Počas mnohých misií a napriek neprekonateľným prekážkam Dom Toretto (Vin Diesel) a jeho rodina prekonali, a premohli každého nepriateľa, ktorý sa im postavil do cesty. Teraz čelia protivníkovi, ktorý sa vynára z tieňov minulosti, je poháňaný krvnou pomstou, je odhodlaný rozbiť túto rodinu a navždy zničiť všetko a všetkých, ktorých Dom miluje. Vo filme Fast Five z roku 2011 Dom a jeho partia zlikvidovali zákerného brazílskeho drogového kráľa Hernana Reyesa a na moste v Riu De Janeiro mu sťali hlavu. Nevedeli však, že Reyesov syn Dante (Jason Momoa) bol toho všetkého svedkom a posledných 12 rokov pripravoval plán, ako prinútiť Doma zaplatiť najvyššiu cenu. (CinemArt SK)

Johnny.ARN

Moje posledné 3 mozgové bunky umreli. Už asi v prvej polhodine. Len malé zamyslenie, čo keď dlhodobejšia prítomnosť Amber Heard pôsobí na mužov tak, že sa začnú správať podľa určitého vzorca? Lebo ako Momoa tu mal ťahy, ktoré zaviedol do života Johnny aka Jack Sparrow. Absolútne najsmutnejšie na tom celom je to, že ja som už pri deviatke predpovedal, že Gadodtka sa vráti. Ukončte to už niekto, prosím Vás. Lin už išiel do píče, chvála pánu bohu, vyserte sa na to už. Ultraslabé 2 z 5 a nikdy viac. Načo ()

viperDavid

Další epizoda nekonečného seriálu je za námi a opět s otevřeným koncem, jak jinak. Další díl neuvěřitelných kravin, ale překvapivě koukatelných. Devátá čast byla mnohem horší. Potěšil Alan Ritchson alias Reacher ()

BROKEN_

Fast sága směřuje pomalu do finále. 10 díl je z celé série nejambicióznější a servíruje nám podívanou na kterou jen tak nezapomenete. Musím se přiznat, že jsem se na film doslova třepal natěšením a nemohl jsem se dočkat až usednu do kina a vychutnám si tuhle popkornovou jízdu. Vin Diesel si vzal inspiraci z Avengers: Infinity War vážně a Fast X je zkrátka bombastické dílo :-D. Celé to začne úvodní pasáží, která se odehrává před 10 lety během konce 5 dílu… Fast X se rozhodlo navázat na nejlepší díl celé ságy a vůbec nic neretconuje :-D. Oproti předchozímu 9 dílu, který měl nudný děj, špatný tempo, zbytečné flashbacky na minulost mezi Domem a jeho bratrem Jacobem, plus se 9 brala příliš vážně a John Cena v roli záporáka tolik nefungoval. Zde v 10 to všechno funguje na 1000%. Akce je zde dobře zpracovaná a kontaktní bitky jsou hodně fajn. Jen u nich zamrzí rychlejší střih. Plus se někdy někdo začne s někým rvát bez důvodu :-D Postav je zde hodně a objevují se zde camea postav z předchozích dílů, aby divák chápal, že se skutečně jde do finále. Inspirace Infinity War ve velkém přichází v rozdělení hlavních hrdinů do několika skupin. Členové FAMILY jsou zde lepší a zábavnější než v devítce. Linka Romana, Teje, Ramsey a Hana je nejméně zajímavá z celého filmu, přesto zde funguje humor (muffiny po kterých budete zhulení nemají chybu :-D). Vin Diesel a jeho Dominic Toretto je Alfa samec celého filmu. Jeho herecký výkon je hodný nominace na Oscara :-D. Sledovat jeho drsný, vážný výraz a do toho jeho zatnuté pěsti nemělo chybu :-D. John Wick je mistr v Gun-Fu. Dominic Toretto je mistr v Car-Fu. Frajer dokonale ovládá matiku, fyziku a gravitaci :-D. Batman je oproti němu ořezávátko. Je fascinující co všechno se děje okolo Vina Diesela :-D. Ze známých postav mě nejvíce bavil John Cena, který si po špatné devítce, kde byl nudným záporákem, vylepšil reputaci. Jeho postava zde dostala skvělé vykoupení (a to myslím vážně). Jason Statham se tady neohřeje ani na 10 minut :-(. Kdo táhne film jsou nové tváře. Brie Larson, Daniela Melchior, Alan Ritchson a především Jason Momoa. Ten si neskutečně užívá hraní hlavního záporáka Dante Reyese. Jeho chování připomene Jokera. Borec ve filmu tančí, maluje svým mrtvolám nehty na nohou, a má x plánů na všechno. Nikdy nebylo slovo přehrávání a utržení ze řetězu Tak výstižné jak u výkonu Jasona ve Fast X. Tohle je dámy a pánové nejlepší záporák roku :-D. Důležitá věc na celém filmu je, že je uvědomělí. Lidi za kamerou, a i lidi před kamerou (možná až na Diesela) moc dobře vědí, že točí zábavnou, přepálenou hloupost.  Desítka v jeden moment dokonce boří 4 stěnu. Ústředna agentury, která půjde ve filmu po krku FAMILY, má šíleně digitální ústřednu, kde běží na obrazovkách záběry z předešlých dílů :-D a kde si postava Alana Ritchinsona utahuje z celého konceptu FAMILY a pomrkává na to, že předešlé dění nedává smysl a že je neuvěřitelný, že jim to ještě někdo nezarazil (tím myslí, že je ještě nikdo nedal do lochu). Nebo tady máme také fotky, které má Toretto ve své garáži a vzpomíná na to, co všechno se událo. Nejvtipnější na tom je to, že ty fotky nejsou photoshopy a nikdo si zde nedal práci s tím, aby pořídily například fotku z grilovačky a místo toho to jsou fotky vystřiženy ze záběrů z předešlých dílů :-D. No a pak je tady to finále, kde slibovali všichni okolo, že to rozdělí diváky, že to bude mít cliffhanger ve stylu Infinity War a že nás čeká šokující konec. No lidi…. Bylo to kurva šokující. Nejdříve to celé začne honičkou na dálnici, kde v jeden moment Toretto ve stylu Ghost Ridera se točí se svým autem a díky hákům, které má střelené do auta a táhne za sebou kus vrtulníku ničí auta okolo sebe :-D. Jo já vím, jak to zní a věřte mi, ono se to vážně v tom filmu děje :-D. A pak přijde úplné finále, kde dojde na řadu nejdříve obrovský zvrat po kterém mi spadla čelist na zem a následně husina po celém těle. Finále je masakrální a je ohromující jak se nebáli to utnout v tom nejlepším. No a post-credit scéna s The Rockem už byla jen třešnička na dortu :-D. Já se neskutečně těším na pokračování a přiznám se, že jsem nikdy neměl takový hype. HYPE IS REAL! :-D. Ach jak já to miluju. Málem jsem v kině vypustil duši. Fast X je zkrátka stupidně geniální. P.S. Pro ty z vás, co si tento můj názor na film přečetli až do konce chci říct, že z toho mám velkou prdel a mrzí mě, že si ten film nedokáží všichni užít jako já a můj kámoš se kterým jsem na tom byl v kině :-D. Královsky jsme se bavili…. Jo a vůbec se nestydím, že jsem si to užil a že se nemůžu dočkat dalšího dílu. Tohle je adept na film roku :-D. MILUJU TO!!! Tento film si ode mě nezaslouží nic jiného než ultimátních 10/10  () (menej) (viac)

Zek

Po hodně dlouhé době díl na který se dalo koukat. Jako je pravda, že je tu zase dost absurdit ve kterých Vin Diesel dokáže s autem lítat atd. na což jsem si už i zvykl, ale co mě tu hodně překvapilo, byl hlavní záporák. Momoa dokázal svojí šíleností ve filmu úplně všechno zastínit a hlavně díky němu mě i film bavil. ()

noriaki

I když to tak mnozí vnímají, série si nešáhla na dno v devátém díle, ale ve třetím. Desáté pokračování ságy rodu Torettova a jeho přátel je na první pohled stejné jako to předchozí, jenže je to zábava. Akce je přepálená, totálně nesmyslná a uchvacující. Celé se to nerozpadlo jenom proto, že jediný kdo to ještě bere vážně je Vin Diesel. Jason Momoa si buď rozumně uvědomil limity svého herectví, nebo ztratil soudnost - což tentokrát kupodivu vyšlo nastejno, takže představil záporáka, který osciluje mezi Jokerem a šaškem. Je ve všem o tři tahy napřed. Nepolapitelný, hrozivý, směšný. Výsledný dojem není vůbec špatný, takže nároky na nenáročnou jednohubku splňuje film vcelku s přehledem. Od série která kdysi měla ambici dosahovat pravidelně miliardových zisků je to sice málo, ale díky alespoň za to. ()

MikyAff

Pokud alespoň jednou za 10 min neslyším slovo rodina, mám pocit neklidu. Jakmile nevidím vážný výraz Vina Diesela, cítím se, jako by bylo něco hrozně špatně. Naštěstí během tohoto filmu je všechno v pořádku. Opravdu netuším, jaká síla žene tuhle sérii ještě kupředu, ale oni se prostě nevzdávají stejně, jako auta Dominica Toretta, když letí z obrovské výšky a dopadnou úplně v klidu na všechna čtyři kola. To, že když já ve svém voze lehce zvýším rychlost přes retardér a urvu si vanu, je asi jen problém toho, jak mě nechrání síla rodiny.. Do tohohle snímku už jsem šla s velkou skepsí a ironií, díky čemuž jsem si ho hrozně užila! Protože když už si z toho začnete dělat srandu, vážně se z toho sranda stane. Opravdovým pozitivem, které bych chtěla vyzdvihnout, je Jason Momoa. Tahle role mu neskutečně sedla, strašně mě bavila každá sekunda, kterou na obrazovce strávil a i na něm bylo znát, že si to užívá také. Dala bych tomu pro tu recesi klidně i pět hvězd, ale vnitřně nedokážu snést některý fakt debilní nelogický momenty, tak aspoň ty čtyři a těším se na další díl, kde doufám, že to Vin a jeho "family" zvládnou ♥ ()

hroubek

Není to, tak dementní jako minulý díl, přesto o zábavném nebo dobré filmu nemůže být řeč. Momoa, Cena, Statham, Ritchson a Theron si kradou každou scénu pro sebe a přehrávají, protože moc dobře vědí v jaké blbosti hrají. Má to slušné bitky (kontaktní souboje se opravdu povedly a patří k tomu nejlepší, co ve filmu uvidíte) a několik scén je fajn. A teď přijde to horší. Ten film má neskutečně hnusné triky, dějí se tady věci, kterým jsem se musel smát - Řím a celé finále. Bylo mi trapně za některé herce, jelikož tyhle scény nešly zahrát/uhrát se ctí (každá scéna s Brie Larson). Nejhorší na celém filmu je Vin Diesel a jeho ego. To jakým způsobem kolem sebe vystavěl piedestal největšího macho borce je tak trapné a směšné, že Fast X nejde brát ani jako Guilty Pleasure. 4,5/10 ()

Hennesy odpad!

Odpad nedávam preto, že je to tupé /nemám nič proti brainwash zábave/, odpad dávam lebo je to odfláknuté že neuveriteľne. Za lístok do kina som zaplatil 8€ - to je zrejme rovnaká suma ako si medzi sebou rozdelil scenárista, režisér a supervizor špeciálnych efektov. Inak sa to nedá vysvetliť. Nenormálny blud, ktorý sa potáca na hrane trápnosti, efekty strašné, do očí bijúce zelené pozadie, zrežírovane tak, že len poskladali scény za sebou nech to +- ide od začiatku do konca. Bez srdca hoci sa stále melie o rodine. Bez talentu, nápadu, snahy urobiť aspoň jednu vec inak, autenticky, zaujímavo - miestami dokonca už aj seba parodicke. V dnešných časoch kedy sa Tom Cruise na staré kolená osobne drží letiaceho lietadla tu máme partiu chlapcov v bezpečí v kokpite auta, čo sa hrajú, že sú akože na pretekoch a digitálny oheň. Veď čo..pretrhnúť sa nemusia a aj tak skasírujú brutálne prachy. Kde sú tie časy keď si spravil zlý film, tak krachovali štúdia a už si si ani neškrtol. Zhodou okolností som toto videl v tesnom závese po tom, ako som dopozeral seriál The Offer o vzniku Krstného otca. Určite to neodporúčam pozerať po niečom tak kvalitnom - je to intergalaktický skok z oblakov do žumpy. A zároveň veľmi smutný dôkaz toho čo všetko je zlé v modernom Hollywoode. ()

Brain-D

Infinity War pro sérii Rychle a Zběsile. Jason Mamoa sice není úplný Thanos, ale spíš určitá variace Jookera, která vážnému Dieselovi nenechá spát. Nechápu, jak se tohle mohlo po 9tém díle povést, ale návazností na fast Five mi to prostě určitým způsobem připomíná i kvality onoho pátého dílu. Já se bavil a škoda, že jsem na to nešel do kina. 9/10 ()

Sany33

Príbeh: Hriechy minulosti opäť dobehli Dominika Torenta a jeho rodinu. Všetci zápasia o život a sú figúrkami v hre chladnokrvného psychopata, ktorému ide o pomstu so všetkým čo k tomu patrí. Herecké obsadenie: Tú jednu pomyselnú hviezdičku navyše dávam Momoovi lebo ten bol v tejto rovine jednoducho geniálny, akoby sa narodil do roli zloducha a ešte takého extravagantného ako Dan Nekonečný.  Prevedenie: Táto séria si dlží vysoký nadštandard čo sa týka efektov a inak tomu nie je ani tento raz. Príbeh o sebe deštrukcií za zachovanie rodiny je už trocha otrapané ale stále funkčné. Hlavný záporák je úžasný a akcie je dostatok. Pocity: Najviac ma vytočil ten otvorený koniec, čo sľubuje že sa celá zostavička ešte raz vráti. Zbavili sme sa niekoľkých nepotrebných postáv ale v po titulkovej scéne sa nám asi jedna opäť vráti do hry.  Ja mám pre túto sériu slabosť a tomu zodpovedá moje hodnotenie. Moja polovička s ktorou túto sériu prežíva je oveľa kritickejšia ale mne sa to jednoducho páči. Chcem akciu a dostávam akciu. Pridaná hodnota: Ďalší rýchly a zbesilý blockooster kde opäť ide o rodinu. 72% ()

JohnSmith

Po opravdu špatné Fast 9 je desítka výrazné zlepšení. Hlavní je, že se neletí do vesmíru. Ano, je tu spousta šíleností, které by nikdo nepřežil, ale jde o akční výplach a pokud někdo chce reálnost, ať jde na něco jiného. Jinak si myslím, že Leterrier zvládl svou práci na výbornou, až na místy okaté triky. Co se herců týče, tak se vše točí kolem Diesela a ostatní mu jen přihrávají, což je příjemná změna a vzhledem k jednoduchosti příběhu, kdy jde jen o pomstu, je toto jen dobře. Ostatní herci pak hrají přesně to, co se od nich čeká. Zejména Statham a Cena byli super. Samozřejmě nesmím zapomenout na Momou, který je úplně the best a záporáka si vyloženě užíval. Zejména on je důvod, proč dávám 4*. Na závěr tu máme dva navrátilce, přičemž u jednoho z nich jsem zvědavý, co si tvůrci v dalším dílu vymyslí. A konec? Takhle ukončená první část dvoudílu (možná trojdílu), je jedno z největších namlsání, jaké jsem kdy viděl. Tuším, že letošní M:I to ale trumfne. Takže dvě hodiny permanentní akce a nepřehnaného humoru, drsných pohledů , rychlých aut a všeho co k této sérii patří. ()

blackJag

Je to pořád dokola to stejné, blá, blá, rodina, blá blá rodina... Ale je pravda, že poťouchle nemilosrdný Momoa to oživil :-) Tak aspoň něco... Zajímalo by mě, za co můžeme "vděčit" osvícenému rozhodnutí jistého přerostlého mameluka se k franšíze vrátit? Byla to série špatně vydělávajících filmů, uvadající aureola hitmakera nebo někdo učinil nabídku, kterou nešlo odmítnout? Ať si má osobní integrita třebas žaludeční potíže a průjem v jednom, hlavně že zlaťáčky cinkají v měšci :-) 60% ()

Jaro.Krafcik

Viac menej už je to skoro telenovela ale desiatka bola poriadne akčná. Plusom skvelý aquaman ako záporak len ten záver si mohli odpustiť. Fakt v tom najlepšiom to ukončiť, asi nejaký trend novších filmov. Tak a teraz čakať na 11ku. 4* ()

Ichabod

Jak si pracující důchodce Diesel představuje záporáka? Asi jako toho nejvyměklejšího a k tomu gay záporáka ze Spy kids. Zápletka je opět debilní, tedy tradiční. Je to dobře natočené, videoherní fyzika aut mi po těch letech už nevadí, ale je škoda, že Theron nebo Momoa nemají temnější/dospělejší charaktery protože na to mají a jsou dobří v tom co hrají. Pak postavy jako Cena nebo Gibson by alespoň rozbíjeli Domovo drama a utrpení. Vin Diesel je tu senilní, vypadá víc jak stará paní a hraje jak kdyby odříkával Shakespeara ale to co říká je absolutní sračka kdykoliv má text.  Hudba je mimořádně debilní a otravná (zejména songy) a je to zbytečně dlouhý. Bez Momoa bych to vypnul po půl hodině, potěšil mne Reacher ale i řada dalších postav. Na cringe jako tu záporák předvádí nejste připraveni ve filmu co není pro děti do deseti let 😂 ()

Hollohlaway

Nehodlám to nějak dobře hodnotit jenom proto, že je to míň debilní, než minulý díl. Je to totiž debilní fakt hodně, místy je to až směšné. Neherec Vin Diesel tu pouze buď sedí za volantem a sveřepě lomcuje šalpákou, nebo zádumčivě postává a nesrozumitelně huhlá moudra o rodině, životě a vůbec. Přičemž dává světu najevo, že jeho šatník neobsahuje nic co má rukávy, protože je hned po nákupu očividně u všeho urve. Akce mi sice zvedla obočí často, ovšem jen kvůli své neuvěřitelnosti a nesmyslnosti. Říct, že je pouze přepálená je silně nepřesné, protože když někdo zastaví například kulku holou dlaní, označit to jako přepálené vás taky nenapadne. A pateticky deklamované dialogy skoro u všech postav, děj bez špetky logiky a až pohádkové přežívání hlavních hrdinů je jen poslední kapka. Jediná pozitivní věc je obsazení, Momoa mi přišel místy nečekaně vtipnej, potěšil Alan Ritchson a John Cena. Jinak je to v podstatě esence toho, čemu se smějeme na Americe. Ten chlap, co vynalezl rychlopřetáčení, je nedoceněnej hrdina, bez něj bych to nedal. ()

greath

Tvorcovia si z nás robia prdel. Doslova uletená séria. Je z toho sračka, ktorá sa snaží udržať byť ''in'' tým, že si tam nasačkuje hercov na steroidoch a zmŕtvychvstania tu sú častejšie ako v Marvel Cinematic Universe. ()

kenkaku odpad!

Aktuálně 71%? Pak se nedivte lobotomové, že se FF pokračuje v tom debilním trendu co Lin nasadili už na konci FF5. … a bude ještě další dva filmy (!?). A protože ten packal lepil i scénář FF10, musel hned na začátek vypíchnout právě tu největší retardovanost zmíněné FF5 (asi abychom hned na začátku pochopili, že bude následovat groteska). Potvrdil to i fakt, že film neběžel ani deset minut a už 5x zaznělo slovo “rodina”. Tak překvapivě scéna “koule na steroidech”, zakončená brutálně idiotským způsobem, nebyla až zase tak v kontextu filmu morbidní jako ultra nesmyslná scéna s prostřihy (ze starších filmů), kdy si asi nikdo ani nesnažil položit otázku: kde sakra ty záběry vzal? On to někdo jako z povzdálí točil? Tohle je skutečně cílená groteska. Asi v půlce dostane film záchvat nostalgie a pokusí si střihnout závod jako ze staré FF… bohužel jen pokusí. Druhá polovina filmu je prakticky jen slideshow náhodných bitek (většina zcela zbytečná, postradatelná a jen na efekt). Prostě všichni ve FF už jsou jen experti na bojová umění. Víc času se mlátí než prosedí za volantem a samozřejmě se závěrem kulminuje idiocie, vedle které “koule v první polovině” vypadá jako nevinná taškařice. Kdyby to alespoň bylo definitivní ukončení… pak ale ještě jako bonus další zmrtvýchvstání… a potitulková scéna to nezachraňuje ani omylem. Ne. ()

Soweek

Jasona jsem si popravdě docela užil a rozhodně to obecně není takový průser, jako díly 8 a 9. Co už ale vážně potřebuje skončit, je Vin Diesel, který se už ani neobtěžuje cokoliv zahrát. ()

sedm.1

S touto sérií je to skutečně jako na horské dráze. Až do pátého dílu pomalý rozjezd, poté během šestky a sedmičky vzestup rovnou na vrchol, osmičkou pak volný pád až k devítce, která sérii poslala na samé dno, no a nyní s desítkou zpět na vrchol a upřímně, po opravdu katastrofálním předchozím díle jsem nyní takovou pecku už vážně neočekával, leč naštěstí stalo se a těchto 140 minut je už zase opravdu až nehorázně našláplých vším, co dělá alespoň pro mě tuto sérii oblíbenou, tedy neuvěřitelně parádní akcí a záporákem, který i zde stejně jako v předchozích dílech rozhodoval, jak moc mě dotyčné Rychle a zběsile bude bavit, a ba co víc, v tomto ohledu dokonce musím konstatovat, že Jason Momoa je rozhodně tím doposud nejvýraznějším a nejzábavnějším padouchem celé série vůbec, a to jak díky samotné postavě, která je opravdu nápaditá a fakt nekompromisní, tak právě i díky výkonu Momoa, který se oné postavy zhostil s neskutečným gustem a takového zábavného filmového magora už snad ani nepamatuji a skutečně speciálně na něj se těším i ve finálovým díle, protože věřím, že ten tam nadělá ještě spousty libový paseky. No a když se pak ještě tedy vrátím k té zmiňované akci, tak ano, sice je opět nehorázně naivně přepálená a opět chvílemi i překračující veškeré meze tolerantnosti, na druhou stranu je po delší době ale zase zpracovaná tak, že mi je veškeré to popírání fyzikálních zákonů naprosto u konečníku, jelikož je maximálně kvalitní, nadupaná, přehledná, strhující, velkolepá, destrukční a efektní přesně tak, aby mě dokázala posadit na prdel a doslova mě tak nutí se při ní královsky bavit. Co se jinak týče zápletky, tak v tomto ohledu si tvůrci tedy vzali pořádný kusanec, protože zde krom té ústřední rozehráli ještě tolik dalších vedlejších linií, s tolika postavami s předchozích dílů, že budou mít v ,,jedenáctce´´ co dělat, aby to vše dali nějak smysluplně dohromady, každopádně i tak mě to ale tentokrát bavilo fakt hodně, nedějí se zde totiž žádné ukrutné nesmyslné dějové veletoče a vše se naopak děje pěkně přímočaře a přehledně, což je určitě fajn, a dokonce tu dojde i k tolika nečekaným a především fungujícím zvratům, že jsem si jen mnul ruce nadšením, takže též jasný palec nahoru. Mé nadšení pak sice krotilo pár prvků, jako například Torettovo členové bandy, kteří mě fakt již dlouhodobě nebaví, jsou trapní a nenápaditý, samozřejmě ta obehraná písnička na rodinu a emoce tu také bohužel nechyběla v měřítku více než zbytečném, a pak i jednotlivé dialogy nejednou až svou triviálností trhaly uši, to vše je zde naštěstí ale oproti všem těm výše zmíněným pozitivním dojmům natolik malicherné, že mi to nezabránilo se ve výsledku při Fast X skutečně luxusně bavit a užívat si zas po delší době nějakou akční jízdu na opravdu PLNÝ KOULE!!! ()

sQelle

Po zpackaném 8. a 9. díle přichází totální odvaz, který si sám uvědomuje, jak moc wtf film to je a dělá si ze svých klišé legraci. Hlavní roli si tady urve zaporák v podání Jasona Momoy, který se ve své roli naprosto odváže a užívá si, že v tak bizarním filmu může hrát ztřeštěného padoucha. Takže si většinu filmu urve pro sebe a při nejhorším mu dopomůže Cena, který naprosto otočí svůj příběh z devítky a stane se z něj šílenej strejda podporující zabíjení vojaků u malého kluka. Jestli je něco co tahle franšíza nemá, tak to jsou hranice, řád a úctu k filmografii, jenže se tohle všechno zkrátka těžce nemiluje. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů

12.04.2024

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023