Mladá zpěvačka a automobilová fanatička Natasha se proti své vůli stane řidičkou v nelegálních automobilových závodech, organizovaných pro zábavu znuděných boháčů. Její matka je unesena, a pokud ji chce zpět, musí vyhrát... (oficiálny text distribútora)

Beky

Slušnej úlet:))!! Ze začátku to vypadá, že film natočili na mobil, protože to byl obraz...snad i nefilmovej materiál:))!! Strašně amatérský...pak přijde ta lepší část a to bouračky, no...auta teda rozmlátí krásně, ale někdy je to teda dost i na moji představivost, protože auta lítaj asi tisíc metrů do vzduchu...opravdu težko popsatelnej nefilm:))!! Příběh neni zajímavej, ale to je snad jasný:))!! Asi takhle, pro mě je to určitě zábavnější než 2 Fast 2 Furious, nevim jestli teď film doporučuju, nebo naopak:))!! Jednou větou: A tak jsem měl vyděláno hodně peněz...a splnil se mi velký sen, že jednou budu hýbat světem filmu...k akčnímu žánru lehce přilnu:))! Daniel Sedak ()

NoFiction

Už dlouho jsem neviděl tak kvalitní sračku......... proboha ten scénař je naprosto otřesný ! Ani ty kozaté baby, které museli vybrat snad z půlky světa mě ani trochu nevzrušily. 1 * dávám opravdu a jen za ty auta, protože mám na ně i nadále slabost. Pokud nejste milovnici aut, vřele doporučuji hodinu a půl stravit úplně jinak. ()

Soweek

V čem je to jiné než Fast and Furious?? No vlastně v ničem. Víc pevných zadečků, víc rychlých aut, víc drsné muziky a tak trochu vykradený soundtrack z Need for Speed...Tohle se vlastně ani skoro hodnotit nedá. Je jasné, že člověk se de na tento film podívat kvuli výše zmiňovaným věcem, na příběh, herce a kvalitu filmu tu sere pes. ()

MadChick

Opravdu jsem váhal jestli dát 2 nebo 3 hvězdičky, nakonec jsem se přiklonil ke 3 a to i přes to, že je příběh naprosto přihlouplý ( no myslím, že by se daly použít i mnohem ostřejší výrazy) a závody jednotlivých aut jsou neuvěřitelně vyrovnané i když ve skutečnosti by bylo během několika sekund jasno o vítězi, neboť dejme tomu pro takové ferrari Enzo není Mercedes-Benz SLR McLaren či Porsche Carrera GT zcela rovnoceným konkurentem. Ale na druhou stranu ta auta jsou NÁDHERNÁ (a objeví se zde v podstatě všichni zástupci nejvyšší třídy supersportů Enzo, SLR, Carrera GT, Saleen S7, Koenigsegg CCX, Murcielago a i zástupci tříd nižšších jako Corvette Z06, F430, AC Cobra , Ford GT, Porsche GT3, Diablo VT, některé masserati atd. ) a koneckonců i slečny, které se zde objevují taktéž... proto ty 3* :-D SumaSumárum 50% ()

Spooner

Strašná ptákovina. Bohužel ne blbá tím guilty pleasure způsobem, jak jsem po traileru doufal. Tohle je totiž ještě víc stupidní a nudný než jsem doufal. Automobilový honičky jsou špatně sestříhaný a místy mi přišly i nějaký pomalý. No prostě neměli grády. Příběh to nemělo pomalu žádnej, dialogy už jsem horší dlouho neslyšel a celý je to prostě k smíchu. Hlavní hrdinka vypadá jak z nějakýho pornofilmu, hlavní záporák Macfadyen zase pro změnu vypadá že celý natáčení prochlastal a na plac lezl s kocovinou. Jedinej docela dobrej je tady Eddie Griffin, kterej se snaží trochu hláškovat jenže ten je tu bohužel málo. Prostě blbost a i to třetí Rychle a zběsile bych si po tomhle pustil radši. ()

• Porsche Carrera GT, které je ve filmu zničeno, není jen maketou, jak tomu obvykle bývá, nicméně skutečným vozidlem producenta filmu Daniela Sadeka, který jej právě pro zničení ve filmu obětoval ze své sbírky. Auto mělo v době natáčení filmu hodnotu 500 000 amerických dolarů. Ve stejné scéně pak byl zničen i Mercedes Benz SLR ve stejné hodnotě. (SaNcHeZ_cz)
  • Vo filme debutovalo aj auto Koenigsegg CCX, v tom čase s cenovkou vyše $500,000. (Real Tom Hardy)