Ztracená kulka 2

• Francúzsko Balle Perdue 2 (viac)

Geniální mechanik Lino očistil svoje jméno a teď už ho zajímá jenom pomsta. Zkorumpovaní policajti za smrt jeho bráchy i mentora zaplatí! (Netflix)

Wacoslav1

Klasická dvojka kde je všeho prostě tak nějak víc a na mě to překvapivě působilo o špetku líp než první díl. Ano nemůžu nesouhlasit ohledně hromady stupidní dějový vaty která slouží jenom jako záminka k akčním scénám, ale ty jsou vymazlený a tak kvůli nim lze leccos odpustit a tentokrát to na ten průměr vyjde.50% ()

johnsnow

Pokračovanie ktoré si tentokrát 5* zaslúži. jasné príbeh je len taký nejaký ale dobre naväzuje na jedničku a prináša opäť fajn súboje a autonaháňačky, najmä bitka v dome a repete bitky na fízlárne má grády, záverečná autonaháňačka kde odstreľuje auta do nebies je tiež super. A úplný záver vnadí na pokračovanie keďže jedna sviňa stále ostala voľná. A ja dúfam, že vznikne. ()

agentmiky

Film, u kterého bych za žádných okolností neočekával pokračování. Na druhou stranu, jednička měla své kouzlo, tudíž i dvojka ode mě dostala šanci. Francouzi se zde zase naplno vyřádili, takto adrenalinovou jízdu jsem asi po dlouhé době potřeboval. Skvěle natočené honičky s parádními praktickými efekty, následně i vydařené souboje jeden na jednoho (ta na policejní stanici stejně jako v prvním díle na plné čáře vítězí, tam se choreografové vyblbli). I proto ve výsledku zamrzí, že příběh stagnuje a přešlapuje na místě. A to hodně. Člověk na první pohled pochopí, že autoři neměli dvojku původně v plánu, takže často vaří z vody. Scénáristická rozhodnutí tak bohužel nedávají smysl, což zamrzí. Když se od tohoto divák oprostí, tak má Ztracená kulka 2 co nabídnout. Jen v tom nesmíte moc šťourat. Ale nalijme si čistého vína. Pořád lepší než americké Rychle a zběsile (kromě toho vystřelování aut 10 metrů do vzduchu :D). Za mě dávám 6/10 ()

bearmeedek

Navazuje na jedničku a je to jiné než jednička. Hlavně v tom, že co mělo být řečeno, proběhlo už v jedničce a tady už je jen samá akce. Někdo to kritizuje, ale já v tom vidím to, že film je udělaný jako finále na 98 minut a to se nikde nevidí. Lino opět předvádí velice dobrou bojovou akci, ale hlavním tahákem jsou automobilové zděšenosti. Totální rána do zad pro Kobra 11 a hlavně pro Rychle a zběsile. No a konec filmu říká, že by velké finále mohlo pokračovat ještě trojkou. Hodnocení dávám jako příznivec dobré akce. ()

• Během záběru, kdy se na vrakovišti likviduje upravený Renault 21, lze vidět v jeho přední části namontovaná kaskadérská pojezdová kolečka určená k manipulaci při náročných scénách. (UncleMorty)