou kulervoucí akci, ale jsem napnutej jako drátek - Single channel communication - Seš si jistej, že komunikují na bázi nějaký vlnový délky? - 32.06 (podruhý) - Suyin - Jo to není žralok, ale chobotnice! - Tak ne, megalodon (já to věděl) - Tell me this is not the worlds best „I told you so“ - Tvl, proč nevypne světla a nevytáhne kapesní tříáčkovou baterku? - To je celý? Ted napadne základnu… - It feared nothing. It had no predators (nekecej) - The meg could bite a whale in half (hezky řečeno) - That living fosil ate my friend (nezdá se, že by ji to nějak vzalo) - Jo, to řeklo to tlustý EMO - You ever think that Mother Nature might know what shes doing? - The thermocline might just be there for a reason? - Man vs meg isnt a fight. Its a slaughter (tak ho zabijte nejdřív, ne) - Je to dobře natočený, dobrý dialogy, dobrá kamera, dobrej film, kterej umí vytvořit napětí/s dobrou atmosferou - Wheres Lucy? - Initiate emergency protocols (něco mi říká, že to špatně dopadne) - And nobody is to go near the water. If you insist (já ji žeru – ten učes jí neskutečně sluší) - But a minute later, when the EVOLUTION came up, the temperature increased by 25 degrees - We need to find it and kill it (konečně rozumná řeč) - We should explore non-lethal options first (to je komedie) - For the meg or for us? - Potom si pustím čelisti. Hele, mají stejnou lod! - Taky nosí čepici - Looks like the meg evened the score - Lets draw straws. I cant swim (muj člověk) - Tak to jsem ještě nežral - Sharks are attracted to panic motion (a to my chceme) - Keep it nice and smooth (asi by neměl kopat nohama) - Kdyby byl ještě o trochu větší, tak by se mohl nechat spolknout, a pak ho rozpárat zevnitř - A proč do vody nehodí vánoční stromeček s nitroglycerinem? - Nicméně musím si poznamenat, že mě to vubec neleká - Jo jeho mají na provázku! - Prej come on – tam visí na laně. Komu vlastně fandí? - A killer whale is knocked out with 10 CCs (Etorphine) - Remind me again why this is a good idea - Tvl, kde jsou Green peace, tady se snaží vyhubit ohrožený druh - This beautiful thing is polycarbonate (sklo), specifically designed not to crack, not to break, but to deform (zajímavý) - 20,000 pounds (x 0,453) na cm čtvereční - Eight to nine hundred thousands - He said be careful. Thats his versionof I love you - I know sharks anathomy and I know where this can penetrate through megalodon skin (podle mě je duležitý, že jsi v neoprenu) - Let me do what I do best - Dyt tam visí jako ozdoba na vánočním stromečku. Ji spolkne jako malinu - Ten žralok je magor! - Shes not breathing (ten iluminátskej symbol) - You saved me again. I prefere you alive - Jak to vytáhli nahoru? - Hey, look whos up - Get a picture of me with this big smelly beast - You want a proper picture, get your head inside - To jsem čekal. Tam plavou mezi tou krví všichni ti žraloci a oni se tomu smějou - Discover and then destroy (člověk je zase problém) - Its time to get some real help (volej námořnictvo) - I m quitting - What happen to your hair? What happen to your hair? Touche - That thing is the devil (a cos čekal) - You got to work on yourself - Its payback time (love it) - Má moji pušku! - Sanya Bay (já to věděl) - Prehistoric shark sounds like a damn prank call - Stačí otevřít tlamu a cyhtat to do ní jako plankton - Jé, jorkšírek Pippin! Tak lidi zdegenerovali už i v tý Ázii. Zkurvenej čokl, s ním bych do tý vody fakt nevlezl - Roztomilej pohled - Matka na mobilu - Stay safe! Co nám chtějí naznačit, že lidí je jako sraček? - Mentál - Už jsem se bál, že nebudou žádný oběti - Tak tendle plast nic nevydržel - Na jedno zhltnutí - My wedding is ruined. You killed Pippin. To snad ne - Třeba v pokračování - Dáme dvojku? () (menej) (viac)

Dixieboy

V případě těchto filmů opravdu nikdo není schopný vymyslet kvalitní koncept??? Dobře 30m dlouhý žralok,který byl největším predátorem světa a zneškodní ho zase banda pseudovědců, kteří jsou vedeni traumatizovaným vysloužilcem?? Bóóže... to je pořád dokola :(( Efekty pěkný, ale jinak samý klišé a nebo patos... A co mají sakra s těmi nafukovacími kruhy?? Sponzor? ()

VencaSipka

Jsou to takové novodobé Čelisti, ale jinak celkem koukatelný. Občas pobavý, ale asi ničím nepřekvapí. Mít p*ůser na moři, tak jsem rád poblíž Stathama. Pač je tu jak ryba ve vodě. Možná by sejmul i Aquamana. Ale hraje tu svou klasickou pózu tvrďáka, kterého jen tak něco nevyvede z míry a na to se rád kouknu. Takže 55% ()

megajalec

Podobné filmy a žánre nejako zvlášť nevyhľadávam. Napriek tomu nemôžem povedať, že by som film pretrpel. Samozrejme, všetko ťahá nesmrteľný Statham, ktorý má viac životov ako mačka. A zabudovaná lovestory je úplne zbytočná a kazí dojem. ()

Raskoslav

Tak už jen z traileru se nedalo čekat nic jiného než béčko a naštěstí si to ani na nic jiného nehraje. V rámci béček je to nejspíš i docela decentní, ale měl jsem problémy to dokoukat a to jsem u toho chtěl jen vypnout mozek a zkouknout nějakou tu hovadinu - výsledek je, že jsem to zkoušel na několikrát a ani jednou mě to nijak výrazně nechytlo, prostě mi to přišlo celkem nuda. ()

blondboss

Keď si nejakého herca predstavím v takejto "bejkovine", tak je to práve Statham. Neberte to v zlom, ja osobne ho mám rád, ale proste béčkové akčné šialenstvo, tam by proste mal byť. Lebo toto bolo čistá béčková akcia s áčkovým až nadupaným rozpočtom, ktorý miestami bolo vidieť, ale miestami to boli také trápne vizuálne efekty, že sa mi chcelo od smiechu plakať. A práve preto dve hviezdy, že som sa pri tom aj zasmial a nebral som to vôbec vážne. A zrejme o to tvorcom aj išlo. Každopádne ale inak to je strašný brak bez nápadu. 45 % ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident

07.09.2023

Akčních filmů není nikdy dost, zejména těch, ve kterých hraje Samuel L. Jackson prezidenty, kteří se musí pomocí zbraní uvnitř luxusní limuzíny bránit proti útočníkům, kteří se je snaží zabít. Přesně… (viac)

Ben Wheatley se podívá žralokovi na zoubek

Ben Wheatley se podívá žralokovi na zoubek

24.10.2020

Zatímco Rebeka, nová adaptace slavného románu Daphne Du Maurier, před třemi dny odstartovala na Netflixu a od diváků a kritiků sklízí vesměs velmi vlažné reakce, vypluly na hladinu informace o… (viac)

7. Filmový víkend ČSFD je tady

7. Filmový víkend ČSFD je tady

07.08.2018

Již za pár dní bude v Letním kině Boskovice u Brna zahájen 7. ročník Filmového víkendu ČSFD - nadšeneckého setkání filmových geeků a fanoušků ČSFD.cz. Akce, kterou každoročně navštíví přes tisíc… (viac)